אביבית בר זוהר: "אני חיה בסרט, ואני השחקנית הראשית והמפיקה שמנצחת על הכל"

אביבית בר זוהר | צילום: רותם לבל ל־Artbook, ניהול קריאייטיב: טל קליינבורט, סטיילינג: דניאלה קפלוטו ל־Artbook, איפור: טל עמית ל־ Artbook, שיער: שי בוטא, ע. צילום: עמית סליקט, לוקיישן: מרקט האוס מבית רשת מלונות אטלס, חליפה: מסימו דוטי, שרשרת: Just vivi
אביבית בר זוהר | צילום: רותם לבל ל־Artbook, ניהול קריאייטיב: טל קליינבורט, סטיילינג: דניאלה קפלוטו ל־Artbook, איפור: טל עמית ל־ Artbook, שיער: שי בוטא, ע. צילום: עמית סליקט, לוקיישן: מרקט האוס מבית רשת מלונות אטלס, חליפה: מסימו דוטי, שרשרת: Just vivi

היא מתה כבר להתחתן עם הגבר שלה, מחכה לפגוש את הבת שעוד לא נולדה לה וחיה את החיים שפנטזה עליהם בתור ילדה שלא היה לה כסף לקולה. אביבית בר זוהר חוגגת 40 ומכריזה: "גמרתי עם הניתוחים"

88 שיתופים | 132 צפיות

זה קרה בחודש האחרון. במשך שלושה לילות רצופים, לילה אחרי לילה, התינוקת שעוד לא נולדה לה, הופיעה אצל אביבית בר זוהר בחלומות. היא ראתה אותה, הרגישה אותה מתהווה בתוכה והיא בטוחה שהזמן שלה להגיע הולך ומתקרב. "לא הייתי בהיריון מעולם, אבל אני יודעת שתיוולד לי בת ואני כל כך מחכה לה. בחלומות ראיתי את הבטן המתעגלת שלי וראיתי גם אותה: תינוקת יפה וברורה. היא חייכה אליי והיה לה חיוך יפה ומלא והיו לה עיניים ענקיות ושפתיים ורדרדות. רק את צבע העיניים שלה לא ראיתי בחלום, אבל חסר לה שלא תקבל את הצבע הכחול שלי".

>> הסלבס שמוציאות את הקנאה מהארון

"עד שהכרתי את קווין חשבתי ללכת לבנק הזרע ולהביא ילד לבד. אמרתי לעצמי: יש לך את כל המחזרים והמתנות, ובסוף בלילה את יושבת ובוכה. כבר חשבתי שאולי משהו לא בסדר איתי"

 

בר זוהר, שחגגה יום הולדת 40 לפני 3 שבועות, לא מחכה לה לבד. יחד איתה מחכה בהתרגשות לפרי אהבתם המשותפת, בן זוגה בשבעת החודשים האחרונים, קווין צרפתי, איש נדל"ן יהודי בן 38 מצרפת המתגורר בשנים האחרונות בישראל. אחרי אהבות שהתנפצו, רומנים שהיא ייחלה שיבשילו לקשר עמוק אך הסתיימו פעם אחר פעם בתחושת כישלון, נראה שבר זוהר סופסוף זכתה לאהבה גדולה, אמיתית ושלמה, והיא אופטימית יותר מאי פעם. בר זוהר מאוהבת עד השמיים ובחזרה, ועל בסיס הביקור בדירתם התל אביבית והמושקעת במגדל יוקרה בעיר, זה נראה לגמרי הדדי.

"עד שהכרתי את קווין חשבתי ללכת לבנק הזרע ולהביא ילד לבד", היא מתוודה, "אמרתי לעצמי: יש לך את כל המחזרים והמתנות, ובסוף בלילה את יושבת ובוכה. כבר חשבתי שאולי משהו לא בסדר איתי. לא היה לי רגש לאף אחד, לא הצלחתי להיקשר וכבר חשבתי שאיבדתי את זה, שהלב שלי אטום. ואז, בשנייה האחרונה לפני שנשברתי, בא קווין וזה נס גלוי".

