בגיל 73 הפכה שר לפרזנטורית של מותג אופנה לוהט במיוחד

שר בהופעה | צילום Taylor Hill gettyimages
שר בהופעה | צילום Taylor Hill gettyimages

לא חסרות דוגמניות יפהפיות בעולם, אבל שר יש רק אחת והיא לוהקה לאחרונה לתפקיד הפרזנטורית של המותג DSquared2 בקמפיין החוגג את אייקוניותה

88 שיתופים | 132 צפיות

שר היא כוכבת פופ גדולה מהחיים, אבל באמת. במונחים של אופנה, אם החיים מגיעים במדיום – שר היא אקסטרה אקסטרה לארג'. למעשה לכנות אותה כוכבת פופ יהיה לחטוא לאמת כי הייתה לה גם קריירה קולנועית פעילה, ובניגוד להרבה זמרים טובים (דיוויד בואי, מדונה) יש לה נוכחות קולנועית עוצרת נשימה שבאה לידי ביטוי בסרטים כמו "מוכת ירח", "סילקווד" ו"מסכה". היא הייתה מועמדת פעמיים לאוסקר וזכתה בו פעם אחת על תפקידה ב"מוכת ירח", סרט שאם עדיין לא צפיתן בו… נו, בשביל מה יש סופ"שים חורפיים בעולם?

שר בקמפיין למארק גייקובס, 2015 | צילום יח"צ
שר בקמפיין למארק גייקובס, 2015 | צילום יח"צ

מעבר לזה, לא נשכח לעולם את הפמיניזם הטבוע בה. בריאיון לתוכנית טלוויזיה בשנת 1996 סיפרה שאימה אמרה לה "את צריכה למצוא לעצמך גבר עשיר ולהתחתן איתו", ועל כך ענתה שר (הגרושה מסוני בונו ז"ל) "אימא, אני האיש העשיר!". המשפט הזה הפך למשפט מצוטט וטיילור סוויפט אפילו הטמינה "ביצת פסחא" בדמות תמונה ועליה הכיתוב "mom, I am a rich man" בקליפ לשירה "you need to calm down".

שר זוכה באוסקר על "מוכת ירח" | צילום Darlene Hammond Getty Images
שר זוכה באוסקר על "מוכת ירח" | צילום Darlene Hammond Getty Images

שר הייתה אחת הראשונות לנתח את פניה לדעת, אולי בגלל זה הקריירה הקולנועית שלה הצטמצמה בעשור האחרון (למרות ההופעה ב"מאמא מיה 2"). היא נודעה גם בזכות התלבושות המה-זה-מוגזמות איתן הגיעה לאוסקר, לשטיחים אדומים ולתוכניות אירוח. כל זה הפך אותה לאייקון אופנה אהוב על מעצבים, וכמובן גם על קים קרדשיאן שהעריצה אותה מילדות. שר היא ממוצא ארמני, כמו קרדשיאן, ועבור קים הקטנה שר הייתה מודל לחיקוי. כבר בשנת 2015 כיכבה שר בקמפיין האופנה של מארק ג'ייקובס, לצד ווינונה ריידר ואחרים, ובימים האחרונים נודע כי היא הפנים של קמפיין האופנה אביב קיץ 2020 של המותג DSquared2.

>> ג'ניפר לופז היא הפרזנטורית הכי לוהטת בגיל 50

>> 70 זה ה-40 החדש

את הקמפיין צילמו צמד הצלמים מרט ומרקוס. בינתיים שוחרר רק פריים אחד בשחור לבן של הכוכבת, לבושה בג'ינס קרעים וסווטשירט שמוט על כתפיה כשהמילה אייקון מודפסת על החולצה ושערה הארוך מתעופף ברוח. אכן, אין יותר אייקון משר, כוכבת גדולה מהחיים במלוא מובן המילה, וכשהיא מצלמת לקמפיין אופנה בגיל 73 אנחנו יכולות רק להסיר את הכובע, אולי לצקצק מעט מול הפנים החלקות, אבל להגיד "וואו", איזה כיף שנשים בנות 73 עדיין בעלות ניראות, עולם האופנה לא טאטא אותן מתחת לשטיח והעלים אותן לחלוטין מהפרינט ומשלטי החוצות.

זו מגמה שנמשכת לאיטה בשנים האחרונות. אט אט מופיעות יותר ויותר נשים בוגרות בקמפיינים וצועדות על המסלול בתצוגות אופנה. ג'ניפר לופז המדהימה בת ה-50 מככבת כעת בשלושה קמפיינים שונים: של ורסצ'ה, גס ו-Coach. לורן האטון צעדה בתצוגה של ולנטינו קוטור ביוני שעבר, נעמי קמפבל בת ה-50 דגמנה בקמפיין לנז'רי הראשון שלה ב-2019, ובכלל נדמה כי משוכת גיל ה-50 לא גורמת לנשים ולסקס אפיל שלהן להתנדף בין לילה. אלה אכן חדשות טובות לכולנו, כי יום אחד גם אנו נגיע לשם, ונעים לחשוב שעולם האופנה עדיין יראה בנו לא רק לקוחות, אלא גם מוזות. אמנם אנחנו לא שר, וגם לא גבר עשיר, אבל מגיע לנו לחוש שאנחנו ראויות להערכה ולמבט בכל גיל.

 

>> הטיפולים שבנות 70 צריכות להכיר