"יש דברים שילדה בגילי לא צריכה לשדר"

נועם בוהדנה ומירי בוהדנה | צילום: עידן מלכה
נועם בוהדנה ומירי בוהדנה | צילום: עידן מלכה

לנועם בוהדנה יש את כל מה שצריך: פני מלאך, דודה מפרגנת בשם מירי בוהדנה וזוגיות לוהטת עם אח של עומר אדם. בגיל 16 היא חולמת להיות המלאכית הראשונה של ויקטוריה'ס סיקרט שהגיעה משדרות, אבל בינתיים מאמינה שהכי חשוב זה לשמור על הצניעות. אז איך בדיוק זה מסתדר?

88 שיתופים | 132 צפיות

בגיל 16 לנועם בוהדנה יש את כל מה שצריך כדי להפוך לאיט גירל הבאה של ישראל: עיני תכלת ופרצוף יפהיפה ומלאכי, ייחוס משפחתי לא מזיק בכלל בתור האחיינית של מירי בוהדנה וזוגיות חדשה עם גל אדם, אחיו של עומר אדם, כנראה הזמר הכי אהוב במדינה כרגע.

הדבר היחיד שחסר לה, ואולי כמו לכל בת 16 מן המניין, הוא עוד עוקבים באינסטוש. כרגע אחרי בוהדנה עוקבים רק 6,100 איש אבל זה כנראה רק עניין של זמן עד שתסגור את הפער עם שאר כוכבות הרשת בנות גילה.

View this post on Instagram

Flight mode ✈️

A post shared by Noam (@noam_bohadana) on

בינתיים היא כובשת קמפיין אופנה רציני ראשון שמושך אליו את אמצעי התקשורת, שבאופן טבעי מתעניינים יותר בזוגיות עם אח-של ובקשר המשפחתי למירי, מי שפעם הייתה אחת הדוגמניות הלוהטות בארץ והיום מגיעה לסט על תקן הדודה המגוננת. כזו שיוצאת להגנת האחיינית בכל פעם שמישהו מעז לשאול משהו לא במקום, כולל על הזוגיות עם החבר. בוהדנה נמנעת מלדבר על מערכת היחסים שלה עם גל אדם באופן פומבי ורק מסכימה לומר "אנחנו לא מחביאים שום דבר אבל כשאנשים מתעסקים בחיים הפרטיים שלנו זה יכול לגרום לדברים לא כל כך טובים. ובכלל, אהבה בגיל 16 זה צעיר מדי, זה גיל צעיר מדי בשביל אהבה. אני רוצה לשמור על הפרטיות שלי ושלו".

למה צעיר מדי? להרבה בנות 16 יש חבר, זה לא דבר נדיר.
ברגע הזה מתערבת בשיחה דודה מירי "את לא מכירה בנות משדרות. תסעי לשם ותכירי הרבה בנות 16 שאין להן חבר עדיין".

נועם בוהדנה ומירי בוהדנה | צילום: ערן סלם
נועם בוהדנה ומירי בוהדנה | צילום: ערן סלם
נועם בוהדנה על הסט | צילום: ערן סלם
נועם בוהדנה על הסט | צילום: ערן סלם

בוהדנה הצעירה נבחרה לשמש כפנים של Adika Young, הקו החדש והצעיר יותר של Adika. אחרי שבמותג גילו כוכבות כמו רומי פרנקל, ליבר בלילתי ואפילו מאי תגר, בוהדנה לא מסתירה שגם היא כמוהן רוצה להגיע הכי רחוק שאפשר, או לפחות כמו דודה מירי. "הקמפיין החדש פונה לבנות בגילאים 10-14, שרוצות להתלבש בסטייל ואוהבות לחקות את הילדות בנות ה-16".

וכמו מי את רוצה להיות?
"כמו מירי! סופיה מצ'טנר ודורית רבליס עשו דברים גדולים לילדות בגילנו, אני רוצה להגיע לאן שהן הגיעו אבל הן לא מודל לחיקוי בשבילי".

מה למדת ממירי?
"אני מאוד ביישנית, מירי לימדה אותי להיות פחות ביישנית אבל עדיין לשמור על צניעות. לא לתת לעולם הזה לשנות אותי כמו בנות אחרות שמתחילות לעוף על עצמן. ואם משהו חשוף לי מדי – להגיד. בגלל זה אני גם מצטלמת ל-Adika Young ולא לקמפיין של הגדולות, יש דברים שילדה בגילי לא צריכה לשדר".

נועם בוהדנה | צילום: עידן מלכה
נועם בוהדנה | צילום: עידן מלכה

בינתיים החלום הגדול של בוהדנה הצעירה הוא להפוך לדגמן עבור ויקטוריה'ס סיקרט וגם בית האופנה הצרפתי שאנל נמצא ברשימת פנטזיות הדוגמנות שלה, אבל בתור אחיינית למי שכבר יודעת דבר או שניים על העולם הזה, בגיל 16 נועם כבר מכירה גם את הצד הפחות נעים של עולם הזוהר. "מאז שאני קטנה מירי סיפרה לי גם על הדברים הפחות נעימים בעולם הזה. אני יודעת שלא תמיד יהיו אנשים שירצו בטובתי ושהעולם לא תמיד מראה את הצד הטוב שלו. נכון שהיום אני יותר חשופה לזה אבל גם יש לי גב חזק".

יצא לך לחוות חוויה פוגענית על סט או כזו שמבחינתך חצתה את הגבול?
"עוד לא יצא לי לחוות הטרדה מינית ומקווה שגם לא אחווה. מהרגע שהתחלתי מירי לימדה אותי שאם משהו לא מתאים לי אז לא לעשות ולא להצטלם בצורה שלא נוחה לי, אם משהו לא נוח לי – אני אומרת. אנחנו הנשים חזקות ואנחנו לא שומרות דברים בבטן".

ומירי, מה איתך – מתכוננת לחתונה?
"קיבלתי הצעת נישואין, כמו שאני מקבלת כל יום כבר כמעט 17 שנה. לא יודעת בכלל אם נתחתן, אנחנו זורמים. אני משנה את דעתי כל הזמן, אולי אתחתן עם בגד ים כי זה יהיה בקיץ".