קורין גדעון

קורין גדעון החלה ככתבת ב"גיא פינס", בזמן לימודי המשפטים. היא התכוננה על פסק דין כשקיבלה סמס מפתיע ומרגש: "היי, זה ארז. מה קורה? יכול לעניין אותך להחליף את אסי"? שני אודישנים, אינספור תוכניות ושני ריאליטי'ז מאוחר יותר וברור שגדעון כאן להישאר.

גדעון היא אחת הכוכבות הבולטות בישראל, ומאז פריצתה לתודעה ב"האח הגדול" היא לא נחה. ראינו אותה מנחה את "בייק אוף ישראל" ואת התוכנית "אנשים" עם חיים אתגר, היא פרזנטורית של רשת האופנה דיסקרט ושל מותג עדשות המגעAlcon . בנוסף היא הובילה סרט שיתעד את ההכנות לחתונתה ונגע בעצב החשוף של היחסים בין העולם החילוני לחרדי, היות שבעלה, חילי סורוצקין הוא בן למשפחה חרדית.

מלבד היותה יקירת הפריים טיים, גדעון מתהדרת בחוש סטייל מעולה שטורף השקות. המראה הייחודי שלה עם רעמת התלתלים הפך לסימן ההיכר, והיא מבטיחה כי החלקת שיער לא באופק.

גדעון מנחה לצד ארז טל את "2025" פורמט הדגל של קשת. בריאיון ל"את" אמר עליה טל: "קורין הצחיקה אותי בריאיון שעשתה לי פעם (בגיא פינס) ואמרתי אז לעצמי 'וואלה, יום אחד עוד ניתקל בה'… קורין הוקפצה לתוכנית, אבל לא הבחינו בחוסר הניסיון הזה. היא ילדה מהממת".

 

ראו עוד