אלין כהן

דוגמנית, פרזנטורית, וולוגרית, אושיית רשת ואשת עסקים בת 17. עם חברת איפור משל עצמה, קרוב לחצי מיליון עוקבים באינסטגרם ושלל קמפיינים שמגלגלים לכיסה מאות אלפי שקלים, הדבר שבולט יותר מכל זה שהיא לא עוד טינאייג'רית טיפוסית.

כהן הקימה אימפריית איפור בעקבות סיפור אישי כאוב: בגיל צעיר עברה תאונה שיצרה לה צלקת שכהן ביקשה להסתיר. כך החלה להתעניין ולהבין באיפור ועל היתר הצלחתה המסחררת תעיד.

בגלל הגיל הצעיר כהן לא חפה מביקורת. התגובות הקבועות תוהות האם ילדה בת 17 צריכה לוותר על ילדות רגילה ולימודים כדי להתפרסם, ועוד בחסות הוריה. אחרים טוענים שהיא מציגה אידיאל יופי מוגזם ולא טבעי, במיוחד כשהיא פונה לקהל של נערות צעירות במיוחד. כהן אף עמדה לאחרונה במרכזן של שתי שערוריות רשת – הראשונה כאשר חשפה מסקרה חדשה שהשיקה בשם NEGRO שבספרדית משמעות המילה היא 'שחור' אבל לרוב דוברי העברית היא דווקא מתחברת עם הכינוי הפוגעני 'ניגר'. הגולשים טענו שמדובר בשם מביך וגזעני, כהן הגיבה שלא התכוונה לפגוע באיש ושהיא עוברת שיימינג. הפרשה השנייה התרחשה לאחר שפירסמה בסטורי מכון קוסמטי שמבצע הליכים פולשניים, החל מלייזר ועד המסת שומן. "למה ילדה בת 17 צריכה לעבור המסת שומן ועוד לפרסם את זה?" הייתה תגובה טיפוסית.

 

 

כתבות

ראו עוד