הדר מחתונמי: "אם דניס היה אומר 'מתחתנים' אז סביר להניח שהייתה חתונה"

הדר ברייר (צילום: מיקה גורוביץ | ע. צלמת: אמבר אופיר, גל בומנדיל | צולם במלון בוטיק אסמבלאז')
הדר ברייר (צילום: מיקה גורוביץ | ע. צלמת: אמבר אופיר, גל בומנדיל | צולם במלון בוטיק אסמבלאז')

היא חשבה שהזוגיות עם דניס תסתיים בחתונה אבל כבר לא כועסת או חוששת משינויים: הדר ברייר על הזוגיות החדשה (ומסקנות מהקודמת), הסבת המקצוע והקמפיין החדש להולמס פלייס. בדרך לעוד ריאליטי?

88 שיתופים | 132 צפיות

מחצית השנה האחרונה הייתה אולי הכי אינטנסיבית בחייה של הדר ברייר, 36, יוצאת התוכנית "חתונה ממבט ראשון". הרבה שינויים בפרק זמן כל כך קצר. "אני מרגישה שעברתי כמה גלגולי חיים", אומרת מי שממשיכה להלך עלינו קסם גם אחרי שהתכנית ירדה. אז כן, היא נפרדה מדניס רוסקוב, 34, איתו התחתנה במסגרת ריאליטי השידוכים. השניים ניהלו סיפור אהבה בן שנתיים אחרי שהמצלמות כבו והפכו לזוג מסוקר בתקשורת, אבל מה שנראה היה כמו צעידה בטוחה משותפת אל האופק, הסתיים בלא כלום והם שברו את הכלים. על הפרידה היא מספרת: "פרידה זה כואב, אבל בסופו של דבר דניס הוא בן אדם טוב, הרי לא הייתה לו כוונה לפגוע בי. אכזבה? כן. חשבתי שמי שבא לתכנית כזאת הוא מכוון מטרה, אני הגעתי ממקום כזה. אם דניס היה אומר 'מתחתנים' אז סביר להניח שהייתה חתונה".

שלושה חודשים אחרי הפרידה מדניס, היא הכירה את גיל צוקר וחיי האהבה שלה הסתדרו מצוין (תכף נחזור אליו). חוץ מזה, היא עברה לדירה עם שותפה בצפון הישן של תל אביב, ועוד שינוי דרמטי ואחרון נכון לשעה זו, היא עשתה הסבה בתחום המקצועי – לאחר שש שנות לימודים בשביל תואר שני בביולוגיה ועבודה במחקר קליני בשיבא, היא החליטה שהעיסוק הזה גם לא מתגמל וגם מונוטוני ומעייף מדי. הדר, רקדנית בלט מקצועית ומורה לבלט שלימדה עד לאחרונה, עשתה הסבת אקדמאים ל"מדעי הנתונים" וכבר החלה התמחות בחברת סטארט אפ בשם – BRIDGIFY. מדובר באימון המחשב להבין ולהסיק מסקנות ממאגר נתונים גדול על ידי שימוש באלגוריתמים. עכשיו היא בחיפוש עבודה אינטנסיבי כשהכיוון הוא להשתלב בחברת הייטק, "אשמח להצעות", היא אומרת. כשאני שואלת אותה על מדד האושר האישי שלה מ-1 עד 10 היא עונה 9 ומסבירה: "כשאמצא עבודה זה יהיה עשר שלם, בעבודה כמו באהבה".

"זה לא פשוט להיות תוצר של תכנית ריאליטי כשמסביב כולם בעד ורוצים שזה יצליח, עד שבשלב מסוים אנחנו כבר לא יודעים לעשות את ההפרדה אם זה בא מאיתנו או מהם"

 

