המלצת צפייה: הסדרה שהכי חיכינו לה עולה היום

אופוריה 2 | צילום מסך
אופוריה 2 | צילום מסך

לא רק שמצב רוח טוב הוא מצרך נדיר לאחרונה, אנחנו גם עדיין רק בתחילת השבוע. את הנחמה שלנו להיום אנחנו שואבות מכך שסוף סוף עולה לאוויר הסדרה המטורפת שחיכינו לה

88 שיתופים | 132 צפיות

יום שני הוא יום קצת פרווה – הוא אולי לא קשוח כמו יום ראשון אבל אנחנו עדיין בתחילת השבוע, ככה שמוקדם מידי לספור את הימים עד לסופ"ש, מה גם שהימים עוברים עלינו בין חשיפה לבידוד אז גם הסופ"ש הרחוק הוא לא נחמה מבטיחה. אבל יש לנו משהו טוב להשען עליו: היום עולה העונה ה-2 של אופוריה.

>> כל הסדרות השוות שעולות החודש

אופוריה | Euphoria, עונה 2

למי שטרם צפתה בעונה הראשונה, אופוריה מתארת תהליכי התמודדות של מתבגרים. הם מתעמתים עם השדים שלהם בנוסף לתהיות הכלליות על סקס, אהבה וחברויות. רו (הלא היא זנדאייה המהממת שגם מככבת בראש רשימת המתלבשות הטובות של השנה, למרות שבפריימירה לעונה החדשה נדמה לנו שהיא העתיקה מגל גדות שלנו) היא נערה נרקומנית הסובלת מהפרעה דו קוטבית, ואת זמנה היא מעבירה בעיקר עם חברתה הטרנסג’נדרית, ונדמה שהן, כמו רובנו, רק רוצות להרגיש שייכות.

"אופוריה" עונה 2
"אופוריה" עונה 2

העונה השנייה מבטיחה להיות עוד יותר אפלה, ועוד יותר קשה. אנחנו לא יודעות הרבה, רק שרו עדיין הולכת למפגשי מכורים אנונימיים, מכירה עוד חברים בעייתיים וממשיכה למרוד בגדול. בואו נאמר שלא היינו סומכות על זה שהיא תיגמל מהסמים גם בעונה הזו.
סלקום TV, ב-YES ו-HOT