מירי רגב

שרת התרבות והספורט של ישראל וכוכבת הליכוד. רגב היא בוטה, קולנית, נועזת, אשפית תקשורתית ולא נותנת דין וחשבון לאף אחד, חוץ מההוא שם למעלה, ביבי נתניהו. בזכות סגנונה הפרובוקטיבי הפכה לפרזנטורית הבלתי רשמית של הממשלה, הראשונה להופיע במהדורות החדשות כשצריך להגיב לאירוע במדינה או בנושאי חקירות ראש הממשלה.

רגב הגיעה לתפקיד השרה אחרי שורת תפקידים בכירים בצבא כמו דוברת צה"ל והצנזורית הצבאית הראשית. היא נשואה לדרור ואם לשלושה. לרגב תודעה חברתית מפותחת והיא מתהדרת מעל כל במה אפשרית בהיותה מזרחית מהפריפריה אשר שואפת להביא למרכז החברה הישראלית את קולות עדות המזרח שנדחקו.

רגב מנהלת יחסי אהבה שנאה עם תפקיד שרת התרבות והספורט. כהונתה היא כמו אופרת סבון רוויית תככים ועימותים עם שחקנים, במאים, פרפורמרים ואמנים, החל מגינוי הסרט "פוקסטרוט" שהתמודד באוסקר עוד בטרם צפתה בו, ועד ניסיון לייסוד חוק הנאמנות בתרבות לתמיכה ביוצרי קולנוע, חוק אשר כשל. אך רגב היא אשפית תקשורתית, וכמה אנשי תרבות כמו עודד קוטלר שמכנים אותה "בהמה", לא עצרו אותה מלייצר כמה מההופעות הבלתי נשכחות שראינו בשנים האחרונות, וכן, אנחנו מדברות על האסון האופנתי שמלת "ירושלים" שהציגה תצלום של עיר הקודש על השמלה, על השטיח האדום, בפסטיבל קאן.

ראו עוד