קורין גדעון: "עשיתי טעויות, הייתי פזיזה והפיוז היה קצר"

קורין גדעון לטריומף | צילום: שי פרנקו
קורין גדעון לטריומף | צילום: שי פרנקו

קורין גדעון מצטלמת לקמפיין הלבשה תחתונה בהיריון ולא שומרת כלום בבטן: הסיבה שלדעתה צריך לגייס חרדים, סוד הזוגיות שלה ושל חילי וחשבון הנפש שעשתה אחרי שפוטרה מהטלוויזיה. ריאיון

88 שיתופים | 132 צפיות

אחרי שההלם הראשוני של המלחמה קצת שקע, אמרה קורין גדעון לבן זוגה חילי סורוצקין: "אני מרגישה שאני רוצה להביא חיים חדשים ותקווה ותקומה", וזה קרה. עכשיו, כשהיא בחודש החמישי להריונה היא חושפת כי הם מצפים לבן, ומודה: "זה שמחה וששון וכיף, ונותן תקווה ואור למרות שישנה המחשבה לאיזה עולם אנחנו מביאים ילדים היום".

>> עדן בן זקן: "לא הפסקתי לבכות, יש משהו בילדים שהופך אותך לחסרת אונים"

"התקופה הזאת מבהילה", היא אומרת, "אני מכירה מקרוב שני אנשי צבא שנהרגו, והלב נשרף. גם נושא החטופים לא מרפה ממני, שרק יחזרו כבר. בעיני זה הנושא הכי חשוב היום במדינה. אני חושבת שהתקופה הזאת לימדה אותנו להיות יותר צנועים, וכל עוד המשפחה שלי בריאה, אני אומרת תודה על מה שיש".

"התקופה הזאת מבהילה. אני מכירה מקרוב שני אנשי צבא שנהרגו, והלב נשרף. גם נושא החטופים לא מרפה ממני, שרק יחזרו כבר. בעיני זה הנושא הכי חשוב היום במדינה"

 

את בנם השלישי הם יביאו לדירה החדשה שלהם בקרבת הבימה בלב תל אביב, אליה עברו לאחרונה. "הדירה מתאימה להרכב המשפחתי החדש וזה שינוי מרענן", היא אומרת.

אנחנו נפגשות במסגרת הצילומים שלה למותג ההלבשה התחתונה טריומף, שמשיק חזייה חדשה ו"חכמה" בשם "Life Smart", חזייה מרופדת ללא ברזל ועם תחרה גמישה המתאימה את עצמה לקימורי הגוף. זוהי העונה הרביעית שהיא מצטלמת עבור המותג, ויצא שכל הקמפיינים שלה לחברה, כולל זה, היו בסימן הריונות ולידה. הקמפיין הראשון צולם אחרי הלידה של בתה הבכורה אלונה – היום בת שלוש, וכוכבת רשת בפני עצמה, חכמה, מתוקה ומצחיקה; השני צולם בתחילת ההיריון עם בנה השני רפאל; השלישי צולם אחרי הלידה שלו; ועכשיו בקמפיין הרביעי שלה, היא נושאת ברחמה את בנה השלישי, וכמו שאומרות, לא שומרת בבטן.

קורין גדעון לטריומף | צילום: שי פרנקו
קורין גדעון לטריומף | צילום: שי פרנקו

"אני מכירה את החזון של טריומף, לא עניין אותם הגזרה והמידות שלי, כי בסוף מי קונה חזיות? נשים, ביניהן גם נשים בהיריון, נשים שילדו, נשים שמניקות, ובקיצור, נשים שהן אימהות", היא פוסקת. כמו בצילומים הקודמים, גם הפעם היא התנגדה לריטושים. "זאת מי שאני, ואני כל כך שמחה להיות אני. אני מציגה את האמת שלי בלי פילטר ובלי מסכות ותיקונים".

"אני לא אתמם", היא אומרת. "ברור שהכי כיף לי להיות רזה ובשיא שלי, ולא כשהמכנסיים לא נסגרים, ועם זאת אני נהנית מהתוצאה הסופית אז אין לי בעיה. אני לא אוהב את עצמי פחות או יותר לפי 'אם אני שמנה או רזה' אני רואה תמונות שלי מלפני שנה, ואומרת – איזו פצצה אני. בעוד שנה אחזור לזה".

