מה רואים הערב? לסדרה הזו יש פוטנציאל להפוך להתמכרות החדשה שלך

גרייס המופלאה | HOT ו-NEXT TV
גרייס המופלאה | HOT ו-NEXT TV

היום עולה בהוט הסדרה "גרייס המופלאה". הלוקיישן הוא מרכז לידה, מחכות לנו לא מעט סצנות נשיות על המסך וכל מי שהתגעגעה לוונטוורת' אולי תמצא כאן נחמה

88 שיתופים | 132 צפיות

השבוע רק התחיל, וכבר מתחשק לנו להתכרבל. אולי זה מזג האוויר ההפכפך או עצם הידיעה שסוף השבוע עוד רחוק, אבל אנחנו זקוקות לנחמה ולניקוי ראש. מצאנו את הסדרה שעומדת בקריטריונים להדביק אותנו למסך הערב.

>> להמציא את הסטייל של אנה: סודות הסטיילינג מאחורי הלהיט של נטפליקס

גרייס המופלאה | Amazing Grace

מי שהתגעגעה לבינג' האיכותי של "וונטוורת'" על המרכז לשיקום אסירות, אולי תמצא כאן את ההתמכרות חדשה שלה וגם כמה פנים מוכרות: גרייס המופלאה היא סדרת דרמה אוסטרלית שנוצרה על-ידי שרה סמית' ("חורף") ובוימה על ידי שון סיט ("הבטן הרכה"). גרייס (קייט ג'נקינסון, "וונטוורת") היא מיילדת במרכז לידה לא קונבנציונלי שנלחמת במסירות עבור המטופלות שלה. לאורך העונה, נעקוב אחריה מתאמצת למצוא איזון בין העבודה לבין החיים האישיים (עוד לא התחלנו ואנחנו כבר מזדהות). בואו נאמר שכשהבת שלה, אותה מסרה לאימוץ, מופיעה אחרי 17 שנה במרכז הלידה כשהיא בעצמה בהיריון, זה קצת מקשה עוד יותר על העניינים. עוד מככבים: סיגריד ת'ורנטון ("וונטוורת'"), אלכס דימיטריאדיס ("תיכון הלבבות השבורים"), בן מינגיי ("קרוב רחוק"), לוק פורד ("ממלכת החיות") קתרין ואן דיוויס וקאט הויוס.
כל הפרקים ב-HOT VOD וב-NEXT TV

>> הגיע הזמן: רשת הטלוויזיה שנלחמת באפליית נשים על המסך