עינב בובליל: "אם מגיבים לי משהו רע ועולה לי, אני פותחת כיתת יורים"

עינב בובליל | צילום: שוקה כהן
עינב בובליל | צילום: שוקה כהן

עשור אחרי שיצאה מ"בית האח הגדול" עינב בובליל היא עדיין אחת הנשים המעניינות במדינה. איך היא עושה את זה ומה היא עונה למי שכותב לה שהיא רזה מידי?

88 שיתופים | 132 צפיות

יותר מ-11 שנים עברו מאז יצאה עינב בובליל מבית "האח הגדול". בובליל כיכבה בעונה הראשונה והייתה אחת הדיירות הבולטות בבית. אומנם היא סיימה במקום הרביעי, אבל יותר מעשור אחרי כמעט שאין אדם במדינה שלא יודע מי היא, לעומת נגיד אשר סימוני, קרן חסיס או מאות דיירים אחרים שנכנסו לבית המפורסם במדינה ונשכחו עם הזמן. מים רבים עברו בנהר "האח הגדול", מאז בובליל עצמה חזרה לבית בעונה 6 וה-"נא להתנהג בהתאם" עבר מאסי עזר לקורין גדעון לעופר שכטר וכיום מתחזקים אותו באופן מתיש במיוחד גיא זוארץ ולירון ויצמן.
כשנכנסה לתוכנית הייתה בובליל רק בת 23. היום היא כבר בת 34 ונמצאת הרחק מהעולם הזה: יש לה ארבעה ילדים, היא מאפרת כלות ובבעלותה גם חנות בגדי ילדים בשם "בוטיקידס", לצד עסקים נוספים. "את יודעת כמה מזמינים אותי לאירועים והשקות, מפה ועד תאילנד ובכסף גם, בתשלום. אומרים לי 'נביא לך מתנות, בשמים, איפור, תלושים, כסף', לא הולכת, אין לי זמן לזה, מתחננים, עכשיו לפני שעלה האח הגדול, התחננו מכל תוכנית אפשרית, לא יכולה, אין לי זמן".

View this post on Instagram

????????????

A post shared by @ einavbooblil_benisti on

>> זה היה מהיר: הכירו את הנסיכה הפייבוריטית החדשה של המלכה אליזבת'

את הכבוד לחלוק 10 דקות עם האישה והאגדה קיבלנו כחלק מאודישנים לתצוגה של פלמינגו בשבוע האופנה תל אביב, באודישנים שנערכו בקניון רמת אביב, הייתה בובליל אחת השופטות. המותג פלמינגו נמכר בבוטיק בגדי הילדים שלה באשדוד, לכן החליטה לקחת חלק בפאנל השופטים. "עינב הייתה מהראשונות שתמכו בי", מספר לנו יונתן מייזלר, הבעלים של המותג. 

מוטי רייפ, עינב בובליל, ג'ני צ'רוואני ובתה אמילי באודישנים לתצוגת האופנה של פלמינגו | צילום: שוקה כהן
מוטי רייפ, עינב בובליל, ג'ני צ'רוואני ובתה אמילי באודישנים לתצוגת האופנה של פלמינגו | צילום: שוקה כהן

לא מזמן נכתב במאקו שאת האדם שהגולשים הכי אוהבים להקליק עליו, מה את חושבת על זה?
"אני הכי מקליקה בעולם נראה לי", היא צוחקת, "אני רגילה שיש סביבי עניין, כבר 11-10 שנים זה ככה, אבל אני מרגישה רגיל, כאחד האדם".

את מרגישה שהעניין סביבך נובע יותר מאהבה או משנאה?
"בעיקר מאהבה, כמובן שיש את המצקצקים והביקורות השליליות ואלו שתמיד יש להם מה להגיד, אבל אני מתעסקת בטוב".

אם מסתכלים בתמונות שלך רואים שיש הרבה תגובות רעות סביב הגזרה החדשה, זה מעצבן אותך או שזה כבר לא מזיז לך?
"טוענים שאני רזה מידי, כשהייתי שוקלת מאה קילו זה היה טוב לכולם ועכשיו פתאום זה לא טוב. למרות שגם אז כולם אמרו איזה שמנה, איזה פרה וחיקויים בארץ נהדרת. עכשיו כשאני רזה יש מה להגיד. ואת יודעת מה גם אם אני אהיה באמצע יהיה לאנשים מה להגיד. הבנתי שהכי טוב זה לעשות מה שאני מרגישה איתו בנוח ומה שבעלי אוהב ואני אוהבת לראות את מה שאני רואה במראה".

