הדיאטה המסוכנת שמאחורי הגזרה הלוהטת של טורי ספלינג

טורי ספלינג | צילום: אינסטגרם torispelling@
טורי ספלינג | צילום: אינסטגרם torispelling@

תמונות של טורי ספלינג שחושפות גזרה דקיקה מתמיד מתרוצצות ברשת ביממה האחרונה ועושות קצת רעש, אחרי שכוכבת הניינטיז בת ה-51 סיפרה כי היא נוטלת תרופות להרזיה

88 שיתופים | 132 צפיות

תמונות פפראצי של טורי ספלינג שחושפות גזרה דקיקה בביקיני זעיר בגוון ירוק מרקר על רקע חופי מאליבו, קליפורניה, מתרוצצות ברשת ביממה האחרונה ועושות קצת רעש.

>> המירוץ לרזון: הנשק הסודי לירידה במשקל של הסלבס

בגיל 51 ואחרי חמישה ילדים, חמישה ניתוחים קייסריים וגירושים, כוכבת הניינטיז מסדרת הלהיט "בוורלי הילס 90210", סיפרה באפריל האחרון, שמאז לידת בנה החמישי ב-2017 היא החלה להזריק תרופה שמיועדת לסוכרת וגם משמשת לירידה במשקל על ידי דיכוי התיאבון, בשם אוזמפיק ומצריכה מרשם מרופא. אבל כשזה לא עבד לה, לדבריה, היא עברה להשתמש בתרופה נוספת לסוכרת שמדכאת את התיאבון ועוזרת להרזייה בשם מונג'ארו. לפי התמונות והלוק הגבעולי, נראה שהפעם זה עבד לה ביג טיים. אגב, הביקיני שלה שייך למותג בגדי הים הצרפתי "להמאריאט", וספלינג שילבה אותו עם שרשראות זהב ושרשת בטן, ומשקפי שמש.

אלא שדיאטה מהסוג הזה שמדכאת את התיאבון ולא נעשית בצורה אחראית ומבוקרת עלולה לגרום לנזקים ולפגוע בבריאות. בנוסף, זו תרופה שנחשבת חדשה יחסית ואין עדיין מחקרים שיכולים לחזות את ההשפעה שלה או את תופעות הלוואי שנים קדימה. בשנים האחרונות התופעה של הזרקת תרופות אוזמפיק ונגזרותיה לדיכוי תיאבון ולירידה במשקל רווחת בעיקר בקרב סלבס ובתרבות הפופ בכלל. התרופה זכתה להצלחה כל כך מסחררת עד שהיא איימה להשבית את שוק הדיאטות. והיא לא זולה בכלל, המחיר שלה נע בין 600 ל-1,200 ש"ח בחודש, למי שאוחזת בביטוח רפואי. בארה"ב, למי שאין ביטוח רפואי תצטרך לשלם כ-935 דולר לחודש בשביל הזריקות המבוקשות ולכן, התרופה מותגה כ"תרופה לעשירים".

טורי ספלינג | צילום: אינסטגרם torispelling@
טורי ספלינג | צילום: אינסטגרם torispelling@

בקיצור, אנחנו מפרגנות לספלינג על הלוק, אבל חשוב לומר, שדיאטה מהסוג הלא מבוקר, שלא לומר, מדכא התיאבון, עלולה להיות מסוכנת, ותמיד מומלץ להתנהל באחריות להיוועץ עם איש או אשת מקצוע.