משי קלינשטיין ואימא ריטה מרגשות עד דמעות בחדר הלידה

משי קלינשטיין ואימא ריטה מרגשות בחדר הלידה | צילום: אינסטגרם meshi_k@
משי קלינשטיין ואימא ריטה מרגשות בחדר הלידה | צילום: אינסטגרם meshi_k@

משי קלינשטיין ילדה את בנה הבכור והפכה את אימא ריטה ואבא רמי לסבא וסבתא. עכשיו היא חושפת את התמיכה המשפחתית שקיבלה בחדר הלידה - כולל דואט מרגש במיוחד

88 שיתופים | 132 צפיות

משי קליינשטיין הפכה השבוע לאימא ומאז היא לא מפסיקה לרגש אותנו ברשת. קלינשטיין שחגגה יום הולדת 31 בשבוע שעבר, הביאה לעולם את בנה הבכור והעלתה תמונה משפחתית ראשונה מחדר הלידה עם הבייבי ועם בן הזוג מתן מוצפי. בכך, הפכו גם הוריה, ריטה ורמי קלינשטיין לסבא וסבתא לראשונה. עכשיו קלינשטיין הבת חושפת את התמיכה המשפחתית שקיבלה בחדר הלידה – וזה פשוט מרגש עד דמעות.

>> "כל גיל מביא איתו את הדברים החשובים לו". ריטה חוגגת 60

משי שיתפה בסרטון מחדר הלידה, לפני שהביאה לעולם את בנה, בו היא נראית שכובה על הצד כשביד אחת היא אוחזת בבן זוגה וביד שנייה באימא ריטה. בזמן הזה משי וריטה שרות יחד את שיר הערש "לילה טוב" מתוך "הכבש השישה עשר" שכתב יהונתן גפן והלחין יוני רכטר.

"כמה זכית ילד שאלה הקולות שילוו את צעדיך, שאלה הלבבות תמיד יהיו חלק מחייך", כתבה קלינשטיין בפוסט. בזמן הזה אבא רמי ואחותה הצעירה של משי, הזמרת והיוצרת נועם קלינשטיין, המתינו מחוץ לחדר הלידה בהתרגשות – כפי שאפשר לראות בתמונה של השניים שהעלתה משי אחרי הלידה. "התמונה הזאת מוציאה לי את הלב מהמקום", היא כתבה, אבא שלי ואחותי מחוץ לחדר לידה בזמן הלידה".

צפו בריטה ומשי שרות יחד בחדר הלידה: