אשלי אולסן ילדה תינוק בחשאי – והיא לא היחידה

אשלי אולסן | צילום: shutterstock
אשלי אולסן | צילום: shutterstock

אף כי נדמה שהגבול בין האישי לציבורי הוסר מזמן, יש בכל זאת תחומים בחיי הכוכבות שהן לא ממהרות לחשוף - אחד מהם הוא היריון ולידה. הכירו את התינוקות הסודיים של הביצה

88 שיתופים | 132 צפיות

לעיתים נדמה לנו שההסלבס בביצה משתפות עם מאות מיליוני עוקביהן ומעריציהן כל פיפס שמתרחש בחייהן, אבל יש כמה מהן שמחרישות מידע בסוגיות כמו משפחה, היריון ולידה, אלה שרגישות ואינטימיות הרבה יותר מעוד קמפיין או קוד קופון. אבל דבר לא נעלם מעינינו החדות, אז הנה רשימה קצרה של התינוקות וההריונות החשאיים של הביצה.

>> הספר שמנפץ מיתוסים על אימהות ואל-הורות

אשלי אולסן

אשלי אולסן בת ה-37, שחקנית, אייקון אופנה ואחת מצמד התאומות שכולנו זוכרות מתקופת הניינטיז, היא אישה אשר שומרת בקנאיות על פרטיותה. עד כדי כך, שמתברר שהספיקה להיות בהריון ואף ללדת את בנה הבכור לפני מספר חודשים בניו יורק – ואף כלי תקשורת או רשת חברתית לא דיווחו על כך בזמן אמת. אולסן קראה לבנה הבכור אוטו, ואביו הוא בעלה הטרי, לואיס אייזנר, עמו התחתנה בשנת 2022 בחתונה חשאית שנודע עליה רק לאחר מעשה. אל תצפו לראות אותה מככבת על שערי מגזינים עם הבייבי החדש, כי זה ממש לא הקטע שלה. עד כה נדמה שאחותה התאומה, מארי-קייט, טרם הביאה ילדים לעולם, אבל מי יודעת? אולי יש עוד לידה סודית בדרך.

אשלי אולסן בניו יורק | צילום: GettyImages
אשלי אולסן בניו יורק | צילום: GettyImages

רבל ווילסון 

השחקנית האוסטרלית בת ה-42 שעברה מהפך פיזי משמעותי בשלוש השנים האחרונות כשהשילה עשרות קילוגרמים ממשקלה, גם יצאה מהארון בשנת 2022 כשהכריזה שהיא בזוגיות עם מעצבת האופנה רמונה אגרומה. בנובמבר 2022 שיתפה ווילסון בהתרגשות כי הפכה לאם לבת בכורה שזכתה לשם המיוחד רויס ליליאן, והגיעה לעולם באמצעות אם פונדקאית. "אני לא יכולה לתאר את האהבה שיש לי אליה, היא נס יפהפה", כתבה בפוסט שחלקה עם מיליוני עוקביה באינסטגרם. "אהיה אסירת תודה לנצח לכל המעורבים (אתם יודעים מי אתם)", הוסיפה. אגב, הרושם שלנו הוא שהיא מגדלת את בתה לבדה, בלי קשר לזוגיות שלה עם אגרומה ואנחנו עפות על זה. לסיום, ביקשה להודות לפונדקאית שנשאה את ביתה ברחמה: "אני רוצה להודות בעיקר לפונדקאית המדהימה שנשאה וילדה אותה בכל כך הרבה חן ודאגה. תודה לך שעזרת לי להתחיל משפחה משלי. זו מתנה מדהימה, המתנה הכי טובה שיש. אני מוכנה לתת לרויסי הקטנה את כל האהבה שאפשר לדמיין. אני לומדת מהר", כתבה וסיכמה בהתרגשות: "הרבה כבוד לכל האימהות שם בחוץ. גאה להיות במועדון שלכן". בפברואר 2023, אגרומה ווילסון התארסו במהלך חופשה רומנטית בדיסנילנד. 

רבל ווילסון | צילום: GettyImages
רבל ווילסון | צילום: GettyImages

נעמי קמפבל 

הסופר-מודל הבריטית הפתיעה את העולם לפני כשנתיים, כשבגיל 50 חשפה בפוסט מרגש באינסטגרם שהפכה לאם לבת בכורה. "ברכה קטנה יפהפיה בחרה בי להיות אמא שלה" כתבה בהמשך לתמונה של כפות רגליה הקטנות של הצאצאית שנחו על כף ידה. "אני מלאת תודה על כניסתה של הנשמה העדינה הזו לחיי. אין מילים לתאר את הקשר שיהיה לנו לכל החיים. אין אהבה גדולה יותר". שנתיים לתוך הטטרות, כשראתה קמפבל כי טוב, החליטה לשכפל את הנס הקטן והביאה בגיל 53 אח קטן לביתה הבכורה, כשהיא מכריזה על כך באושר, איך לא, בתמונת אינסטגרם בה נראה התינוק מעורסל בזרועותיה כשאחותו הבכורה אוחזת בידו. "לעולם לא מאוחר מדי להפוך לאמא". גם הפעם, בדומה ללידת ביתה, קמפבל לא חשפה את הנסיבות בה הגיע בנה לעולם, וההנחה היא שבשני המקרים נעזרה באם פונדקאית.

נעמי קמפבל | צילום: GettyImages
נעמי קמפבל | צילום: GettyImages

פריס הילטון 

פריס הילטון (42) ובעלה, היזם והדי.ג'יי קרטר רים (41) הפכו להורים בינואר האחרון, כשהביאו לעולם את בנם הבכור, פיניקס ברון, בעזרת אם פונדקאית. "אתה כבר אהוב מעבר למה שמילים יכולות לתאר", כתבה הילטון לבנה בתמונת אינסטגרם שחלקה עם עוקביה לצד תמונה של ידו של התינוק אוחז באצבעותיה. "זה תמיד היה החלום שלי להיות אמא ואני כל כך שמחה שקרטר ואני מצאנו אחד את השנייה", מסרה הילטון בהצהרה לאתר פיפל. "אנחנו כל כך נרגשים להקים את המשפחה שלנו יחד והלב שלנו מתפוצץ מאהבה לתינוק שלנו". בינואר 2021 התארחה הילטון בפודקאסט The Trend Reporter with Mara וחשפה כי היא ורים החלו בתהליך של הפריה חוץ גופית.  "אני מתרגשת מכך שסוף סוף יהיו לי חיים אמיתיים. אני באמת חושבת שמשפחה וילדים הם מהות החיים", אמרה.

הילטון ורים שמרו על ההיריון בחשאיות כמעט מוחלטת עד כי אפילו אימה של הילטון לא ידעה על הולדת נכדה עד שהיה בן שבוע פלוס, כך חשפה הילטון בפודקאסט שלה, This Is Paris. "לא אמא שלי, לא אחותי ולא החברה הכי טובה שלי ידעו עד שעבר יותר משבוע מהלידה שלו", חשפה. "אני מרגישה שהחיים שלי תמיד היו כל כך חשופים לציבור ומעולם לא היה לי משהו שהוא רק שלי", אמרה. בראיון למגזין גלאמור הבריטי, הילטון גם חשפה מדוע בחרה להביא את בנה לעולם בעזרת פונדקאית ולא לשאת אותו ברחמה. "אני פשוט כל כך מפחדת אפילו מלהיות במשרד של רופא וכל מה שקשור לכך", סיפרה והוסיפה כי זה נובע מהטראומה והחרדות שפיתחה בשל ההתעללות הפיזית והמינית שעברה כנערה בפנימייה אליה נשלחה. עוד הוסיפה וסיפרה הילטון כי באחד הפרקים בריאליטי "החיים הפשוטים" בו כיכבה לצד ניקול ריצ'י נאלצה לצפות באישה יולדת והדבר גרם לה לטראומה. "אני רוצה משפחה כל כך", הוסיפה, "זה רק החלק הפיזי שמרתיע אותי".

