אמבר הרד: "אני עדיין אוהבת את ג'וני דפ בכל ליבי"

הראיון של אמבר הרד | צילום מסך: TODAY של NBC
הראיון של אמבר הרד | צילום מסך: TODAY של NBC

למרות שהיא עומדת מאחורי ההאשמות שלה, שג'וני דפ התעלל בה, אמבר הרד אומרת בריאיון חדש שהיא עדיין אוהבת את בעלה לשעבר, למרות הכל

88 שיתופים | 132 צפיות

לאחר הפרק הראשון של התוכנית, בו התעקשה הרד שהיא דוברת אמת בסוגיית ההאשמות שלה כנגד בעלה לשעבר ג'וני דפ, בפרק השני של הריאיון עם אמבר בתוכנית "TODAY" של NBC ששודרה אמש (ביום רביעי), היא שוב עמדה מאחורי ההאשמות על אלימות מצד בעלה לשעבר עליהן העידה במשפט – אך אמרה שיש לה עדיין רגשות רומנטיים כלפי דפ. "אני אוהבת אותו. אהבתי אותו בכל ליבי. וניסיתי כמיטב יכולתי לגרום למערכת יחסים שבורה עמוקות לעבוד. לא יכולתי. אין לי רגשות רעים או רצון רע כלפיו בכלל. אני יודעת שאולי קשה להבין את זה, או שזה יכול להיות ממש קל להבנה. אם אי פעם אהבת מישהו, זה אמור להיות קל".

אמבר הרד בבית משפט | צילום: JIM LO SCALZO/Gettyimages
אמבר הרד בבית משפט | צילום: JIM LO SCALZO/Gettyimages

הרד השתמשה בבמה שניתנה לה בריאיון כדי לומר שהיא עדיין חוששת שדפ – איתו חלקה מערכת יחסים במשך ארבע שנים לפני שנפרדו ב-2016 – עלול לתבוע אותה שוב. היא סיפרה: "אני מפחדת שלא משנה מה אני עושה, לא משנה מה אני אגיד או איך אני אגיד את זה, כל צעד שאנקוט יציג הזדמנות נוספת להשתקה מסוג זה, וזה מה שאני מניחה שתביעת לשון הרע נועדה לעשות. היא נועדה לקחת את הקול שלך".

כזכור, הרד הפסידה במשפט המתוקשר והוכרע כי תיאלץ לשלם לדפ פיצויים בסך 15 מיליון דולר. בנוסף לכך החליט חבר המושבעים שאמבר הארד אכן הושמצה על ידי אחד מעורכי הדין של דפ ופסק 2 מיליון דולר פיצויים שדפ צריך לשלם לה. המשפט, והסיקור התקשורתי שליווה אותו, חיזקו באופן גורף את דעת הקהל העולמית בעד גרסתו של דפ ונגד הרד, ולא ברור אם הריאיון הזה הוא דרך לנסות להתמודד תקשורתית עם הלך הרוח העולמי כנגדה או שהיא באמת חולקת את רגשותיה הכנים, וכמו כל דבר בסיפור הזה, הכל נשמע כמו תסריט הוליוודי מופרך במיוחד.