"למה את לא שואלת אותי אם אני בסדר עם העבודה שלו? אני לא שומרת שבת או מתנהלת אחרת. אני אישה בוגרת ועצמאית. חילי מעולם לא אמר לי על זה משהו, הוא מכבד אותי ואת החופש שלי"

 

וחילי, בתור מי שבא מבית חרדי, בסדר עם הצילומים לקמפיין?
"למה את לא שואלת אותי אם אני בסדר עם העבודה שלו?", היא מתקוממת. "זה חלק מהמקצוע שלי ואני מי שאני מלפני שהכרנו. אני לא שומרת שבת או מתנהלת אחרת. אני אישה בוגרת ועצמאית. חילי מעולם לא אמר לי על זה משהו, הוא מכבד אותי ואת החופש שלי".

זהו סוד הזוגיות שלכם?
"זוגיות זה משהו שצריך לבוא בקלות. אצל חילי ואצלי זו הייתה אהבה ממבט ראשון. הכל היה נוח, וקל ופשוט. הרגשה של בית. השנים והילדים הביאו איתם אתגרים, ואנחנו לא חפים מקושי ומשברים, אבל יש לנו אהבה גדולה וחברות חזקה. אנחנו החברים הכי טובים, ולא משנים זה את זה זו. הוא מקבל אותי כמו שאני, ואני מקבלת אותו. אנחנו רואים את הדברים עין בעין, ואת חשיבות השמירה על הזוגיות והנישואים שלנו".

ברוח התקופה, אני חייבת לשאול – מה דעתך על גיוס חרדים לצבא?
"דעתי היא שצריך לגייס אותם. בתקופה של חילי לא התגייסו, והיום האחים הצעירים שלו בצבא וגם האחיינים מתגייסים. אני רואה מגמת שינוי. גם לימוד תורה הוא ערך חשוב, אבל הצבא צריך אנשים – כולל חרדים – והם חלק מהמדינה. אני בעד שזה יעשה בשיתוף פעולה איתם".

קורין גדעון לטריומף | צילום: שי פרנקו
קורין גדעון לטריומף | צילום: שי פרנקו

חלפו כבר כמה שנים מאז שפוטרת מקשת 12 ועזבת את הטלוויזיה. יש בך געגועים למסך הקטן?
"זה קרה לפני שלוש שנים. אחרי הפיטורים הייתי מאוד נואשת. התחננתי לכל תפקיד זוטר בכל ערוצי הטלוויזיה, לא הייתה לי בושה לבקש ולשלוח את הסוכנת שלי לנג'ס ולהשפיל את עצמה, רק שמישהו יקח אותי. זה היה הקיום שלי וכל עולמי באותם ימים, וכל מה שחשבתי שאעשה אי פעם. בשנה האחרונה קיבלתי כל מיני הצעות, אבל כרגע אני לא מעוניינת לחזור לטלוויזיה. אם באיזשהו שלב תהיה הצעה מעניינת? אני לא פוסלת כלום. החיים לימדו אותי שאי אפשר ממילא לתכנן והדברים זורמים מעצמם".

היא הגיעה לטלוויזיה אחרי מסלול של לימודים בתלמה ילין ושירות צבאי בגלי צה"ל, וסומנה מהר מאוד כהבטחה גדולה. אחרי הנחיה לצד גיא פינס בתוכניתו, בגיל 23 כבר הנחתה את "האח הגדול" לצד ארז טל, בהצלחה גדולה, יש לומר, וגם הגישה את "אנשים", "דייט ראשון", "בייק אוף" ו-"2025" בקשת 12.

"עד היום אני לא יודעת לענות לסיבת פיטוריי, ואשמח לשמוע למה זה קרה. אולי הם לא היו מרוצים ואולי לא התאמתי להם יותר. אני לא באה בטענות, לא עשו לי עוול"

 

ופתאום פוטרת.
"כן. עד היום אני לא יודעת למה. לימים כשהציעו לי לחזור, שאלתי את מנכ"ל קשת למה פיטרו אותי והוא ענה לי 'נגמר לך החוזה'. התשובה שלו הייתה מיתממת. הרי לרבים הם חידשו את החוזה וגם צירפו חדשים. אז עד היום אני לא יודעת לענות לסיבת פיטוריי, ואשמח לשמוע למה זה קרה. אולי הם לא היו מרוצים ואולי לא התאמתי להם יותר. באתי מבית מפוכח. הורי הם אנשים של עבודה וככה גם אני. אני לא באה בטענות, לא עשו לי עוול, ואני מסתכלת על הדברים הטובים שקרו לי".