אז ככה: קוראים לו כאמור גיל צוקר. הוא רווק בן 43, חבר קיבוץ בצפון למרות שפיזית, הוא גר כיום בתל אביב. מה עוד אנחנו יודעות עליו? שהוא הכיר את הדר בנסיבות חברתיות באמצעות חברים משותפים והם הבינו שקורה כאן משהו כבר בשיחת הטלפון הראשונה שלהם, עוד לפני שבכלל נפגשו. הוא חתיך, לפני זמן רב היה לו קשר בן שבע שנים שהסתיים בלי חתונה, בעברו הוא היה דוגמן, עבר לתקופה לגור בניו יורק והגיע שם עד לקמפיין של קלווין קליין. בישראל דגמן בין השאר לקסטרו עד שעבר אל מאחורי הקלעים והפך לצלם, וזה עיסוקו עד היום. כבר שלושה חודשים שהם בקשר, מתראים ברמה יומיומית, והדר מקווה שהיא מצאה את מיסטר רייט שלה: "זה נראה טוב. והוא מדהים. אני מקווה שהוא האחד", היא אומרת במבוכה. "הייתי במערכת יחסים באור הזרקורים כי לא הייתה לי ברירה, בזוגיות הזאת אני רוצה להרגיש שזה שלנו ויש בפרטיות הזאת הרבה כיף שלומדים להעריך אחרי תכנית ריאליטי. פרסמתי את שמו בשיתוף איתו כמובן אחרי שפפראצי כבר תפס אותנו, אבל אני עושה את זה בעדינות כי הוא ביישן, חרד לפרטיות שלו וזה מוזר לו".

>> מה צריך לעשות כדי למצוא מישהו חדש אחרי פרידה?

אז בקרוב על הדלת "כאן חיים באושר הדר וגיל"?
"כרגע אני מתנחלת די הרבה אצלו, באה והולכת, או באה ונשארת".

בואי נחזור לדניס. שברתם את הכלים ולא מדברים?
"לא מדברים. בשבועיים הראשונים דיברנו רק כי היו עניינים לוגיסטיים אבל זהו, מאז אין שום קשר. זו החלטה מושכלת כדי לא להיפגע וכדי שנוכל שנינו להמשיך הלאה ולא להסתכל לאחור. אני לא אוהבת את המונח של בזבוז זמן כי אני לוקחת אחריות על ההחלטות שלי, הוא לא החזיק אותי ויכולתי ללכת, אבל כמובן שמבחינתי נשארתי כי חשבתי שיש כאן משהו עם המשכיות. אני לא חושבת שצריך למהר ובכל מחיר אבל אני רוצה משפחה שתצמח מזוגיות אמיתית ונכונה".

לא ראית שזה לא הולך לקרות עם דניס?
"בשנה השנייה התחלתי לראות, אבל אז את חושבת שזאת התבשלות ואת מנסה להבין וחושבת, ומקווה שתשני בן אדם אבל זה לא עובד ככה. הוא לא רצה להתמסד. הדברים הם לא שחור-לבן. אני חושבת ששנינו קיווינו שזה יבוא, אבל זה מתעתע כי זה לא פשוט להיות תוצר של תכנית ריאליטי כשמסביב כולם בעד ורוצים שזה יצליח ואומרים עד כמה כיף לראות אותנו יחד, עד שבשלב מסוים אנחנו כבר לא יודעים לעשות את ההפרדה אם זה בא מאיתנו, או מהם ולקח זמן להבין שזה לא חזק מספיק".

הלכתם לטיפול זוגי?
"כן. רצינו להיות שלמים שזה לא נגמר מוקדם מדי וזה נתן לי סוג של הבנה שלא. הפרידה היא תהליך, זה לא פתאומי, אבל היינו בצומת וידענו שצריך להחליט. זה התבשל אצלי בתת מודע. אבל כמו במקרים רבים טאטאתי את זה ועבר עוד יום ועוד אחד ולא פתחתי את זה עד שהבנתי שהוא כבר לא יקום עם הצתה אחרת, ומה שלא הגיע לא יגיע ושנתיים זה די והותר במערכת יחסים כדי להבין לאן זה הולך ושאם זה לא קרה – זה לא יקרה, ועדיף לי להתמודד עם פרידה ולהמשיך הלאה. זה קרה בלילה ובבוקר לקחתי את המזוודה והלכתי והוא לא עצר אותי ורק אמר אני מבין".

עם איזה תובנות יצאת מהזוגיות הטלוויזיונית?
"מכל מערכת יחסים יוצאים עם תובנות. אצלי מערכת היחסים הייתה במסגרת טלוויזיונית, אז יש כל מיני דיוקים כי נפגשנו עם פסיכולוגית ואני באתי עם רשימת מכולת של הבקשות שלי ומה אני מצפה מגבר כי את לא רוצה שהפסיכולוגים יפספסו והם הרי דנים ביניהם, אבל כנראה לא בהכרח מה שרציתי זה מה שאני צריכה".