אביבית בר זוהר | צילום: רותם לבל ל־Artbook
אביבית בר זוהר | צילום: רותם לבל ל־Artbook

איך ידעת שהוא האחד?
"קיבלתי מתנה. הוא ילד טוב שכזה, נשמה שכל כך שרוצה לעזור לאנשים ואיזה לב יש לו. איתו אני מגלה כל הזמן את המשמעות של אהבה עמוקה ושלמה, ורק עכשיו אני מבינה שאף אחד מהגברים שהיו בחיי לא היה רציני בהשוואה אליו. לא רציתי מישהו מפורסם, מספיק דיווה אחת בבית. לא קל להיות איתי, בחוץ תמיד מבקשים להצטלם איתי וצריך בשביל זה גבר עם הרבה ביטחון. לקווין יש. חיכיתי לו שנים והוא לא הגיע אליי משום מקום, את יודעת איך זה קרה?".

ספרי לי.
"קראתי בספר דברים, ואם את קוראת כל יום פרק מספר דברים במשך 40 יום – הזיווג מגיע. אני קראתי וכמה ימים אחרי, הכרתי את קווין. אם הייתי יודעת את זה קודם, הייתי קוראת מזמן. אני ממליצה לכל הרווקות לקרוא 40 יום את ספר דברים, וגם הזיווג שלהן יגיע".

"אחרי החתונה אני אהיה אביבית צרפתי, ככה קווין רוצה. פעם חשבתי שאתחתן בחתונה גדולה עם 1,000 איש ועם חמש שמלות כלה. הייתי בחתונות כאלה אבל היום זה נראה לי מוגזם. בא לי לעשות משהו מהנשמה"

 

צרפתי הוא אב לשניים (בני 5 ו-7), שעל הנייר עדיין נשוי – אבל מבחינת בר זוהר זהו רק באמפר בדרך. "בחלומות שלי הגבר שלי היה רווק, אבל מצאתי מישהו שכבר התחתן ויש לו ילדים, ואני מוכנה לעבור את זה כי גבר כמוהו לא מוצאים כל יום", היא אומרת. הגירושין, מבטיח צרפתי, יקרו בקרוב ואז הוא יישא את בר זוהר לאישה. "היא אחת ויחידה. אני אוהב אותה ואת הלב שלה", הוא אומר בעיניים בורקות, "בעזרת השם בעוד חודש אקבל את הגט, אחרת כבר היינו נשואים. אם לא הייתי פוגש את אביבית, לא הייתי מתחתן שוב בגלל מה שעברתי בנישואיי הראשונים. אביבית שינתה את דעתי, היא לימדה אותי לראות צד אחר ויפה של החיים ושל זוגיות. אני רוצה להתחתן איתה ולהקים איתה משפחה".

אביבית, חלום האימהות שלך עומד להתגשם?
"אני מקווה. כל דבר בזמנו, אני אתחיל את התהליך אחרי שהוא יקבל את הגט. אני רוצה להיות אימא מאז שאני בת 20, כבר אז חלמתי על משפחה, אבל לאלוהים היו תוכניות משלו. מעולם לא הייתי בהיריון ולא הקפאתי עד היום ביציות אבל אני מתחילה את התהליך, ליתר ביטחון, כי הגיל מתחיל לשחק תפקיד".

את מתכננת חתונה גדולה?
"פעם חשבתי שאתחתן בחתונה גדולה עם 1,000 איש ועם חמש שמלות כלה. הייתי בחתונות כאלה אבל היום זה נראה לי מוגזם. בא לי לעשות משהו מהנשמה, כי יש כאן חיבור של נשמות אז אולי נעשה טקס אינטימי ואז נעשה מסיבה".

אחרי החתונה תישארי אביבית בר זוהר או שתשני את השם?
"אחרי החתונה אני אהיה אביבית צרפתי, ככה קווין רוצה".

אביבית בר זוהר ובן זוגה קווין צרפתי | צילום: באדיבות המצולמת
אביבית בר זוהר ובן זוגה קווין צרפתי | צילום: באדיבות המצולמת

בר זוהר וצרפתי הכירו לפני שבעה חודשים, בעת שהתגוררה במלון קראון פלאזה והוא ישב שם לפגישה עם חבר משותף. "עברתי במקרה ואמרתי שלום, וזה קרה. מהשנייה הראשונה ידעתי שהוא האיש. לא הייתי צריכה מבט שני".

