מקודם

טיפוח פנימי, חיצוני ומה שביניהם

טיפוח איכותי לא חייב להיות יקר. צילום: שאטרסטוק
טיפוח איכותי לא חייב להיות יקר. צילום: שאטרסטוק

אנחנו נוטות להקפיד למרוח על עצמנו את הקרמים הנכונים, הסרומים הפעילים והחומרים הכי טובים. אבל מה לגבי הטיפוח הפנימי שלך?

88 שיתופים | 132 צפיות

לאחרונה, לנוכח התקופה, אנחנו נמצאות הרבה בבית. תחושת אי הוודאות מקרבת אותנו למקרר, לקרייבינג חסר שליטה ולהזנחת שגרת הטיפוח הפנימית שלנו, הכוללת שימוש בנוגדי חמצון וכל מה שהגוף שלנו צריך כדי להישאר בריא ושמח.

נוגדי חמצון חיוניים מאוד לגופנו, כיוון שהם מסייעים להילחם ברדיקלים חופשיים. רדיקלים חופשיים הם אטומים או מולקולות אשר במצבים מסוימים עלולות לפגוע בכל מרכיבי הגוף ואף לתרום להתפתחותן של בעיות בריאות שונות. (לדוגמה, הרס קרומי התאים). 

תשקיעי בעצמך נכון. צילום: יח"צ חו"ל
תשקיעי בעצמך נכון. צילום: יח"צ חו"ל

כיצד ניתן לצרוך נוגדי חמצון?

נוגדי החמצון נמצאים בעיקר במזונות טבעיים וטריים לדוגמת אוכמניות, חמוציות, פטל, תות שדה, שעועית וארטישוק. אך חשוב להבין כי אורח החיים המערבי והרגלי התזונה שלנו, לא מספקים לגופנו את הכמות המספקת של נוגדי חמצון מתוך המזון אותו אנו אוכלים. לכן יש צורך לחזק וליטול נוגדי חמצון על מנת שיסייעו בטיפול ההשפעה השלילית של הרדיקלים החופשיים בגוף ויעניקו הגנה גבוהה יותר מפניהם תוך שמירה על רמת חיוניות ואנרגיה גבוהות יותר.

תשקיעי בעצמך, גם מבפנים. צילום: יח"צ חו"ל
תשקיעי בעצמך, גם מבפנים. צילום: יח"צ חו"ל

ג'ל נוגדי החמצון RESERVE של חברת JEUNESSE GLOBAL מסייע להגנה הטבעית של הגוף. טעמו של הג'ל מתוק מטבעו בזכות המרכיבים הטבעיים אותם הוא מכיל כאשר לכל אחד מהרכיבים תכונות תזונתיות והגנתיות שונות. אחד הרכיבים הוא מיץ דובדבן שחור הפועל כרכיב אנטי דלקתי טבעי ומאפשר לגוף לרפא את עצמו. רכיב נוסף הוא מיץ אוכמניות המסייע להאטת תהליכי הזדקנות והרזיה וכן הרכיב העיקרי של ג'ל – רזברטרול המסייע לאריכות ימים. 

ישנו קשר הדוק בין טיפוח פנימי לטיפוח חיצוני. בצל המציאות החדשה בה אנו מצויים, בשגרה היום יומית עם מסכות קורונה על הפנים, שינויי אקלים, תחושה של לחץ תמידי וחוסר וודאות אשר גורמים לאכילת יתר, במצב כזה העור שלנו לא יגיב בצורה טובה ולכן במקביל לטיפוח הפנימי יש להמשיך ולדאוג לטיפוח החיצוני במיוחד בימים כאלו בהם אנו ממעטים לצאת מהבית ונוטים לזנוח את הטיפוח החיצוני.

הסרום לחידוש התאים מהסדרה Luminesce של חברת JEUNESSE GLOBAL 

מכיל את תרכובת ה-200 APT הייחודית לחברה אשר מסייעת בחידוש העור. סרום זה מסייע להפחית למינימום את המראה של קמטים על העור ובכך להשיב לו מראה בריא, צעיר וקורן יותר. השימוש בסרום מסייע בהחייאת נוגדי החמצון והוויטמינים ובכך עוזר בחידוש רמות הלחות בעור ונותן מעטפת תמיכה לנטילת ג'ל נוגדי החמצון RESERVE. מומלץ למרוח את הסרום על כל הפנים והצוואר כך שהחומרים הפעילים אשר מבוססים על גורמי גדילה ופוליפפטידים יחדרו לשכבת האפידרמיס של העור ויחדשו את התאים הבוגרים שנמצאים בה. 

סרום לחידוש התאים מבית JEUNESSE GLOBAL ישראל. מחיר: 620 ש"ח. צילום: קורפורייט
סרום לחידוש התאים מבית JEUNESSE GLOBAL ישראל. מחיר: 620 ש"ח. צילום: קורפורייט

נוסף לעור הפנים יש להקפיד לטפח גם את הגוף, על מנת לסייע לשמור על עור בריא וצעיר ולהגן כנגד הזדקנות מוקדמת מומלץ להשתמש בתחליב התחדשות חיונית לגוף מסדרת Luminesce  של  JEUNESSE GLOBAL אשר גם הוא, כמו כל המוצרים מסדרת Luminesce   של החברה, מכיל את תרכובת ה-200 APT הייחודית המסייעת בחידוש העור. התחליב פועל ברמת התא, תוך שימוש בשיטת אספקה של פוספוליפידים עוצמתיים ומרווה את העור הצמא באמצעות אצירת הלחות ותמיכה בהתחדשות התאים. גם ברמת עור הגוף, התחליב מציע הגנה נוגדת חמצון ארוכת טווח המסייעת להילחם בהזדקנות העור וכן בטיפול בעור יבש ופגום.