10 פריטים חמודים וזולים שתמצאו ברשת היפנית מיניסו

קטן ביפן | צילום: GettyImages franckreporter
קטן ביפן | צילום: GettyImages franckreporter

רשת העיצוב היפנית מיניסו פתחה אתמול סניף בדיזנגוף סנטר. ביקרנו בפתיחה ובחרנו 10 פריטים במחירים מעולים שיהפכו לנו את החיים ליפים יותר

88 שיתופים | 132 צפיות

פעמים רבות אנחנו חושבות שמה שחסר לנו בחיים זה טיול ליפן, רצוי כבר עכשיו, ואימוץ אורח החיים היפני על המינימליזם שבו. ככה, עובדות בעבודה מסודרת, לא מחליפות מילה עם אף אחד במשך היום, שוקלות לקפוץ מהר פוג'י ומוותרות על זה כי יש אבוקדו בשל במקרר, אוכלות צוהריים באיזאקיה ליד הרכבת (איזו רכבת? בטח יש שם אחת), רוכשות שלושה מוצרים לארוחת הערב, ביניהם טופו משי, ומתנשאות על הרוקי מורקמי. אלא שלצערנו אי אפשר לזרוק הכול לעזאזל ולעלות על הטיסה ליפן, ולכן קפצנו לדיזנגוף סנטר. אמש נערכה הפתיחה הרשמית (אחרים אולי יגדירו אותה כחגיגית) של הסניף ה-12 במספר של רשת העיצוב היפנית מיניסו, רשת של "כל מיני דברים חמודים לבית", הכוללת גם דברים מעולמות האלקטרוניקה הקלה (אוזניות, רמקולים, מטהרי אוויר), ביוטי, עיצוב ודברים לילדים. החנות נמצאת בקומת הקרקע של בניין A בסנטר (ליד דלתא ומול רנואר), היא לא גדולה במיוחד ומהווה מקום שאפשר להגיע אליו גם עם ילדים ולא להתרושש. המחירים נעים בין 10 ש"ח ל-150, כך שאפשר לרכוש שם דברים חמודים לרוב. נכון, זה לא יפן, זה פרס ניחומים, ובניחומים כמו בניחומים, זה לא מרגיש כמו הדבר האמיתי, אז תאכלו גלידה אחרי, בטעם מאצ'ה ושומשום שחור.

>> הבית היפני עם עיצוב שלא ראיתן בשום מקום אחר

>> המוזיאונים לאומנות ביפן שהפכו לאטרקציה תיירותית

הנה 10 פריטים שאהבנו במיוחד

1. תיק כתף מינימליסטי מושלם כמתנה לבת ה-7, ובתנאי שממלאים אותו מבעוד מועד בקוקיות, סיכות ראש, סוכריות גומי ולקים עם גליטר. 29 ש"ח.

 

2. כרית אננס כי באננס ננוחם, ובין אם מדובר באננס טרי בחופי קראבי או קופנגן, בין אם מדובר בקוקטייל אננס בבר לוהט או בכרית אותה יטיחו הילדים זה בזה באוגוסט במלחמות האננסים שלהם – דיינו. 35 ש"ח.

 

3. מגבות כל כך חמודות שכל טקסי הניקיון מעתה ועד עולם יהפכו לנעימים יותר. גם מסכת חימר ירוק נעים יותר להסיר עם מגבת פנדה. 20 ש"ח.

 

4. מדבקיות יפות לסמן עמודים בספר מתכונים, לסמן את הגובה של הילדים על משקופים, ולהדביק על המקרר עם משימות יומיות. 10 ש"ח.

 

5. אוזניות לשמוע בהן מוזיקה בדרך למשרד, בחזרה מהמשרד ובמשרד. או לחילופין לחבר למחשב ולראות את העונה החדשה של ורוניקה מארס כשהילדים ישנים. להגביר כשנכנס אות הפתיחה: We used to be friends וכו'. 49 ש"ח.

 

6. נעלי הבית המושלמות לאחרי מקלחת כשחוזרים מהים, או עם גרבי צמר בחורף. 29 ש"ח.

 

7. ערכה ללוח השראה? ברור, אי אפשר להוציא אותנו מהפינטרסט. על מי אנחנו עובדות? לא נכנסו לשם כבר חודשים אבל לוח שעם יש לנו, ילדים משועממים גם, נמצא כבר מה לעשות עם זה. מקסימום נדביק תמונות של הארי סטיילס בשגעת כי מאוהבות בו וכו'. 20 ש"ח.

 

8. קלמר קקטוס. אפשר לשמור בו הכול – החל מעפרונות ומחקים, כנהוג בז'אנר, ועד סמים קלים. אתן תחליטו. 15 ש"ח.

 

9. רמקול נייד זה החיים. בעזרתו אפשר לעשות מסיבה בכל מקום, או, אם אתן בדיוק צופות בעונה החדשה של "דברים מוזרים" וחשות עצמכן אילבן (11), לנסות לתקשר עם אנשים אחרים. 129 ש"ח.

 

10. לגו חמוד להרכבה, יכול לשמש ילדים משועממים או כאביזר עיצובי בקטע רטרו מדליק. 49 ש"ח.