פריס הילטון | צילום: GettyImages
פריס הילטון | צילום: GettyImages

כריסי טיגן וג'ון לג'נד

בסוף יוני האחרון, הדוגמנית ואושיית הרשת כריסי טיגן ובעלה הזמר המצליח ג'ון לג'נד (44) הכריזו בחשבונות האינסטגרם שלהם על הולדת בנם הרביעי, מאורע משמח לכל הדעות, רק תוסיפו לכך את העובדה שטיגן (37) הביאה לעולם את ביתם השלישית אסתי רק לפני חמישה חודשים, ותבינו עד כמה מיליוני עוקביהם מצאו עצמם מבולבלים. טיגן מיהרה להסביר בפוסט ארוך ומרגש את הנסיבות שהביאו להולדת תינוק ההפתעה שלהם, בן שזכה לשם רן אלכסנדר סטפנס, אשר הגיע לעולם באמצעות אם פונדקאית בשם אלכסנדרה (שמו האמצעי נבחר כמחווה לה. כמה חמידות). את הליך הפונדקאות, כך הבהירה טיגן, החלו השניים עוד בשנת 2021, הרבה לפני שטיגן הצליחה להרות בצורה טבעית עם אסתי – היריון שהגיע לאחר שעברה לידה שקטה בחודש חמישי, במהלך היריון מסכן חיים. "אנחנו רוצים להודות לך על המתנה שהענקת לנו, ואנחנו כל כך שמחים לספר לעולם שהוא כאן", חלקה טיגן מסר של אהבה לפונדקאית שלה ושל לג'נד. "הלב שלנו והבית שלנו מלאים באופן רשמי".

כריסטי טיגן וג'ון לג'נד | צילום: GettyImages
כריסטי טיגן וג'ון לג'נד | צילום: GettyImages

>> "בשביל להיות אם יחידנית את צריכה חסכונות או שכר גבוה"

ריילי קיאו

ביתה של ליסה מארי פרסלי המנוחה ונכדתו של מלך הרוקנ'רול המנוח, אלביס פרסלי, כיכבה בכותרות בחודשים האחרונים לאחר שנקלעה לסכסוך מר עם סבתה, פרסיליה, אלמנתו של אלביס בנוגע לעזבונה של אימה המנוחה שמתה במפתיע. תשעה ימים לאחר מותה הפתאומי של אימה של קיאו ממדום לב, נערך לה טקס אזכרה גדול ועמוס אנשים. המעמד היה מלחיץ מדי עבור ריילי (34) שהתקשתה לעמוד בפני הקהל ולשאת דברים, ולכן ביקשה מבעלה, בן סמית' פיטרסון, להקריא במקומה את ההספד שכתבה לאימה. במהלך ההספד נחשף כי לקיאו יש בת. מתברר שלפני מותה, זכתה פרסלי ללהכיר את נכדתה שתאריך לידתה המדויק אינו ידוע, אך ההנחה היא כי נולדה באמצע או סוף 2022. "אני מקווה שאוכל לאהוב את הבת שלי כמו שאהבת אותי, כמו שאהבת את אחי ואת אחיותיי", כתבה ריילי לאימה.

רוקנ'רול בוורידים. ריילי קיאו | צילום: Amy Sussman/Getty Images for Baby2Baby
רוקנ'רול בוורידים. ריילי קיאו | צילום: Amy Sussman/Getty Images for Baby2Baby

מקולי קאלקין וברנדה סונג

צמד השחקנים שנמצאים בזוגיות מאז 2017, הכריזו בשנת 2021 כי הביאו לעולם בן בכור בשם דקוטה, וזאת מבלי שאף אחד ידע שהם מצפים לו. למרות שקאלקין (42) שניהל זוגיות של קרוב לעשור עם מילה קוניס הנשואה כיום לאשטון קוצ'ר, הביע בעבר את רצונו להפוך לאב ואפילו הצהיר בראיון על בת זוגו סונג (34) ב-2018: "היא אחת טובה. אני כנראה 'אכניס' בה תינוקות בקרוב", השניים בחרו לא לשתף איש בהיריון. גם על ההיריון השני בחרו לשמור בסוד, ודבר הלידה של בנם השני בשנת 2022 אושר רק על ידי אחיו של מקולי, קיראן, בראיון לתוכנית אקסס הוליווד לקידום העונה הרביעית בסדרה בכיכובו "יורשים".