כבר אז הוא ידע שהוא הולך להתגרש?
"חשוב לי להדגיש שבשלב שנפגשנו הוא כבר עזב את הבית, היה פרוד וגר לבד. לי אין שום קשר לפרידה שלו מאשתו, היא רק בין שניהם. הוא סבל מאוד בנישואין והחליט להיפרד".

פרודתו של קווין לא אהבה את הקשר שלהם והעסק התפוצץ ברעש תקשורתי גדול, שכלל דיווחים על תקיפה והשמצות הדדיות באתרי רכילות. בר זוהר גייסה את עורך הדין אסף שרעף, והיא תובעת את פרודתו של צרפתי בגין תקיפה, הגנת הפרטיות ולשון הרע ללא הוכחת נזק. כתב הגנה טרם הוגש, והדיון הראשון צפוי להתקיים כבר בשבוע הבא.

"חשוב לי להדגיש שבשלב שנפגשנו הוא כבר עזב את הבית. היה פרוד וגר לבד. אין לי שום קשר לפרידה שלו מאשתו. גם לגברים שסובלים בנישואים יש זכות לעזוב"

 

היא כנראה לא יודעת שאת חזקה בתביעות.
"תבעתי כמה פעמים בעבר ותמיד זכיתי. יש לי ארבעה עורכי דין – לעסקים, לחוזים, לכללי וגם ללשון הרע. כשאני תובעת על לשון הרע, אני לא עושה את זה בשביל הכסף אלא למען יראו וייראו – שידעו שאף אחד לא יכול להתעסק עם אביבית. לצערי היד של רבים קלה על המקלדת, גם הפה פתוח מדי להשפיל ולהקניט, אבל מהכיס יותר קשה להם להוציא. רמי ורד צייץ נגדי שאני נראית כמו פומפה שפותחים איתה סתימות בכיור – הוא שילם 13,700 ש"ח פלוס הוצאות משפט וביקש לפרוס את זה. שי גולדשטיין ולאה לב אמרו בתוכנית הרדיו שלהם ב-103 FM שבינתיים ירדה, שאני רוקדת כמו זונה, וגילו שגם לסאטירה יש גבולות – קיבלתי 25 אלף ש"ח וגם הוצאות משפט. ליהיא גרינר נאלצה לשלם לי 17 אלף ש"ח על תביעת לשון הרע, ואני אמשיך להילחם על שמי הטוב".

איך קווין הגיב לעובדה שתבעת את אם ילדיו?
"הוא אמר לי כל הכבוד. הילדים באים אלינו שלוש פעמים בשבוע ואני אוהבת אותם ודואגת להם. עצוב לי מה שקורה, אם היא הייתה רואה אותי איתם, היא לא הייתה מעזה להתנהג אליי ככה. זה ממש חוסר צדק וזה חורה לי, גם לגברים שסובלים בנישואים יש זכות לעזוב".

 

המזרקה, התוכים וארון הקודש

הריאיון מתקיים בדירת הפאר של בר זוהר וצרפתי, מיני פנטהאוז מרשים הממוקם בקומה ה-45 של מגדל תל אביבי יוקרתי שבבעלות אוליגרך רוסי. בר זוהר חיה בגדול, תרתי משמע: הדירה הענקית מרוצפת אריחי שיש אדירים בגודל של מטר על מטר, על שולחן הזכוכית בסלון מונח לוח שחמט עם כלים בזהב וכסף, מסך הטלוויזיה משתרע על 77 אינץ', שולחן פינת האוכל הוא באורך שלושה מטרים, וכך גם המיטה הזוגית בחדר השינה שנעשתה בהזמנה מיוחדת. המרפסת הגדולה הצופה אל העיר עוצבה בסגנון מרוקאי, ושובצה בפופים מעור גמל ומזרקה צבעונית עם תוכים גדולים בשלל צבעים. לילדיו של קווין יש חדר חמוד ומושקע במיוחד באווירת דיסני.