אבל בכל זאת, לפעמים יש לך 800 תגובות לכל תמונה, איך את מצליחה בכל זאת להתמודד?
"לא קוראת תגובות, לפעמים כשזה באינסטגרם שלי אני קוראת, לא תמיד, אבל אם יש מישהי שעצבנה אותי ועלה לי, אני פותחת כיתת יורים, וכולם מתחילים לענות לה וזה מתחיל להיות קיר של מריבות, אז או שאני מוחקת או שאני גורמת לה להבין שזה לא בסדר. זה קורה מלא. לפעמים רושמים לי שאני נראית חולה ושאני צריכה לבדוק את זה, או תראו את השחורים שיש לה מתחת לעיניים היא ממש חולה, 'דיי כפרה תשתחררו'. בן פורת יוסף הכל בסדר, כולה רזיתי, אנשים מתייחסים לזה כאילו הייתי גבר והפכתי לאישה. מי ישמע, איזה שינוי. רזיתי, אני חטובה, מצפים שאם רזיתי אהיה מידלדל ועור נוזל, אבל לא, אני חטובה".

View this post on Instagram

???? @brandys.tlv

A post shared by @ einavbooblil_benisti on

>> נגיעה במפשעה וצילומי עירום: הסוד המלוכלך של ויקטוריה'ס סיקרט נחשף

בשנים האחרונות מנסה בובליל לחיות את חייה מחוץ לאור הזרקורים בעיקר מהסיבה שהיא עסוקה בלג'נגל בין איפור כלות וניהול עסקיה, לבין ארבעה ילדים. "אני בכלל לא בטלפון, אין לי מושג מה קורה, לא מעניין אותי מה הוא עשה ואיפה ההיא הייתה, אני עסוקה בעשייה, אני אימא לארבעה, בעלת קריירה, יש לי עסקים ואני מאפרת כלות ואני כל היום עסוקה מהבוקר עד הערב. כשאני חוזרת אני נטו עם הילדים שלי ומבשלת ומנקה ומסדרת ועם הילדים וחוגים והעשרות ומורות פרטיות, ומה לא".

ואיך את מצליחה לעשות הכול?
"כשיודעים לסדר את הזמן נכון, אפשר לעשות הכול. הכול אצלי מסודר, אם אני יודעת שלילדה יש חוג בחמש, אני דואגת שמישהו יאסוף אותה. אם אני לא יכולה אני שולחת נהג מונית, הכול מסודר לפי שבע וחצי מקלחות, שמונה ארוחת ערב, שמונה וחצי רבע לתשע הם במיטות. הכול מאורגן. אני עסוקה ברמה שאני לא עונה לאנשים בטלפון. אני לא מחוברת, אין לי זמן, עד שאני מתפנה לעצמי זה תשע וחצי-עשר בלילה, אני מעדיפה להיות עם בעלי או לראות 'מחיר התשוקה'".

את לא מתגעגעת קצת להשקות ואירועים?
"למי יש זמן לזה, כל היום אני מאפרת כלות עד ארבע, אחר כך הולכת לילדים, לפעמים אני עובדת עד מאוחר, בשביל זה אני אביא בייביסטר אבל לא בשביל השקה. אם אני לא אראה את הבנות שלי יום שלם זה לא בשביל שיראו אותי חמש דקות בטלוויזיה".

ואת עדיין אחת הנשים המדוברות בישראל, איך את עושה את זה?
"אני כל הזמן ממציאה את עצמי מחדש, או שאני אותנטית, או שאנשים התרגלו אלי, אני בנוף כל הזמן". 

עינב בובליל | צילום: שוקה כהן
עינב בובליל | צילום: שוקה כהן

בובליל מתגוררת באשקלון ולא פעם התבטאה על המצב הקשה וחוסר טיפולה של הממשלה בתושבי הדרום, "אנחנו חיים עם זה, לצערנו זאת המציאות שלנו כבר יותר מידי שנים" היא מצהירה. "הגדולה שלי בחרדה, פוחדת להישאר לבד בבית כי אולי תהיה אזעקה, לצערנו זאת המציאות ומקווים שיהיה שינוי, אבל לא עוזבים את אשקלון".

איך את מדברת איתם על המצב?
"מסבירה שיש לנו שכנים, שחלק מהם הם אנשים רעים, לא כולם, שהם רוצים את המדינה והשטחים שלנו ובגלל זה הם לפעמים פועלים כדי להפחיד אותנו, כדי לפגוע, אבל אנחנו עם חזק, שלא מפחד, אני אומרת להם שבכל דור ודור באים אלינו לכלותינו והקדוש ברוך הוא מצילנו מידם, אנחנו בוטחים בקדוש ברוך הוא שיגן עלינו". 

למי תצביעי?
"אין לי מושג, מעצבן שיש פעם שלישית בחירות כי הילדים בחופש, מקווה שיהיה הסדר ושמישהו יהיה ראש ממשלה טוב שינהיג את המדינה כמו שצריך". 

>> גווינת' פאלטרו: "חיי המין שלי נגמרו"