רותי ברודו

רותי ברודו היא אשת עסקים, שופטת ריאליטי ומסעדנית המובילה את הסצינה הקולינרית בתל אביב, מזה עשרים שנה עם למעלה מ-12 מסעדות מצליחות. יחד עם הגרוש מתי ברודו הקימו את מעצמת R & M.

2018  הייתה השנה שבה הריאליטי הקולינרי השתלט על המסך. מלבד "מאסטר שף" ו"משחקי השף" המבוססים, החליטו קברניטי הפריים טיים להאביס אותנו בעוד ועוד תוכניות מהז'אנר כמו "משחקי השף קונדיטור", "בואו לאכול איתי" ו־MKR.

מבחינתנו, המסעדנית והשופטת רותי ברודו היא הסיבה היחידה להדליק את הטלוויזיה, כי אינטיליגנציה וכנות ללא פילטרים הן עדיין המתאבן הטעים ביותר. יותר מכל, ברודו לא חששה לדבר בכנות על הפספוס שחשה על כך שלא הביאה ילדים, והצליחה לרגש את כולנו בלי לזלוג לקיטשיות זולה, מחזה נדיר בפריים טיים הישראלי.

לאחר שדיברה בכנות ובפתיחות על הפרידה מבעלה ומשותפה העסקי מתי ברודו, גילתה רותי כי היא מנהלת זוגיות עם השף הראשי של קבוצת המסעדות שברשותה, על שהגירושים של השניים לא חתומים.

במהלך העונה של MKR התברר כי ברודו, שסבלה מכאבי בטן עזים, לוקה בסרטן ועוברת טיפולים כימותרפיים, וכי הדבר התגלה לאחר שהשופט שלצידה חיים כהן הפציר בה ללכת להיבדק.

 

כתבות

ראו עוד