"יש לי ארבעה עורכי דין – לעסקים, לחוזים, לכללי וגם ללשון הרע. כשאני תובעת על לשון הרע, אני לא עושה את זה בשביל הכסף אלא למען יראו וייראו – שידעו שאף אחד לא יכול להתעסק עם אביבית"

 

בר זוהר, חובבת ידועה של מותג העל לואי ויטון, אף עיצבה עם איש מקצוע שידה המעוטרת באותיות המותג, ועוד לא דיברנו על הארונות המכילים בגדי יוקרה בצד עשרות רבות, אם לא יותר, של זוגות נעליים ותיקים. "יכול להיות שאני אוהבת מותגים כי גדלתי במחסור. אבל אם פעם יכולתי להוציא 5,000 ש"ח על זוג נעליים, היום אני מעדיפה לתת את הכסף הזה למישהי שאין לה כסף לקנות עגלה לתינוק שלה".

את חוששת שעכשיו, בעקבות הקשר עם קווין וסגנון החיים שלכם, יגידו "שוב היא תפסה מיליונר"?
"יצאתי עם מיליארדרים, וקווין לא כזה אבל הוא עשיר בנפש. חוץ מזה, תראי לי איזה מפורסמת אצלנו לא התחתנה עם גבר עשיר. אני אישה עצמאית, אבל אין סיבה שלא יהיה לידי גבר חזק. עכשיו קווין נמצא בהליך משפטי בגירושין אז הכספים שלו הוקפאו זמנית, אבל אני מאוד אוהבת אותו ולא אוותר על הגבר שלי בגלל ענייני כסף".

ובכל זאת, לא כל אחד יכול לגור בשכירות במיני פנטהאוז מרשים שעלות השכירות שלו היא מעל 20 אלף ש"ח בחודש.
"גם אני עובדת וגם אני משלמת בשביל רמת החיים הזאת. כיום אני אשת עסקים מצליחה: יש לי את חברת הקוסמטיקה 'ROYAL GLOW', שהיא העסק המרכזי, ובניגוד למה שנכתב בתקשורת, החנויות שנסגרו בתל אביב ובבאר שבע היו מראש חנויות פופ אפ. החנות המרכזית ברחובות עובדת היטב, שם גם נמצא מחסן החברה, ובימים אלה אני מתחילה עם זכיינויות בכל הארץ ובקרוב יהיו למותג עשר חנויות זכיין חדשות. אני נכנסת גם לעולמות האיפור. לאחרונה ממש פתחתי מותג אקססוריז בשם 'JUST VIVI', עם פריטים שאני מביאה מהודו – כמו תכשיטים משובצים באבנים בעבודת יד ותיקי ערב במחירים נגישים עד 199 ש"ח. יש לי גם מותג חדש בשם 'AVIVA', של בקבוקי שמפניה ייחודיים המיוצרים באיטליה".

עוד פריט בולט בסלון הבית הוא ארון הקודש. כן, מה ששמעתן. יש בו כלי כסף, פמוטים וספרי קודש. "הדת היא נושא מרכזי אצלנו, אנחנו שומרים שבת, בשישבת אנחנו נכנסים למוד של שקט. הכל בזכות קווין", היא פוסקת, "אני לא יוצאת, לא נוסעת, לא הולכת לים. אני קוראת פרשת השבוע, ובשבת אנחנו מדברים דברי תורה. כל סוף שבוע שני אנחנו נוסעים לעשות שבת עם אימא אתי ברחובות".

אביבית בר זוהר | צילום: רותם לבל ל־Artbook
אביבית בר זוהר | צילום: רותם לבל ל־Artbook

בר זוהר נולדה בשם אביבית זריבי, חמישית משישה ילדים, חמש בנות ובן, שגדלה במשפחה דתית. היא נולדה במזכרת בתיה ובהמשך עברה עם משפחתה לרחובות. "למדתי באולפנה של בנות, הייתי ילדה עם צמה וחצאית וחולצות עם שרוול. נחשבתי ילדה מאוד טובה אבל הייתי בודדה, לא היו לי חברות לדבר איתן בטלפון או להיפגש מחוץ לשעות הלימודים. היום אני מרצה בבתי ספר על חרם ועל קבלת השונה מהזווית האישית שלי ומסבירה על הסכנה בלפגוע באחרים ומה זה עלול לגרום", היא מספרת, "בכיתה י"א עברתי ללמוד בבית ספר חילוני, אבא שלי קיבל את זה קשה כי הוא חינך אותי להיות דתיה ולהתלבש צנוע, אבל את האמונה בבורא עולם יש לי מאז ומתמיד".