אולי הפיטורים קשורים לפתיל הקצר שלך?
"אין לי את היכולת לשתוק. אולי זה מה שהפריע, תשאלי אותם. לי אין תשובה. כן, עשיתי טעויות, הייתי פזיזה מדי והפיוז היה קצר מדי. זה הטבע של להיות צעירה ולהתפרסם בגיל צעיר. קיבלתי תפקידים בכירים כשהייתי ילדה, ומבחינה רגשית הייתה חוסר הלימה. היום, אחרי שנכוויתי, הפתיל שלי פחות קצר ואני נושמת עמוק לפני. גם הגיל וגם הילדים עשו את שלהם. התמתנתי, וכמו שאמרתי, קיבלתי הצעות מכל הערוצים. בשנה האחרונה קיבלתי גם מקשת הצעה לתוכנית יומית, וגם להשתתף בתוכניות ריאליטי כמו 'רוקדים עם כוכבים' ו'הזמר במסכה'".

עשית תואר במשפטים. רצו לך מחשבות לעשות הסבה לעריכת דין?
"אולי כשפיטרו אותי חשבתי על זה, אבל היום, ברוך השם, אני רחוקה משם".

קורין גדעון לטריומף | צילום: שי פרנקו
קורין גדעון לטריומף | צילום: שי פרנקו

כידוע, גדעון המציאה את עצמה מחדש והפכה לאחת ממשפיעניות הרשת החזקות בישראל, עם למעלה מ-400 אלף עוקבות ועוקבים באינסטגרם. "כשהתחלתי להיות פעילה ברשתות מסביב צחקקו, אבל אני פלירטטתי עם הדבר הזה ובקורונה הרשתות החברתיות התחזקו. היום זה הטבע השני שלי, זה העולם החדש ומבחינתי מעז יצא מתוק", היא אומרת. "אני נהנית וכיף לי, אני עצמאית ולא יסגרו לי את השאלטר".

"עולם הפרסום השתנה בגלל הירידה בצפייה בטלוויזיה, והרבה מנתח הפרסום עבר לרשתות", היא ממשיכה. "יש לי גם תכנים שיווקיים, ובסוף היום הצרכנים הם חכמים ורוצים לקנות ממי שהם סומכים עליו".

"כשהתחלתי להיות פעילה ברשתות מסביב צחקקו, אבל זה העולם החדש ומבחינתי מעז יצא מתוק. אני נהנית וכיף לי, אני עצמאית ולא יסגרו לי את השאלטר"

 

יש דברים שלא תפרסמי? תכנים שיווקיים שאת מסרבת להם?
"אני ממדרת מאוד את התכנים הפרסומיים, ואומרת יותר 'לא' מאשר 'כן' כי יש לי קהל שאני מחוייבת לו – ואם אני אחרטט אותו, הוא לא יעקוב אחרי. בשנה שעברה הציעו לי לעשות קמפיין רשת לשואב אבק, למשל. הכל כבר היה סגור אבל הרגשתי שלא התחברתי וביטלתי. יש לי מחויבות ולקוחות ויעדים – העוקבים הם המעסיקים שלי, והמספרים של העוקבים רק עולים. את מי שמגיב לא יפה, ואלה הם מתי מעט, אני חוסמת. אני עושה מה שאני רואה לנכון, ואם יש עוקבות שחושבות שאסור לעשות החלקת שיער בהיריון ואני עושה – אז אני אומרת להן שיעשו כרצונן".

יש לך מחשבות על היום שאחרי האינסטגרם?
"אני יודעת שגם אם האינסטגרם ייסגר, כבר הוכחתי לעצמי שיש לי יכולת להמציא את עצמי מחדש".

קורין גדעון לטריומף | צילום: שי פרנקו
קורין גדעון לטריומף | צילום: שי פרנקו

מה עמדתך לגבי מידת החשיפה של הילדים ברשתות?
"אני עושה את זה בטעם טוב. הילדים שלי הם ככל הילדים, ואני לא אצלם את אלונה אם זה יכול להביך אותה או אם היא עצבנית. רפאל שונה ממנה, היא דומה לי והוא דומה לחילי".

עד כמה את מעורבת בעסק המשפחתי שהקמתם, מעדניית סורוצקין?
"אני מעורבת. המעדניה שלנו עושה משלוחים לכל הארץ משני עד שישי. זה עסק ששנינו בנינו בעשר אצבעות, וזה כיף לגדול יחד".

לסיום, מה תחשיבי בתור תפקיד חייך?
"בעלי וילדיי, האימהות, המשפחה שלנו – זה תפקיד חיי. בעבר, לפני שהייתי אימא, אמרתי שהחלום שלי הוא להיות אימא. ב'הארץ' אמרו שאני שטחית ורדודה, והיום בתור אימא, אני עדיין אומרת שצדקתי אז. אין שום שיא בקריירה ושום סכום כספי שתקבלי שישתווה לילדים ולמשפחה שלך".