העצמה נשית: צעצועים לילדות גדולות

צעצוע של סיפור | צילום: Shutterstock
צעצוע של סיפור | צילום: Shutterstock

הרכבנו עבורך את ארגז הכלים האולטימטיבי שיסייע לך להעצים את עצמך במקומות הנכונים, עם או בלי פרטנר/ית

88 שיתופים | 132 צפיות

עונג אולטימטיבי? צ'ק, לחץ מושלם על הדגדגן? צ'ק, הנאה לכולם? צ'ק, עונג אנאלי? צ'ק. גופנו הוא מקדשנו וחשוב להקדיש לו תשומת לב כהלכה בשביל למקסם את כל מקורות העונג שאפשר להפיק ממנו, עם בני זוג או בלעדיהם, עם אביזרים ובלעדיהם, עם יום האישה ובלעדיו.

ויברטור העונג האולטימטיבי 

ויברטור העונג האולטימטיבי | צילום: יח"צ
ויברטור העונג האולטימטיבי | צילום: יח"צ

מה: מכשיר בעל עשרה מצבי רטט ומקצבים. בצידו השני יש לשון רוטטת מסיליקון הנעה למעלה ולמטה בשבעה מצבים שונים. בנוסף, אפשר ליהנות מיניקה אמיתית שנעשית על־ידי שתי כוסיות מיוחדות להיווצרות ואקום: אחת מיועדת ליצירת ואקום לוואגינה והשנייה לחזה, בשילוב פעולת לשון מלקקת ורוטטת. על הלשון ניתן להלביש שרוול סיליקון רך וגמיש בעל זיזים רכים להוספת חיכוך והנאה בעת פעולת הליקוק והמציצה. צעצוע בעל ארבעה מנועים עוצמתיים, נטען על־ידי כבל USB ואפילו עמיד לשימוש במים.
למה: כי אפשר ליהנות בכל החזיתות: מחדירה עם זווית לעיסוי אזור הג'י, ממגע של הלשון בדגדגן ומיניקה בפות ובפטמות.
מחיר העונג: 690 ש"ח, סיסטרס, בית בנמל, האנגר 26 תל אביב, sisters.co.il

ויברטור סופר יניקה 

ויברטור סופר יניקה | צילום: יח"צ
ויברטור סופר יניקה | צילום: יח"צ

מה: ויברטור עם יניקה לגירוי הדגדגן. מספק חדירה עמוקה ועיסוי של הדגדגן באמצעות 10 מצבי רטט וארבעה מצבי שאיבה הנשלטים על־ידי שני כפתורים. עשוי סיליקון, נטען בעזרת USB.
למה: כי הכי כיף להגיע לאורגזמה כפולה, פנימית וחיצונית.
מחיר העונג: 599 ש"ח, ז'בוטינסקי 16 ראשון לציון, amor-shop.co.il

סטרפאון דילדו כפול איכותי 

דילדו כפול | צילום: יח"צ
דילדו כפול | צילום: יח"צ

מה: דילדו חדשני דו־צדדי, נטול סטרפ, בעל בסיס ייחודי המעוצב לאחיזה נוחה, קל להחדרה וכאמור, כפול. המכשיר (החתיך!) עשוי סיליקון רפואי היפואלרגני במרקם חלק וגמיש המאפשר חופש תנועה (וגם מקל על מלאכת הניקוי אחר כך). צורתו של הדילדו אומנם נראית טבעית ובסיסית, אך הוא רב עוצמה. נהדר עבור פגינג (כאשר האישה חודרת אל הגבר) או לחדירה של אישה אל אישה אחרת. מגיע בארבעה גדלים, כולל עובי דק שמתאים גם לאנאלי.
למה: כי גם לסביות שמחות לפעמים להיזכר באיבר הזכרי וגם זוגות הטרוסקסואליים מוזמנים לפתוח את הראש (ואיברים נוספים) ולעשות היפוך תפקידים.
מחיר העונג: 460 ש"ח, digi-digi.co.il 

Satisfyer Multifun

Satisfyer Multifun | צילום: יח"צ
Satisfyer Multifun | צילום: יח"צ

מה: ויברטור All in one לנשים, גברים וזוגות. עשוי סיליקון, בעל שלושה מנועים ומעל 100 וריאציות שונות של מצבי רטט ואינספור שימושים אפשריים. בזכות מבנה ה־Y הייחודי של הוויברטור, שמנוע ממוקם בכל אחת מפינותיו, ניתן להשתמש במכשיר לבד או כזוג, לגירוי כל נקודה שרק רוצים. מתאים למתחילות ולמנוסות והוא נוח וקל לשימוש. נטען על־ידי USB מגנטי באמצעות כבל הטענה המצורף לאריזה.
למה: כי חשוב שיהיה לנו נעים גם במקומות שלא תמיד מגיעים אליהם.
מחיר העונג: 199 ש"ח, bunnyboo.co.il

Satisfyer Pro 4 Couples

Satisfyer Pro 4 Couples | צילום: יח"צ
Satisfyer Pro 4 Couples | צילום: יח"צ

מה: אביזר לזוגות היוצר על הדגדגן גלי לחץ המדמים ירידה. חלקו הפנימי מפיק רטט ויוצר גירוי בנקודת הג'י של האישה וגם הגבר ניהנה מהעסק מפני שבזמן החדירה גלי הלחץ והרטט מורגשים באיבר המין שלו. המכשיר בעל 11 מצבי יניקה ועשרה מצבי רטט שקטים במיוחד, עשוי סיליקון איכותי, נעים למגע ועמיד במים. נטען על־ידי USB מגנטי באמצעות כבל הטענה המצורף לאריזה.
למה: האביזר "מתיישב" במיקום שלו ומשאיר את הידיים פנויות לפעילות מקבילה, ואנחנו,כידוע, טובות במולטי־טאסקינג.
מחיר העונג: 269 ש"ח, bunnyboo.co.il 

>> המדריך לשימוש באיבר המין הגברי