מתברר ש-15 אחוז מהזוגות לא עושים סקס, ומה איתך?

אדם וחוה | איור: shutterstock
אדם וחוה | איור: shutterstock

כמה מהנשים באמת מקיימות מין אנאלי ומה הקשר בין אורגזמה לברכיים? 7 תובנות מפתיעות על סקס שלמדנו מהספר המדובר הזה

88 שיתופים | 132 צפיות

אפשר לגמרי להכריז על טרנד חדש בספרות הסלף-הלפ הנשית: ספרי 'הכירי את הדגדגן שלך'. זוהי ספרות מינית-מקצועית, שמככבת לאחרונה בכל רשימות רבי המכר הנחשקות, והיא נכתבת על ידי נשים – רופאות, עיתונאיות, מטפלות ומומחיות אמיתיות במיניות האישה – עבור נשים, במטרה לפשט את מדעי הווגינה ולהנגיש אותם לקהל הרחב. כיום השוק מוצף בספרים האלה, כי בואו, מי לא רוצה להבין איך להפעיל את הרפלקס שנקרא אורגזמה או לזנוח את המסע המעייף אחרי איזו נקודת ג'י פיקטיבית. הספר "תנ"ך הווגינה: להפריד את המיתוס מהרפואה" (דר' ג'ן גונטר) שראה אור לאחרונה, נכנס לרשימות רבי המכר בארה"ב ובקנדה ומסתמן כפנינה החדשה בז'אנר. עד שנזכה לגרסה מתורגמת, סיננו ותמצתנו עבורכן 7 תובנות שתפסו אותנו עם המכנסיים למטה, וכנראה שיעשו אותו דבר גם לכן:

1. כל הדרכים מובילות לדגדגן

מתעקשת שאת גומרת מחדירה, מגירוי אנאלי או בכלל מנשיכות בפטמות? את צודקת, בערך. ההסבר המדעי אומר שהחלק במוח שמגיב לגירוי פטמתי הוא אותו אזור שמגיב לגירוי מהדגדגן, והעניין הזה תקף גם לגירויים במקומות אחרים. איך שלא תנסו לסובב את זה, הדגדגן הוא האיבר הכי חשוב להנאה-מינית נשית, ולמעשה האיבר היחיד בגוף האדם שקיים אך ורק לשם הנאה – דבר מדהים למדי, שלא לומר חתרני משהו.

2. די כבר עם המיתוס של נקודת הג'י

נראה שהדיון הנצחי אם יש דבר כזה נקודת ג'י או לא בא על סיפוקו. בשורה התחתונה: אין באמת דבר כזה. החלק הרגיש הזה בתוך הווגינה שרוב הנשים מדווחות עליו כנקודת הג'י כביכול, הוא פשוט חלק מהדגדגן. אם היינו מכירות אותו טוב יותר, היינו יודעות שהוא בנוי כמו האות Y ושיש לו גזע וענפים שאחראיים, כאמור, אך ורק על הנאתנו המינית בצורותיה השונות – בין אם אנחנו רואים אותו או לא.

3. חיי המין של אחרות לא טובים משלך

כי גם אם זה סופר סקסי להגיד בסקר שסקס הוא הדבר הכי חשוב בחיים, אנשים משקרים. מחקרים עדכניים מראים שבמציאות, רובנו משקיעים ארבע דקות ביום בממוצע בפעילות הקשורה במין, ואם ככה אנחנו משקיעות במה שחשוב לנו, אנחנו צריכות לעשות חשבון נפש בדחיפות. כמו כן, נראה שהדשא של השכנה די יבש, כי מערכות יחסים המוגדרות כנטולות מין (כלומר, זוג שלא עשה סקס במשך שישה עד 12 חודשים) הן הרבה יותר שכיחות ממה שאת חושבת. לרוע המזל, מתברר שכ-15 אחוזים מהזוגות חיים ככה.

4. סקס לא באמת מזרז לידה

זאת אגדה אורבנית שמעולם לא הוכחה מדעית.

5. האורגזמה היא רפלקס

כן, ממש כמו ההתכווצות שמתרחשת כשמקבלים מכה בפיקה של הברך. ובמספרים: סשן כיווץ שרירי רצפת האגן (כלומר, אורגזמה) נמשך בין חמש ל-60 שניות. כיווצי השרירים מופיעים באינטרוולים של בערך 0.8 מאיות השנייה עד שנייה שלמה אחד. לרוב אורגזמה מתבטאת בשלושה עד 15 כיווצים כאלה ברצף. נסו את זה בבית.

6. ארוך יותר זה לא בהכרח טוב יותר

כיווץ שרירים רציף (כלומר, אורגזמה רציפה) אומנם נמשך זמן רב יותר, אבל גם נחשב לאורגזמה חלשה יותר. טיפ: תתחילו לבדוק עם טיימר כמה זמן נמשכת האורגזמה שלכן ודרגו את העוצמה שלה.

7. רק 12 אחוז מהנשים בקטע של מין אנאלי

האמת על מין אנאלי (במספרים): רק 10 -12 אחוז מהנשים מדווחות על מין אנאלי כחלק משגרת המין שלהן, רק שרובן, שימו לב לזה, מעידות על כך שהן עושות מין אנאלי כדי לענג את בן זוגן. אחרות עושות את זה בשביל ההנאה המינית או כחלופה בגלל כאב בזמן חדירה וגינלית. 50 אחוז מהנשים דיווחו על גירוי מיני נעים מחדירה אנאלית, אך גם על כאב כחלק ממנו. 50 אחוז גם דיווחו על כאב כה עז בפעם הראשונה שניסו עד שנאלצו להפסיק באמצע. רק 27 אחוז מהנשים שמקיימות מין אנאלי כחלק משגרת חיי המין היומיומית שלהן, דיווחו על כאב קל או חוסר בכאב כלל. אז קחי את כל זה בחשבון. אה, ומומלץ עד הכרחי להשתמש בחומר סיכה ואולי להתאמן לפני עם אביזרי מין רקטליים כדי לראות אם כל זה בכלל נעים לך.

>> כל מה שרציתן לדעת על סצנת חילופי זוגות בישראל
>> כל מה שאת צריכה לדעת לפני שאת מנסה את הוויאגרה הנשית
>> מורה נבוכות: החבר הגיי מסביר את כל מה שאת צריכה לדעת על מין אנאלי