קורל סימנוביץ': "שני ילדים זה קשה"

קורל סימנוביץ' בקמפיין לסטנדל | צילום: עידו לביא
קורל סימנוביץ' בקמפיין לסטנדל | צילום: עידו לביא

היא משחררת את סרג'י רוברטו מהתעוררויות הלילה, בסגרים היא למדה לבשל, והיעד הבא שלה הוא עולם המשחק: קורל סימנוביץ' בביקור מולדת אחרי לידת דילן, בנה השני, תפסנו אותה לשיחה צפופה

88 שיתופים | 132 צפיות

שלושה חודשים אחרי לידת בנה דילן, אח לקאיה בת השנתיים וקצת שמקשקשת קצת בעברית ובספרדית (והיא שילוב של שני הוריה במראה החיצוני שלה), קורל סימנוביץ' (31) מבקרת בארץ וחושפת גזרה חטובה להפליא. כשאני מציינת זאת בפנייה היא מסתייגת: "עדין לא חזרתי למידות שלפני ההיריון, נותרו לי עוד חמישה קילוגרמים עודפים ובינתיים אני לובשת בגדים אובר סייז, אז זה קצת מטעה לטובתי", וצוחקת בצחוק הקורלי שאנחנו מכירים היטב.

אולי, אבל זה לא משנה את העובדה שאת נראית מעולה.
"יש לי עוד קצת עבודה גם עם עור הפנים. הורמונים, את יודעת. סבלתי מאקנה ופיגמנטציה והקפדתי לטפל ולשים מייק אפ נכון, אבל עוד קצת".

>> איך ללכת לקוסמטיקאית בלי שהביטחון העצמי שלך יתערער?

אז איך עברה הלידה של דילן?
"היא הייתה מאתגרת מאוד, אבל הכול הסתיים בסוף בלידה רגילה".

מה מדד העייפות שלך?
"מדד של אימא שקמה כמה פעמים בלילה להיניק".

עד כמה האימהות שינתה את חייך?
"שינתה אותם לגמרי. במובן האישי שלי אני מרגישה שהתבגרתי, אני לוקחת יותר אחריות, למדתי שאני יודעת להיות עוצמתית ונחושה כשצריך. אחרי הלידה הראשונה את יותר חרדתית, בשנייה יש לך כבר ניסיון אבל עדיין שני ילדים זה יותר קשה מילד אחד".

"אני מאוד אוהבת להיות כאן: האוכל, המסעדות וגם האופנה בארץ לא נופלת מאירופה. המחירים זה עניין אחר אבל בישראל יש כל מיני אילוצים מבחינת מיסים"

 

חסרה לך תחושת החופש שהיית רגילה אליה 28 שנה?
"מדובר בחיים אחרים לגמרי כשאת אימא. לאחרונה נסעתי לעבודה בניו יורק במסגרת קמפיין למותג "אלו יוגה" שאני מובילה. בימים אחרים הייתי נשארת עוד אבל כאימא, אחרי שלושה ימים כבר הייתי חזרה בבית".

קורל סימנוביץ' בהשקת החנות החדשה לרשת אפריל | צילום: רפי דלויה
קורל סימנוביץ' בהשקת החנות החדשה לרשת אפריל | צילום: רפי דלויה

בעודה בהיריון עם דילן, סימנוביץ' נאלצה להתמודד עם סערה הרבה פחות משמחת, כשהתפרסם התחקיר על מי שהיה הסוכן שלה, שי אביטל.

לא באמת שמענו את הקול שלך בהקשר לשי.
"אילו ידעתי משהו, לא הייתי נשארת שם. ליבי עם אותן בנות אבל אני כבר במקום אחר. מתרכזת בקריירה שלי ויש לי סוכנות אחרת, ADD, ואני לא מתעסקת עם הנושא הזה יותר".

אחרי היעדרות של חצי שנה, היא קפצה לארץ ל-10 ימים יחד עם ילדיה. הבעל הכדורגלן סרג'י רוברטו, נשאר בבית בברצלונה. "אני מיניקה, לא יודעת לעוד כמה זמן, אבל זה מחייב", אמרה והוסיפה: "כיף לבוא לארץ, אני ממשיכה לשמור בענייני קורונה למרות שיצאתי שלילית בבדיקה, ואנחנו בבית אצל אימא שלי לימור, זה כיף גדול".

