שיילו, הבת של בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי, רוקדת ביוטיוב. תחילתה של קריירה?

שיילו ג'ולי פיט | צילום: JC Olivera/Stringer/GettyImages
שיילו ג'ולי פיט | צילום: JC Olivera/Stringer/GettyImages

שיילו ג'ולי-פיט בת ה-16, העלתה סרטון שלה רוקדת לצלילי "וגאס" של דוג'ה קאט לשמחת הגולשים. ומה ההורים חושבים על הקריירה המסתמנת?

88 שיתופים | 132 צפיות

שיילו ג'ולי-פיט (16) הבת של האקסים אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט, הזוג הכי יפה שהפך לזוג הצ'ילבות הגדול ביותר בהוליווד (לא כולל ג'וני דפ ואמבר הרד), הפכה בימים האחרונים ללהיט בקהילת הריקודים בטיקטוק, כשביצעה כוריאוגרפיה מרשימה של הימלטון אוונס, עם נבחרת Millennium Dance Complex, בית ספר לריקוד בלוס אנג'לס. ב-12 ביוני הועלה הסרטון שלה מפזזת לצלילי "ווגאס", השיר של דוג'ה קאט מתוך הפסקול של הסרט "אלוויס", ומאז צצות ברשת שאלות לגבי קריירת הריקוד העתידית של הנערה עם הגנים הטובים בעולם.

שיילו ג'ולי-פיט רוקדת דוג'ה | צילום מסך מתוך יוטיוב: @Hamilton Evans
שיילו ג'ולי-פיט רוקדת דוג'ה | צילום מסך מתוך יוטיוב: @Hamilton Evans

שיילו, לבושה בחולצת טי-שירט אוברסייז של הביטלס, רוקדת באנרגיות מדבקות לצד הלהקה, ומציגה תנועות מושלמות לכוריאוגרפיה נהדרת, כפי שניתן לראות כאן (החל מדקה 2.30, הרקדנית האמצעית):

אמבר הרד: "אני עדיין אוהבת את ג'וני דפ בכל ליבי"

הסרטון הזה צבר כבר למעלה ממיליון וחצי צפיות ובעקבותיו נפתחו לשיילו הרבה מאוד עמודי מעריצים ברשת עם מאות עוקבים.
בעוד סרטוני הריקוד הוויראליים של ג'ולי-פיט מציגים את הריקוד רק כתחביב, על פי מקורב למשפחה, הוריה לא יהיו מופתעים אם היא תרצה להיות מקצוענית: "בראד ואנג'י שניהם גאים מאוד", אמר המקורב  ל- US Weekly. "לא תהיה להם בעיה אם היא רוצה להפוך למקצוענית, אבל הם לא דוחפים אותה בשום אופן… שיילו אוהבת לרקוד. היא באמת מוכשרת והולכת לשיעורים האלה כבר כמה שנים". אחרי שצפינו בה בלופ אין ספק שיש לה פוטנציאל גדול, ועם המטען שהיא מביאה מהבית כנראה שאין לה ברירה אלא להפוך לכוכבת. נמשיך לעקוב.

אנג'לינה ג'ולי: "מרגישה שחסרים לי הכישורים להיות אימא. אני לא טובה בזה"