"גדלתי בבית הכי חם בעולם, עטפו אותנו בהרבה אהבה, אבל לא היה כסף. לא הלכתי לנשף הסיום בתיכון כי לא היה לי כסף לשמלה"

 

איך את מסבירה את זה שלא היית מקובלת חברתית?
"אולי כי הייתי קצת מוזרה, שונה. בגיל 4 התחלתי להשקיע בעצמי – שפתון אדום, כפפות וכובעים תואמים. בגן התנהגתי כמו נסיכה, לבשתי שמלות ולא שיחקתי בחול כמו שאר הילדים כי לא רציתי להתלכלך. מכיתה ז' כבר התחפשתי לאשת עסקים, אבל עד אז במשך שש שנים ברציפות אמא שלי חיפשה אותי למלכת היופי ורק שינתה את הסרט על פי השנה. זה נראה לך נורמלי?".

אימה של בר זוהר רצתה שבתה תהיה דוגמנית ("אבל לא הצליח לה כי נתקעתי על 160 ס"מ"). בגיל 18 היא השתתפה בתחרות יופי מקומית וזכתה במקום השני, אבל לדבריה רק כשהגיעה לצבא היא שמה לב לכך שגברים מסתכלים עליה. "הייתי פקידה פלוגתית למרות שהציעו אותי למסלול קצונה כקצינת קישור, כי רציתי גולני עם בנים", היא מספרת, "ישנו בשטח, לא היה לי חבר אז והחיילים היו מאוהבים בי".

האהבה הראשונה שלה הגיעה אחרי הצבא אך נגמרה מהר. "תמיד הייתי צריכה גבר לידי, קשה לי להיות לבד", היא אומרת. בר זוהר, מכונת כותרות משומנת, חייבת הרבה מהן לסיפורי האהבה המתוקשרים שלה. "יצאתי עם האנשים הלא נכונים, והתאהבתי לא פעם בבאד בויז. יצאתי עם הכדורגלן מריו בלוטלי כמעט חצי שנה. גרנו במילאנו ופפראצי הלכו אחריו לכל מקום. ערב אחד כשהיינו במועדון, הוא נתן לי סטירה כי דיברתי עם מישהו וניסה לגרור אותי בשיער. הכל היה מתועד במצלמות והגשתי תלונה במשטרה".

זאת לא הפעם הראשונה שחיי האהבה שלך והמשטרה נפגשים.
"בגיל 26 יצאתי עם מישהו שעשה שוד וישב עליו בכלא. הוא היה חתיך ומגניב אבל תפרן ברמות. יום אחד רציתי קינדר בואנו והוא אמר לי שאין לו כסף. זה הזכיר לי את אימא שלי שאמרה לי פעם שאין לה, ואחרי שבועיים נפרדתי ממנו. כמה ימים אחרי הוא התקשר, אמר לי 'בואי הולכים לקנות', שאלתי אותו מאיפה הכסף והוא ענה שחבר החזיר לו חוב. פתאום קפצו עליי שוטרים מתוך ניידת ואמרו לי 'עשית שוד מזוין עם חבר שלך'. ממש סצנה מטלנובלה. שחררו אותי מיד, אבל הרגשתי שהוא עשה את השוד בשבילי. שכרתי לו עורך דין ונשארתי איתו עוד שנה שלמה אחרי זה. הוא היה במעצר בית בבית הוריי, עד שיום אחד טסתי לשוויץ והוא הפר את תנאי המעצר ויצא למועדון. מאותו רגע ידעתי שאף גבר לא יקבל ממני שקל יותר".

אביבית בר זוהר | צילום: רותם לבל ל־Artbook, חליפה: מסימו דוטי, שרשרת: Just vivi
אביבית בר זוהר | צילום: רותם לבל ל־Artbook, חליפה: מסימו דוטי, שרשרת: Just vivi

הכסף הוא אישיו חוזר בריאיון עם בר זוהר. "גדלתי בבית הכי חם בעולם, עטפו אותנו בהרבה אהבה, אבל לא היה כסף. לא הלכתי לנשף הסיום בתיכון כי לא היה לי כסף לשמלה", היא משתפת. "לא אשכח גם איך כשהייתי בת 12, רציתי שאימא שלי תקנה לי בקבוק קולה אבל לא היה לה כסף. לא רציתי להראות לה שאני עצובה, וכשחזרנו הביתה בכיתי את נשמתי במיטה. אולי בגלל זה מאז שאני ילדה קטנה אמרתי לעצמי שיום אחד אהיה עשירה ומפורסמת, והתנהגתי כאילו שאני כזאת. מחשבה יוצרת מציאות, וזה הוכח".