אין כמו אימא.
"היא עוזרת לי מאוד, וגם הגיעה לברצלונה לקראת הלידה לעזור לי. כשאת גרה רחוק מהמשפחה, זה קשה גם עם ילד אחד ועם שניים עוד יותר, אז כשאני כאן, אני יודעת מאוד להעריך את זה וליהנות מהביחד הזה. אני מאוד אוהבת להיות כאן: האוכל, המסעדות וגם האופנה בארץ נהדרת, לא נופלת מאירופה. המחירים זה עניין אחר אבל בישראל יש כל מיני אילוצים מבחינת מיסים" .

הסיבה העיקרית להגעתה הייתה פתיחת החנות החדשה והמעוצבת של רשת אפריל בדיזינגוף סנטר, אליה הגיעה במכנסי עור שחורים רפויים, טי שירט לבן ומעליו ג'קט חום אובר סייז ונעלה סניקרס שחור של אולסטאר. מצוידת במשקפי שמש של איב סאן לורן, תיק בצבע תכלת של בוטגה ונטה וכמובן עגילים של נוקו ג'ולרי – מותג התכשיטים שבבעלותה, יחד עם אחותה נואל (אפילו אנטונלה, אשתו של מסי, רכשה פריטים באתרים בלי לדעת שסימנוביץ' היא המעצבת).

עד לאחרונה היא הייתה הפרזנטורית של אפריל יחד עם יערה בנבנישתי ובר זומר, אבל היום היא הפרזנטורית הבלעדית של החברה. בזכות הרשת, השייכת לקונצרן בוגרט הצרפתי, היא הפכה לאחרונה גם לפנים של מותג האיפור הצרפתי הנחשב סטנדל, שנמכר בלעדית ברשת אפריל, אחרי שאנשי החברה התלהבו מהצילומים שלה לרשת ולקחו אותה גם כפנים של מותג האיפור. מעבר לכך, עוד נקבעו לה בישראל צילומים למייקל קורס ועוד כמה פגישות לעבודות עתידיות.

קורל סימנוביץ' לרשת אפריל | צילום: עידו לביא
קורל סימנוביץ' לרשת אפריל | צילום: עידו לביא

איך באמת עברו עליך ימי הקורונה?
"הייתי סגורה, עם תינוקת בבית. לפחות היה לנו זמן איכות משפחתי, בקושי יצאתי ורק לקניות הכרחיות, קמפיינים שלי נעצרו, וכמובן היה הפחד מהקורונה, שנינו חלינו".

משהו טוב יצא מהתקופה הזאת?
"כן, התחלתי לבשל. היום אני הבשלנית של הבית, מכינה הכול. רצוי אוכל בריא".

"סרג'י הוא אבא עם הרבה סבלנות, עוזר ומחתל, בן אדם נהדר ולא יכולתי לבקש יותר. אני מיניקה אז אני קמה בלילה, וממילא יש לו אימונים בבוקר וחשוב שבלילה הוא יישן"

 

איזו מן אימא את?
"אני לא אימא קשוחה, אני דאגנית ומשתדלת לעבוד על עצמי. אני חושבת שאימהות היא דבר עצום ועכשיו בסימן חודש האישה הבינלאומי צריך להזכיר את האתגר שבלהיות אימא ולהיות אישה עובדת, להיות אשת קריירה".

ואיזה אבא סרג'י?
"הוא אבא מדהים ומקסים עם הרבה סבלנות, והוא עוזר ומחתל, ובן אדם נהדר ולא יכולתי לבקש יותר. אני מיניקה אז אני קמה בלילה וממילא יש לו אימונים בבוקר וחשוב שבלילה הוא יישן".


קורל סימנוביץ לרשת אפריל | צילום: רפי דלויה

את ממשיכה ללכת למשחקי כדורגל?
"הייתה תקופה ארוכה בלי קהל, אבל למשחקי הבית של ברצלונה אני ממשיכה היום ללכת".

מסי עזב את ברצלונה לטובת פריז, את רואה גם אתכם עוזבים לקבוצה אחרת?
"כרגע אנחנו בברצלונה אבל בכדורגל אי אפשר לדעת מה יהיה מחר".

ראינו אותך לאחרונה בתפקיד משחק בסדרה "להיות איתה". משחק מדגדג לך?
"מאוד. יש כל מיני דיבורים בכיוון ואני מאמינה שיקרו דברים ונושא המשחק יתפוס תאוצה אצלי. אני מדברת גם אנגלית וספרדית וזה יכול להקל, אבל עוד מוקדם לדבר על זה".