ביונסה

זמרת, שחקנית אשת עסקים, פעילה חברתית ואחת מהנשים העשירות והמשפיעות ביותר בעולם. ביונסה פרצה לחיינו כזמרת הבולטת בהרכב דסטניז צ'יילד ומיד היה ברור שהיא הכוכבת הזוהרת בשמי תעשיית המוזיקה ושקריירת סולו דחופה יותר. ואכן במסגרת קריירת הסולו קטפה לא מעט הישגים כמו שירת ההמנון האמריקאי בהשבעת הנשיא ברק אובמה, מופע המחצית בסופר בול (אירוע שהוא יותר מענין מהמשחק עצמו), בין לבין היא הספיקה לייצר שיתופי פעולה אופנתיים עם טופשופ ולשחק בלא מעט סרטים.

לאורך הקריירה קווין בי הוכיחה שהיא דיווה שוברת שיאים בקצב שאנשים נורמטיביים מחליפים תחתונים. היא שברה את שיא כל הזמנים במספר מועמדויות לזמרת בטקס פרסי הגראמי, קיבלה פרס מפעל חיים בטקס ה-VMA  ונחשבת לאחת הפרפורמריות הכי טובות אי פעם ושיריה נחשבים לטובים בכל הזמנים. מגזין טיים הכתיר אותה כאחת ממאה האנשים המשפיעים בעולם, בפורבס היא הייתה לאחת ממאה הסלבס החזקים בעולם עם הון שמוערך ב-350 מיליון דולר ואף הוכתרה לאמן השחור המרוויח בכל הזמנים. לצד בעלה, המוזיקאי והמפיק ג'יי זי, הם הזוג המלכותי והרווחי ביותר של תעשיית המוזיקה האמריקאית.

לא הכל תמיד היה צמר גפן מתוק בין השניים. באלבומים שהוציאו השניים ב-2017, הם הודו בבגידה של ג'יי זי במלכה בי, נושא לא פשוט לשיר עליו באלבום שלך כשבעלך הוא גם המפיק שלו. אבל זוגיות מלכותית היא חזקה מהכל – לזוג שלושה ילדים, כאשר ההכרזה על ההריונות של ביונסה זכו בשעתם לטראפיק אדיר ועניין עצום מצד גולשים ברחבי העולם, ההודעה על ההיריון הראשון עם בלו אייבי התרחשה בטקס פרסי ה-VMA ושברה שיאי צפייה, וחשיפת תמונות התאומים רומי וסיר באינסטגרם זכתה ליותר מ-10 מיליון לייקים.

ראו עוד