בר זוהר לא שוכחת מנין באה. "העסקים שלי טובים ואלוהים נותן לי מספיק כדי לתת מעשר כי אם אנחנו לא נחיה בנתינה, אז השפע שלנו לא שווה כלום", היא אומרת. "אני חושבת שאלוהים הפך אותי למפורסמת כי הבין שהייעוד שלי הוא לעזור לאנשים. אני מקבלת מאות תגובות מאנשים שכותבים לי שהצלתי אותם. מנעתי ממישהי להתאבד, אני מוציאה אנשים מדיכאונות. תרמתי 70 ארגזי בגדים לפילנתרופ שמקדיש חייו לחסדים, גבריאל בוזגלו. בחג האחרון רכשתי מכיסי תלושי אוכל בשווי 50 אלף ש"ח מרמי לוי וחילקתי לנזקקים. אני גם מחזיקה כולל בצפון עם 16 תלמידים לזכרו של אבי, משה זריבי ז"ל, ויש לי חלום להקים בית תמחוי".

החיים כקוריוז

הכנות של בר זוהר לא פוסחת על אף נדבך, לא הפנימי ולא החיצוני. היא מקבלת אותי בבגדי ספורט שחורים ובפנים נטולות איפור לחלוטין. "כבר שלוש שנים אני בלי מייקאפ ובלי ריסים מלאכותיים, אני שמה לחות ואת הספריי המשזף של החברה שלי ולעיתים תוחם שפתיים", היא אומרת ומנמקת: "אלה סדרי עדיפויות שמשתנים. זה מצב נפשי והשקט שיש לך בחיים. זאת האהבה".

העיניים שלה, למקרה שתהיתן, הן 100 אחוז מקוריות. "כשנולדתי עם צבע העיניים הכחול-שקוף הזה, כל בית חולים קפלן עמד על הרגליים, כי הם לא ראו צבע כזה אף פעם. אבל האמת שקיבלתי אותן מאבא משה ז"ל, שקיבל אותן מאימא שלו", היא מתחייבת. זהו לא הדבר הייחודי היחיד שהיא נולדה עמו. "נולדתי עם מחלה בשם קדחת ים תיכונית משפחתית, או בקיצור FMF, שמביאה להתקפי חום וכאבים בגוף. בגיל 10 הייתי מאושפזת במשך חצי שנה ועד היום אני לוקחת ארבעה כדורים על בסיס יומי".

"אני חושבת שאלוהים הפך אותי למפורסמת כי הבין שהייעוד שלי הוא לעזור לאנשים. אני מקבלת מאות תגובות מאנשים שכותבים לי שהצלתי אותם. מנעתי ממישהי להתאבד, אני מוציאה אנשים מדיכאונות"

 

בגיל 21 שינתה את שם משפחתה זריבי לבר זוהר. "באתי לרב רנטגן. הוא אמר שיש עליי עין הרע ואני חייבת לשנות את שם המשפחה", היא משחזרת, "הוא רצה אביבית בר, ובאותה תקופה יעל בר זוהר הייתה כוכבת עולה. שאלתי אותו לדעתו על השם והוא אישר".

בגיל 23 היא אימצה לעצמה שם נוסף ופתחה קונדיטוריה תחת השם "האופה היפה". זה היה העסק הראשון שלה, והיא תפעלה אותו במשך שלוש וחצי שנים, כמעט עד שהגיעה לבית "האח הגדול".

מה הביא אותך ל"האח הגדול"?
"יש כאלה שלא מודות בזה, אבל אני מודה שכל החיים חלמתי להיות מפורסמת. הייתי בת 29 והיה לי בן זוג אלים שהגיע עם נבוט לשבור לי את הדלת. לילה אחד לא יכולתי לישון. השעה הייתה שתיים בלילה, צפיתי בטלוויזיה וראיתי שיש אודישנים לתוכנית. אני בכלל לא יודעת לשלוח מיילים ואני לא יודעת על מה לחצתי בטעות, אבל בבוקר ראיתי שזימנו אותי לפגישה. מושיקו המלהק אומר עד היום שאני הליהוק הכי טוב שלו".