בדיעבד היית הולכת לתוכנית?
"אני לא מצטערת שהלכתי. היו לי שנתיים טובות והייתה זוגיות טובה והיינו חברים. לא יצאתי חבולה. למרות שכשזוגיות מתפרקת תמיד יוצאים חבולים, גם בחיים האמיתיים ואחרי הכל אסתכל על 'חתונמי' כעל חוויה טובה".

עדכנת את יעל, הפסיכולוגית שלך בתוכנית, על הפרידה?
"כן. סימסתי לה. יעל היא מאד רציונלית. אני חושבת שהיא הבינה אותי ופשוט תמכה".

את שומרת על קשרים עם שאר המשתתפים מהעונה שלכם ב"חתונמי"?
"התרחקתי עוד לפני הפרידה מדניס, הרגשתי שאני צריכה לעזוב את החיים של 'חתונמי' כי זה קשר אותי לשם, ורציתי לשחרר".

את צופה בעונה הנוכחית. מה דעתך?
"אני צופה אדוקה וגם מפרשנת אותה עם קארין ארד, לוואלה. אני חושבת שמעונה לעונה המשתתפים מגיעים יותר מוכנים ועם יותר מודעות למצלמות והם מאוד פוליטיקלי קורקט וזה בעוכריהם. הכל מתנהל יותר על מי מנוחות, מאוד שקול ואני חושבת שלא כולם עד הסוף שם. יש משתתפים שבאים ממניע פרסומי, כאלה שרוצים להתנסות או רק לפתוח דלתות, אז אמנם הם מחויבים לתהליך אבל במבחן המציאות, לא כולם רוצים להתמסד".

>> לא כלה דרכנו: כל מה שצריך לדעת על עונה 4 של "חתונה ממבט ראשון" בטור המעקב של הדס בשן

הדר ברייר בקמפיין לקבוצת הולמס פלייס | צילום: עירד נצר
הדר ברייר בקמפיין לקבוצת הולמס פלייס | צילום: עירד נצר

מאז פרצה לחיינו לפני שנתיים הפכה הדר לאושייה תקשורתית, היא מוזמנת לפרשן בתוכניות טלוויזיה, הצטלמה לכמה קמפיינים והיא מודה שהיא מאוד נהנית להגיח מדי פעם לפרסומות וקמפיינים: "הנגיעה בעולם שאליו נחשפתי נחמדה לי. אני אוהבת את זה. מן כיף של מדי פעם". בשבוע שעבר היא הצטלמה לקמפיין פרסום חדש של קבוצת "הולמס פלייס" יחד עם אורטל עמר כשתי רווקות מבוקשות, תחת הסלוגן "מחפשות את האחד". לא היה מדובר בזוגיות אלא באחד שיחבור אליהן למבצע של אחד פלוס אחד של הרשת. "הרגשתי מאוד נוח בצילומים כי ספורט הוא חלק מרכזי בלתי נפרד מהחיים שלי. מגיל חמש אני בעולם הבלט והריקוד, אני גם מדריכת פילאטיס, גם גולשת, וגם מתאמנת במכון כושר ועושה לעצמי את התרגילים שם", היא מספרת .

יש לך סוכן?
"האמת שלא. ואולי הגיע הזמן. הבעיה שלי היא שאני לא דוגמנית ולא שחקנית למרות הניסיון על במות, אז אולי אני גם וגם אבל באופן אישי אני לא רוצה להצטייר רק כפליטת ריאליטי".

את רואה את עצמך משתתפת בתוכנית ריאליטי נוספת?
"לא אומרת לא לשום דבר. כרקדנית, התוכנית 'רוקדים עם כוכבים' זה בהחלט משהו מסקרן שיכול להתאים לי".

גם לקשר עם גיל באת עם רשימת מכולת?
"לא. אליו באתי עם הלב נטו".

מה סוד הקשר שלכם?
"אנחנו מתאימים בהרבה דברים, יש לנו אותו הומור, אנחנו מצחיקים אחד את השנייה".

עוד שנה כעת חיה, תהיי אימא?
"אולי. אין לדעת".

הדר ברייר בקמפיין לקבוצת הולמס פלייס | צילום: עירד נצר
הדר ברייר בקמפיין לקבוצת הולמס פלייס | צילום: עירד נצר

>> איך ריח משפיע על בחירת בן זוג?