קורל סימנוביץ'

קורל סימנוביץ' היא דוגמנית בינלאומית ומעצבת מתחילה. עשתה צעדים ראשונים בדוגמנות במקביל ללימודים בשנקר. סימנוביץ' נולדה בניו יורק לכדורגלן העבר רוני סימנוביץ' ולימור בהט, אחות לנואל הגדולה ממנה בשלוש שנים ולאחיה הצעיר שון. כשהיתה בת 8 הוריה נפרדו: אביה, רוני, התחתן עם לא אחרת מאשר פנינה רוזנבלום. אימה לימור, בעברה מועמדת בתחרות מלכת היופי של ישראל, הפכה לבת זוגו של הטייקון טדי שגיא וילדה לו את בתם יולי, אך היחסים בין השניים לא שרדו. שגיא חי כבר כמה שנים עם יעל נזרי, מלכת היופי של ישראל לשנת 2006.

למרות אילן יוחסין מסועף גירושין לא מפחידים אותה וודאי שלא מנעו ממנה להתחתן עם בעלה, הכדורגלן כוכב בארסה סרג'י רוברטו, אשר התחיל איתה אחרי שהתאהב בתמונה שלה באינסטגרם. ארבע שנים מאוחר יותר, חתונה מפוארת אחת ומגורים בדירה משותפת בברצלונה, וסימנוביץ' רק בהתחלה.

בארץ היא מובילה שלושה קמפיינים: לרשת אפריל, לגליתה ולתכשיטי Yvel. כמעצבת היא שיתפה פעולה עם רשת סטורי ועיצבה קולקציית קפסולה לסילבסטר. בחו"ל היא מובילה קמפיין של פרונוביאס, השתתפה בתצוגה להלבשה תחתונה של וומנ'ס סיקרט, כיכבה בסרט פרסומת לרבלון, והצטלמה למותג משקפי השמש Kypers עם חברו לקבוצה של סרג'י, ג'רארד פיקה, שהוא הבעלים של החברה. חולמת על קמפיין לבושם ולהיות פרנטורית של חברת קוסמטיקה לצד קידום קריירת העיצוב שלה.

 

ראו עוד