"אני נקבת אלפא שמחליטה איך חיי יראו, ולא חיה על פי מה שהחברה תכתיב לי. אני מקור לאש, זה מה שאלוהים החליט"

 

בר זוהר הודחה רגע לפני גמר העונה הרביעית, אבל בהמשך השתלבה בעונה התשיעית על תקן VIP והגיעה למקום השלישי אחרי ישראל אוגלבו ואליאב אוזן. "הם היו צריכים את הכסף ואני לא, אבל הזכייה שלי הייתה בעיניי מאוד שווה. זכיתי באהבת הקהל".

הדרך שלה אל לבו של הקהל לא הייתה קלה. היא התחילה את דרכה על המסך בביקיני בערוץ הגברים "אגו", ואחרי "האח" השתתפה בדוקו-ריאליטי "מה שקורה באילת" ובכל מיני תפקידי אורח, כמו למשל בסדרה "מלכות" בכיכובה של ריטה ובסדרה "לצבי יש בעיה" בכיכובו של צביקה הדר, שם שיחקה את עצמה. אשתקד השתתפה בדוקו-ריאליטי "יס מן", לצד רותי ברודו, דיקלה, ערן סוויסה ומלך זילברשלג.

 

ובכל זאת, עשור אחרי שהפציעה בפריים טיים בחסות "האח הגדול", בר זוהר לא מחליקה לכולם טוב בגרון. משהו במוחצנות שלה ובהופעה הפרובוקטיבית יצר אקלים קוריוזי כלפיה. רק לאחרונה היא מתחילה לקבל סוג של חיבוק ציבורי. ועדיין, לטענתה, מגיע לה הרבה יותר. "מרגע שהתפרסמתי השפילו וביזו אותי וכינו אותי בכינויי גנאי, זה היה מאוד קשוח. אישה שאין לה אמונה בבורא עולם לא הייתה שורדת", היא אומרת, "אני מודעת לזה שאין אצלי באמצע: או שמאוד אוהבים אותי, או שממש לא – ואני מקבלת את זה. זה אופייני לאנשים חזקים. ביבי נתניהו הוא זכר אלפא ואני נקבת אלפא, אז אני נמצאת בקבוצה הנכונה".

למה החלטת לקרוא להרצאה שלך בשם "אביבית חיה בסרט"?
"כי אני חיה בסרט, ואני השחקנית הראשית והמפיקה שמנצחת על הכל. אני נקבת אלפא שמחליטה איך חיי יראו, ולא חיה על פי מה שהחברה תכתיב לי. אני מקור לאש, זה מה שאלוהים החליט, זה בהילה שלי".

"מרגע שהתפרסמתי השפילו וביזו אותי וכינו אותי בכינויי גנאי. אישה שאין לה אמונה בבורא עולם לא הייתה שורדת"

 

את לא חושבת שבאיזשהו מקום קצת עזרת לגבש את הדימוי שנוצר לך?
"יש לי ציצים גדולים ושפתיים גדולות, אבל זה לא מעיד על התוכן שיש בי, ולא נכון להתייחס אליי בצורה חד ממדית. הגיע הזמן שמדינת ישראל תשפוט את האופי שלי ולא רק את החוץ שלי. אני מאוד חזקה ברשתות, נשים חולות עליי ומבקשות ממני עצות, אבל למשל ביום האישה נערכו ערבי נשים ואליי לא פנו. יש לי כמעט 600 אלף עוקבים, ולכל סטורי שלי נכנסים 150-120 אלף אנשים – אז למה לא לוקחים אותי להעצים נשים? בגלל שהדעות שלי מאוד ימניות? בגלל שאני מאוד ביביסטית אז לתקשורת קשה איתי?".

