לדמי מור יש סיבות לחגוג: יום הולדת וגם משפחה מיוחדת במינה

דמי מור והבנות | צילום: Stefanie Keenan/Getty Images
דמי מור והבנות | צילום: Stefanie Keenan/Getty Images

לכבוד יום הולדתה ה-59 הכנו לדמי מור שי וירטואלי בניחוח משפחת וויליס-מור: אלבום תמונות מקסימות המעידות על מערכת היחסים הידידותית עם הגרוש והקרבה לבנות. וגם על הכסף והזמן הפנוי

88 שיתופים | 132 צפיות

ברוס וויליס ודמי מור היו הפאואר קאפל של הניינטיז, קצת כמו יב"ז וגי"ז או עדן ועודד מנשה. הם התחתנו ונולדו להם שלוש בנות, רומר (33), סקאוט (30)  וטלולה (27). הם היו נשואים 13 שנה, ב-2000-1987, אך כמו שקורה במקרים רבים, הנישואים לא החזיקו מעמד, השניים נפרדו, וכל אחד מהם התחתן עם מישהו אחר. היא עם אשטון קוצ'ר, ממנו נפרדה אחרי שמונה שנים יחד, והוא עם דוגמנית בריטית בשם אמה המינג, ויש לו איתה עוד שני ילדים.

>> בעל ואישה: הסיבות שהיינו בעד הזוגיות של צופית גרנט ושולי רנד כבר מההתחלה

בקיצור, המשפחה כולה נדמית כמו משפחת טננבאום בגרסת החיים האמיתיים, עם קורט היפיות, רוחניות בשנקל, גלאם זוהר וסטייל מהמם עם הבלחות רטרו. אז באווירת המזל-טוב, ניזכר ברגעים שהכי אהבנו:

הנה הבנות מדגמנות באינסטה של דמי את שמלות חג המולד, כולן, אגב, של המעצבת הישראלית רוני קובו, בתו של בבו קובו (בן זוגה של מירי בוהדנה). ממש יפה.

עוד תמונה שלהן לובשות את עיצוביה של רוני קובו.

והביטו כאן, אם אתן חושבות שיש הרבה כלבלבים בתמונה אתן לא טועות, המשפחה חובבת כלבים קטנים, וטלולה אפילו העלתה פורטרט של כל כלבי המשפחה, להוציא את שלושת הביישנים שברחו מהמצלמה. ספרנו תשעה, כך שיש להם 12 כלבים קטנים. רק לטייל איתם זאת עבודה במשרה מלאה. הכלבים ישנים, כמו ששמתן לב, במיטה עשויה מצמר כבשים. רמה גבוהה.

ואם נראה לכן שרחיצה בנהר קפוא היא פעילות מוזרה במקצת, מה תגידו על חץ וקשת כתחביב? אנחנו מקבלות מזה וייב מאוד "משחקי הרעב", אבל מעריכות את הסטייל של טלולה כשהיא מכוונת למטרה. תראו את הכפכפים מקטיפה אדומה. באמת, כך נראית מי ש(לא) עובדת מהבית.

ממש כמו גווינת' פאלטרו וכריס מרטין, גם ברוס ודמי השכילו לנהל מערכת יחסים ידידותית למען הילדים שלהם. מדובר במשפחה שידעה עליות ומורדות, כולם, אגב, מופיעים באוטוביוגרפיה שפרסמה מור בספטמבר 2019 וכותרתה "אינסייד אאוט". היא מתארת שם את ילדותה הקשה (אימה ניסתה להתאבד, היא נאנסה בגיל 14 וגילתה שמי שחשבה שהוא אביה אינו אביה הביולוגי), ואת החור בלב שילדות קשה שכזו יוצרת. "אם את נושאת איתך באר עמוקה של בושה וטראומה לא פתורה – אין מספיק כסף, הצלחה או סלבריטאות שיכולים לפתור את זה". אבל חלוקי קשמיר טהור כמתנה לבנות כל המשפחה בחג המולד – זו התחלה.

אחרי הפרידה מאשטון קוצ'ר (באוטוביוגרפיה סיפרה מור שבניגוד לרצונה קיימה איתו שלישיות מיניות כי פחדה שאם תסרב יעזוב אותה) התמכרה מור למשככי כאבים ולסמים, וגם שלוש הבנות בילו במכון גמילה (כולן התחילו לשתות כבר בגיל הנעורים), ונראה שאין מדובר במשפחה שקל לגדול לתוכה, אלא שכולם שם עשו דרך, כמו שאומרים, ועכשיו הם במקום שליו יותר.

קבלו עוד כמה תמונות שמדגימות את המשפחתיות המקסימה של המשפחה המאוחדת. הינה רומר וטלולה עם אבא ברוס, והכיתוב הוא "פטריארך ברגוע". כמו כן שימו לב לבוהו שיק הלא מתאמץ של הבנות. הסוד האופנתי שלהן הוא שילוב של בוהמייניות הוליוודית וכניסה ויציאה ממכוני גמילה וסדנאות ויפאסנה וגדילה רוחנית. אנחנו קוראות לזה "ריטריט שיק".

 

הינה טלולה מציגה את תספורת הפיקסי הקצרה שלה, עם הכיתוב: "הדמי!", ומוכיחה דימיון מטורף לאימה.

>> יותר ירוק מהדשא של השכנה: הצבע שהולך להשתלט על חיינו

וזה המקור:

סקאוט וויליס היא הפחות מוכרת מבין הבנות. אם רומר וויליס היא המוכרת ביותר, בגלל השתתפותה בסרטים סוג גימל ותוכנית הריאליטי "רוקדים עם כוכבים", וטלולה מוכרת בגלל פעילותה בעמותת "לשחרר את הפטמה", סקאוט קצת נדחקה הצידה, למרות שגם היא אוחזת בקריירת משחק, אם כי אפילו פחות מוצלחת מזו של רומר. אבל היא מפצה על כך בסטייל מטורף. הביטו:

כן, אם שאלתן את עצמכן: זוהי בהחלט יען שהטילה ביצה על השולחן שמאחוריה. והנה, ילדים, אחד מסימני ההיכר הידועים ביותר לאנושות לגילוי בטלנים: הם מסתובבים בבית עם תחתוני סבא, סוודר ומשקפי שמש. בדיוק כך, טלולה.

חיי המשפחה נעים בין קבלת מתנות ממותגי על ומותגי יוקרה, לבישת פיג'מת וואנזי אחידה והתפקדות לצילומים רבי משתתפים. אחרי הכול, אם אתן מצפות לראות משהו חושפני באמת, כמו האם דמי מור באמת מנהלת מערכת יחסים עם הסטייליסטית הסרבית מאשה מנדזוקה, והאם טלולה התחתנה עם אישה בשם לקסי ביגס, לא תמצאו שם את התשובות. אבל דבר אחד ברור, במשפחה הזאת אוהבים אחד אז השני על אף הפגמים, ואולי ביתר שאת בגללם, וחשבונות האינסטגרם שלהם מציגים משפחה הוליוודית מתוסבכת ומקסימה, כזו שלא היינו רוצות לעצמנו, אבל כיף לנו לראות.