מקולי קאלקין וברנדה סונג | צילום: GettyImages
מקולי קאלקין וברנדה סונג | צילום: GettyImages

אד שירן וצ'רי סיבון

הזמר הבריטי המצליח ואישתו הפכו להורים בשנת 2020 עם הולדת ביתם הבכורה לירה אנטרטיקה, בהיריון ולידה שנשמרו בסוד עד לאחר הלידה. שירן (32) בחר לשתף בדבר בואה לעולם בתמונה שהעלה לאינסטגרם, בה גרביים ושמיכת תינוק, ואף הקדיש לביתו הבכורה שיר באלבומו הרביעי. ב-2022 השניים הביאו לעולם בת נוספת בשם ג'ופיטר, שגם דבר היריונה ולידתה נשמרו תחת מעטפת חשאיות ונחשפו בדיוק באותה הצורה, כולל הגרביים והשמיכה. במרץ 2023, שירן חשף את ההיריון הדרמטי של סיבון (31), במהלכו סבלה מגידול סרטני שהתגלה במהלך ההיריון ולא היה ניתן לניתוח עד ללידה. בסופו של דבר סיבון ילדה במועד המשוער וחודש לאחר הלידה עברה ניתוח שעבר בהצלחה להסרת הגידול.

אד שירן | צילום: GettyImages
אד שירן | צילום: GettyImages

>> נשים יולדות על המסך זה גרפי. נשים שמתחרטות על שילדו – זו מהפכה

שי מיקה יפרח

זוכת העונה השביעית של "האח הגדול" הצליחה להסתיר במשך כחצי שנה את הריונה, שנה וחצי לאחר שעמדה מתחת לחופה עם מאור ויצמן. בסוף יוני, לאחר שנמנעה במשך חודשים מהגעה להשקות ולאחר שחשפה בראיונות שחוותה תקופה מורכבת בחייה שכללה גם דיכאון, יפרח (30) חשפה בטן היריונית של חודש שישי בהשקה מתוקשרת וסיפרה כי בחרה לשמור את דבר הריונה בסוד עד שכל הבדיקות תצאנה תקינות. כשהרגישה שבשלה העת, החליטה שהיא לא מסתתרת יותר ובחרה לחשוף את ההיריון, בין היתר, כדי לנסות לשלוט בתשומת הלב התקשורתית והציבורית שידעה שהחשיפה תעורר.

שי מיקה יפרח | צילום: רפי דלויה
שי מיקה יפרח | צילום: רפי דלויה

שירי קופרברג

יוצאת העונה השנייה של "חתונה ממבט ראשון" ששודכה ללירן לוי בתוכנית, הצליחה להתחמק מעדשות הפפראצי והכותרות במדורי הרכילות במשך חודשים ארוכים, כשרק במאי האחרון שיתפה את 49.8 אלף עוקביה באינסטגרם שהיא בהיריון. בסדרת תמונות מרגשת, קופרברג (40) חשפה בטן היריונית מתקדמת שמאוחר יותר בראיונות התגלתה כבטן של חודש שביעי לערך. על השאלה המסקרנת ביותר לגבי זהות האב לא הרחיבה במילים, אך אישרה כי נכון לעכשיו היא אינה בזוגיות ובחרה להביא ילד לעולם כאם יחידנית. לאחרונה ילדה בן בכור בשעה טובה. 

שירי קופרברג | צילום מסך מ"חתונה ממבט ראשון"
שירי קופרברג | צילום מסך מ"חתונה ממבט ראשון"