המעצבת החדשה שקניה ווסט מאמין בה וקיילי מתה עליה

קניה ווסט וקים קרדשיאן | צילום: GettyImages
קניה ווסט וקים קרדשיאן | צילום: GettyImages

איך זה מרגיש להיות מעצבת שרק סיימה בית ספר לאופנה, וכבר מקבלת חסות מקניה ווסט ובגדיה נלבשים על ידי משפחת קרדשיאן-ג'נר ובלה חדיד? מייסי שלוס מסבירה

88 שיתופים | 132 צפיות

בטח גם אתן ראיתן את התמונה של קיילי ג'נר בפאה צהובה זרחנית ושאלתן את עצמכן האם מדובר בטרנד חדש או סתם אחר צהריים פנוי ברבקה זהבי פאות? אבל אם השפלתן את המבט מתחת לקו הלסת בטח הבחנתן בשמלה שלבשה ג'נר, שמלה כחולה אפורה בהדפס פיתון מתפתל ונצמד לכל קימוריה של הג'נרית.

>> צבע השיער המפתיע של קיילי

View this post on Instagram

yummy ????????????

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

גם אם פספסתן את הלוק הזה, בטח לא פספסתן את חליפת האימונים האדומה הזו, המחוררת לכל אורכה ומעניקה חרכי הצצה לכל פינה בגוף, שמאתגרים במקצת את בנות המלך שבינינו, נסיכות בעיניי עצמנו שכבודנו פנימה. דרך אגב, שימו לב לכמות התיקים הלא הגיונית בעליל שנמצאת מאחורי גבה של ג'נר. אכן, ראינו כבר בעבר (ואף פנטזנו על) חדר ארונות, אבל מעולם לא ראינו חדר ארונות כה גדול המוקדש רק לתיקים. איתרנו שם לואי ויטון, גוצ'י, הרמס, שאנל, פראדה והיד עוד נטויה. אנחנו מתמחרות חדר זה בלבד על תכולתו כיקר יותר מכל מה שיש לנו ויהיה לנו בחיים, להוציא את הילדים.

>> התיק הנכון לחורף 2020

View this post on Instagram

closet clean out ✨✨

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

מי שעיצבה את הבגדים האלה היא מייסי שלוס (Maisie Schloss), מעצבת צעירה בוגרת בית הספר לאופנה פרסונס בניו יורק, ששיחררה קולקציה ראשונה לאוויר העולם לפני חצי שנה בלבד, והיה לה מזל להיות בת חסותו של קניה ווסט, שגילה בה עניין והפך אותה למעצבת קו הנשים של yeezy. "העבודה עם קניה לימדה אותי שצריך להיות רב תחומית, לגלות עניין בהרבה תחומי חיים, להיחשף להרבה רעיונות שיכולים לתרום לעבודה שלי", אמרה למגזין ווג. היא גאה במיוחד בשמלות שלה "הן מראות בדיוק את הכוונה האסתטית שלי והן מאוד לבישות".

>> על  אמנת הטייץ כבר חתמתן?

הקולקציה הראשונה שלה נמכרת כעת בכלבו סלפרידג'ס, והדי.אן.איי של המותג הוא בגדים ספורטיביים עם פרינטים דיגיטליים עתידניים. היא אוהבת צבעים עזים, "זה החלק הכי חשוב בעבודה שלי, אני ממש נמשכת לצבעוניות חזקה. זה בגלל דרך העבודה שלי, אני יכולה לבלות שעות במחשב, להעלות שכבה על גבי שכבה של צבע עד שאני מרוצה".

כשהמעצבת היא חלק מהמשפחה, וקניה ווסט הוא גם הכוח הכלכלי שעומד מאחורי המותג שלך, מובן מאליו שכל בנות המשפחה נרתמות לחלטר כדוגמניות, ועל אף גילה הצעיר, גם נורת' ווסט נרתמת למאמץ המשפחתי.

>> למה בגד הגוף הכתום עצבן את הגולשים?

האמת היא שאנחנו לא יודעות מה לחשוב על כל הבגדים הצמודים הכתומים האלה, לנו הם נראים ספורטיביים מדי מכדי להתבטל בהם, אבל מחייבים כושר מושלם כדי להידחק לתוכם. בווג, שככל הנראה צופים עתיד מזהיר למייסי, ממליצים לרכוש עכשיו בגד של מייסי, כי אין לדעת כמה יהיה שווה בעוד כמה שנים אם המותג, תחת המטריה של ייזי, יתחזק ויתומחר בהתאם. אנחנו מקוות בשבילה שתצליח, כי יש גבול כמה אנחנו יכולות להשקיע בתחפושת דלעת.

>> קבלו הצצה לארונות של קים קרדשיאן וקיילי ג'נר