"פתחו אותי ועשו לי נזק לצמיתות": מה למדנו מהווידוי של נטע ברזילי?

"פחדתי לא להיות אמא". נטע ברזילי | צילום: אינסטגרם nettabarzi@
"פחדתי לא להיות אמא". נטע ברזילי | צילום: אינסטגרם nettabarzi@

נטע ברזילי חשפה בגילוי לב את הסיבה שבגללה היא ירדה במשקל בצורה דרסטית ואת המצב הרפואי שקדם לכך. מגמת הבודי פוזיטיב מבורכת וחשובה, אבל יש פה שיעור חשוב שצריך ללמוד לגביה

88 שיתופים | 132 צפיות

זוכת הארוויזיון שמככבת בימים אלה ב"רוקדים עם כוכבים" חושפת בגילוי לב את הסיבה שבגללה היא ירדה במשקל בצורה דרסטית בריאיון שנתנה אתמול לערן סוויסה בקשת 12 לקראת צאת אלבום הבכורה שלה בעברית, תחת השם "הכל עליי".

>> בן אל תבורי אחרי החשיפה על ההטרדה המינית: "פחדתי נורא"

"חוויתי ערפול מוחי, כתוצאה מרמות סוכר גבוהות", היא שיתפה בטלטלה שעברה עם הגוף שלה. זאת לאחר שלפני כ-13 שנה ברזילי עברה ניתוח לקיצור קיבה, מה שהחמיר את מצבה לדבריה. "פתחו אותי ועשו לי נזק לצמיתות בזמן שיכלו לטפל בי", היא סיפרה. ברזילי קיבלה אזהרה רפואית בדבר פגיעה בפוריות וקושי להרות ולשאת היריון, והיא משתפת שזה היה הקש ששבר אותה, "פחדתי לא להיות אמא", אמרה לסוויסה עם דמעות בעיניים.

נטע ברזילי | צילום: צילום מסך, קשת 12
נטע ברזילי | צילום: צילום מסך, קשת 12

אבל נראה שברזילי דווקא חוגגת את העובדה שהיא השילה ממשקלה ומקדמת את הבריאות שלה – כאמור, עם צאת אלבומה החדש והקליפ ששודך אליו שנושא את שם האלבום, ברזילי זוהרת בשמלה אדומה סטייל רקדנית פלמנקו ספרדייה של המעצבת מונליזבת, ומשתכשכת בבריכת עגבניות.

@netta

האלבום החדש שלי בחוץ! הכל עליי! #מיוזיקטוק

♬ ⁠הכל עליי – Netta

אנחנו מעריצות את האומץ של נטע להיחשף בכנות כזו. חשוב לזכור שהסיפור של נטע שמייצג את מגמת הבודי פוזיטיב, מגמה מבורכת בתעשייה שמקדשת רק מודל יופי אחד. אנחנו עפות על נטע וחושבות שהיא מהממת בכל מצב, ועדיין יש פה שיעור חשוב לכולנו: להיות קשובות לגוף ולבריאות שלנו, לזהות את הגבולות שלך עצמנו ולהיות ערניות לסכנות בריאותיות שאורבות לנו כתוצאה ממצבים מסוימים.