זה מתסכל אותך?
"מאוד כואב לי שלא יודעים מי אני באמת. באות כל מיני דוגמניות, מוציאות מוצר אחד ומיד הן נשות עסקים. לי יש הרבה עסקים גדולים ואני מביאה קבלות, ועדיין, כשצריך לתאר אותי אומרים "פליטת ריאליטי". הייתי יכולה להיות במקום לגמרי אחר, למשל להיות מנחה בטלוויזיה, אבל למרות החיבוק שאני מקבלת היום עדיין לא רואים מספיק את אביבית האמיתית. ואת יודעת מ? זו לא אני השטחית. אלה שלא רואים אותי, הם שטחיים".

אביבית בר זוהר | צילום: רותם לבל ל־Artbook, טופ ומכנסיים: אמריקן וינטג׳, חולצה: קום איל פו
אביבית בר זוהר | צילום: רותם לבל ל־Artbook, טופ ומכנסיים: אמריקן וינטג׳, חולצה: קום איל פו

בואי נדבר על השיגעון שלך לניתוחים פלסטיים והתערבות קוסמטית.
"בואי נדבר. הניתוח הראשון היה ניתוח חזה, אחר כך עברתי לעיבוי שפתיים עם סיליקון ואז עשיתי ניתוח אף. לפני כמה שנים, בעקבות הקרדשיאנס, רציתי טוסיק גדול ונסעתי עד תאילנד לעשות את הניתוח הזה, שהוא זול שם. שמו לי 500cc בכל צד בישבן. זה היה סקסי, אי אפשר להגיד שלא, אבל הרגשתי שאני יושבת באוויר. מכל הניתוחים שעשיתי הניתוח הזה הוא היחידי שאני מצטערת עליו. הניתוח האחרון שעשיתי הוא ניתוח קוביות בבטן אצל ד"ר אברהם לוי, שזו בעצם שאיבה עם צינור לייזר נקודתי שיוצר אפקט של ריבועים. אני שומרת על מה שאני אוכלת כדי לשמור על התוצאה".

קצת אובססיבי, לא?
"לא. הרבה נשים עושים ניתוחי חזה ומזריקות חומצות להגדלת השפתיים, אז אני עשיתי את זה עם סיליקון. אגב, עם השנים הן קטנו, ואני מתכוונת להישאר ככה. אני גמרתי עם ניתוחים. המקסימום שאעשה זה ניתוח קיסרי".

"יש לי ציצים גדולים ושפתיים גדולות, אבל זה לא מעיד על התוכן שיש בי. אני מאוד חזקה ברשתות, נשים חולות עליי, אבל ביום האישה אליי לא פנו. למה לא לוקחים אותי להעצים נשים? בגלל שאני ביביסטית?"

 

מתי התחלת עם הזרקות בפנים?
"בסביבות גיל 27, כי אני אוהבת את המצח שלי חלק. בשנים האחרונות אני עושה גם עצמות לחיים עם חומצה היאלורונית כל חצי שנה, כי אני רוצה להישאר צעירה. ד"ר מקסים סקסונוב שהוא היחידי שנוגע בפנים שלי".

מה עוד עשית בשביל למקסם את המראה שלך?
"ציפויי שיניים ותוספות שיער. הייתי שמחה גם לעוד עשרה ס"מ גובה, יש ניתוח כזה בחו"ל אבל ההחלמה ממנו היא ארוכה, אז ויתרתי".

את פוחדת להזדקן?
"לא. גם אם אזדקן אמשיך לעשות טיפולים, ואני מאמינה בעולם הבא אז יהיה לי עולם מהמם אחרי העולם הזה".

אביבית בר זוהר, שער יוני 2022 | צילום: רותם לבל ל־Artbook
אביבית בר זוהר, שער יוני 2022 | צילום: רותם לבל ל־Artbook

צילום הפקה רותם לבל ל־Artbook
ניהול קריאייטיב טל קליינבורט
סטיילינג דניאלה קפלוטו ל־Artbook
איפור טל עמית ל־Artbook
שיער שי בוטא
צולם במרקט האוס מבית רשת מלונות אטלס

אביבית בר זוהר מאחורי הקלעים של הפקת השער | צילום: שי בוטא
אביבית בר זוהר מאחורי הקלעים של הפקת השער | צילום: שי בוטא

>> רותי ברודו: "התחלתי ללכת לפסיכולוג בגלל מאסטר שף"

 

אלפי פריטים במגוון המותגים — עכשיו ללא מע״מ באתר האונליין ThreeSixtyFive by MASHBIR !