שלומית מלכה

דוגמנית ומגישה, מובילת עולם הדוגמנות הישראלי מזה כמה שנים עם לא מעט הצלחות בזירה הבינלאומית תחת השם "שילה". היא פרצה לתודעה ב־2012 אחרי שהדהימה את התעשייה המקומית ונבחרה לקמפיין הבינלאומי של ראלף לורן בלי שהופיעה באף אודישן, על סמך תמונות הבוק שלה בלבד. שנה לאחר מכן היא כבר התמקמה במקום השביעי ברשימת הדוגמניות הישראליות המרוויחות ביותר של מגזין "פורבס". מאז הספיקה להפוך לפנים של פוקס ופדני ולעבוד עבור מותגי ענק בינלאומיים כמו שוורצקופף, ברשקה, שאנל, רוברטו קוואלי ואינטימיסימי. היא צולמה לשערי כל המגזינים הישראליים והופיעה על שערי מגזינים בינלאומיים כמו "הרפר'ס בזאר", "מרי קלייר", "גלאמור" ו־Elle, בצילומים בהם התבקשה לדגמן מעיל פרווה ולא הסכימה מטעמי מצפון, למרות איומים כי תאבד את השער, איום שהתברר בסוף כסרק.

מלכה הנחתה את העונה הרביעית של דה וויס לצד מיכאל אלוני, וכן הובילה קמפיין מפתיע של רכיבה בטוחה עם קסדות על הראש. הסיבה? תאונת הקורקינט החשמלי שעברה ב-2017 אשר גרמה לה לאובדן הכרה למשך 24 שעות כשגורלה לא ברור, ומדינה שלמה מתפללת לשלומה של מלכה.

הייתה נשואה לשחקן והדוגמן יהודה לוי לאחר שהשניים ערכו חתונה עצומה במדבר בסגנון ברנינג מן. בעבר אמרה עליו שבבית הוא שייח וספגה ביקורות רבות על ההתבטאות הלא פמינסטית. מאז חזרה ואמרה גם בריאיון ל"את" כי זו הייתה בדיחה שלא עברה טוב פרינט ושהזוגיות שלהם היא שיוויונית ומעצימה. השניים נפרדו אחרי 4 שנות נישואים.

ראו עוד