פק"ל החורף שלכם

צילום: Shutterstock
צילום: Shutterstock

שוב הגעתן לעבודה ספוגות במים? הנה כמה דברים שכדאי להחזיק במשרד או ברכב במהלך החורף, שיעזרו לכן ברגעים קשים

88 שיתופים | 132 צפיות

זה מגיע ברגע שאת לא מצפה לו. דווקא ביום שלא לקחת איתך מטרייה נפתחות ארובות השמים, ואת מוצאת את עצמך מגיעה לעבודה נוטפת מים ומתה מקור. לרגעים האלה ממש את חייבת להחזיק איתך "פק"ל חורף" ולהטמינו במשרד או ברכב. שיהיה חורף חם לכולם!

1. זוג גרביים להחלפה

הדבר הכי חשוב הוא להקפיד ללבוש גרביים יבשים, כי ברגע שכפות הרגליים יבשות וחמימות – כל הגוף מתחמם. חוץ מזה, ניסיתם להעביר פעם 8 שעות עם גרביים רטובים? לא נעים בכלל. החזיקו תמיד במשרד או ברכב זוג גרביים להחלפה, למקרה שהגשם תפס אתכם לא מוכנים או שנתקלתם בשלולית בדרך לעבודה. אם העבודה שלך בעיקר כוללת ישיבה מאחורי שולחן, אפשר גם להשאיר במשרד זוג נעלי בית. אנשים אולי ירימו גבה כשתקומי להכין לך קפה, אבל לך יהיה חמים ונעים בזמן שהנעליים שהגעת איתן מתייבשות.

>> אלה נעלי הבית שלא תרצי לצאת מהן כל החורף

2. כרית חימום למיקרוגל

הגעתם לעבודה ספוגי מים? הדבר השני שכדאי לעשות אחרי שאתם מחליפים גרביים הוא לשים כרית חימום במיקרו, ותוך דקה או שתיים יש לכם פינוק מחמם שתוכלו להניח בחיקכם. לא תאמינו איך הדבר הקטן הזה יוכל לחמם אתכם.

3. זוג כפפות

שיקום מי שמסוגל להקליד כשהאצבעות שלו קפואות. לכן, במיוחד בחורף, כדאי להשאיר במשרד זוג כפפות שיחממו את האצבעות ברגעים קשים.


הגרביים התרטבו? זה הזמן לשלוף את הזוג הנוסף שיש לכם במגירה

4. צעיף

איבר נוסף שמשפיע על כל הגוף הוא הצוואר. אם טעיתם בחישוב הטמפרטורה בחוץ והגעתם עם חולצה פתוחה או דקה, עטו על עצמכם צעיף וחממו את אזור הצוואר. הצעיף יוכל לשמש אתכם גם בדרך חזרה, ככיסוי לראש ולאוזניים.

5. קינמון

לקינמון יש סגולות מיוחדות, והוא מצוין לחימום הגוף. החזיקו מקלות קינמון או אבקת קינמון במשרד, והוסיפו לתה או לקפה שלכם ברגע שאתם מגיעים מהרחוב הקר.

6. מטרייה

אחרונה והכי חשובה – המטרייה. על פי חוקי מרפי, ברור שדווקא ביום שבו תחליטו להשאיר בבית את המטרייה, יגיע שיא החורף. לכן החזיקו מטרייה פשוטה גם במשרד, כדי שלפחות תוכלו להעביר את הדרך חזרה הביתה יבשים יותר. מה שכן, ותרו מראש על מטרייה מתקפלת. הן ממילא לא שורדות דקה אם יש קצת רוח.

>> מעיל הדובון מת ונולד מחדש כפריט הכי שיקי שיש
>> מעילי הפרווה המלאכותית הכי יפים שמצאנו