תיירות ופנאי

הוט פות: המועדונים הכי מחרמנים בעולם

מועדון קיט קט בברלין | צילום: Franziska Krug / GettyImages
מועדון קיט קט בברלין | צילום: Franziska Krug / GettyImages

החל ממועדון ריקודים נוטף סקס ועד המופרעים שבמחוזות הפטיש - חמישה מקומות קינקיים שאתן חייבות לנסות, ולו רק בשביל הסיפור

88 שיתופים | 132 צפיות

בפעם הבאה שאת בחו"ל, בעיר שבה אף אחד לא מכיר אותך ואת יכולה להיות מי שאת רוצה ללילה אחד, קפצי למועדון סקס שבו הכול יכול לקרות. חמישה אנשים שכבר עשו את זה מספרים על החוויה.

קיט קט קלאב, ברלין

מועדון האלקטרו־פטיש הססגוני הוא ה־סמל לתרבות הקינק הגרמנית. כל מה ש"סוטה" מתקבל ב־KitKat Club בברכה, באין מפריע וללא שיפוטיות ומאוכלס בשוויוניות על־ידי גברים, נשים ומה שביניהם. במילים אחרות, אם בא לכן להגשים פנטזיות מין מטורפות בלי להסתכן במבטים פוריטניים או במגעים טורדניים, הקיט־קט הוא המקום בשבילכן. "בכניסה יש גלגל BDSM, מיד אחרי זה ישנה בריכת גולדן שאוור וסאונת חושך עם גלורי הולס", מספרת ג', שחוותה את המועדון על בשרה. "גלורי הולס הם חורים בקיר שמכניסים אליהם את הזין מצד אחד, בזמן שבצד השני יש מישהו או מישהי שעושים משהו עם הזין הזה – לרוב באמצעות הפה. ברחבה הגדולה אנשים פשוט עושים מין בסבבה שלהם". 

לה בה, ניו יורק

בקומת הפנטהאוז של מלון סטנדרד בשכונת צ'לסי האופנתית שבמנהטן שוכן לה בה (Le Bain), מועדון ריקודים אלגנטי שכל פינה וקוקטייל בו נוטפים סקס וכסף. השילוב בין יוקרה מחרמנת, מערכת סאונד היסטרית, חלל מעוצב למשעי ומיקום דיסקרטי, עושים את שלהם, ובקיץ מגיע החיכוך לשיאו כאשר המועדון הופך לאמבטיה אחת ענקית וחמה. י', שדגמה את המקום, מספרת: "רוב האנשים על הרחבה היו עירומים למדי, מספנקקים זה את זה ברוחב יד ומזדיינים על יבש שהוא בעצם לח מאוד בגלל הזיעה. אני גיליתי על הגג נוף פנורמי מעלף שרק הוא לבדו גורם לך לפנטז על מין ציבורי".

ג', בליינית: "בכניסה לקיט קט קלאב בברלין קיבל את פנינו גלגל BDSM ומיד אחריו בריכת גולדן שאוור"

אבי, לוס אנג'לס

נשים רבות מגיעות אל ה־Abbey, הגיי־בר הנוצץ הזה כדי לשזוף את עיניהן במופעי חשפנות ולרקוד בלי להפוך ללוח מטרה עבור פינים סוררים. בשנים האחרונות עלו על כך הסטרייטים התחמנים, וכיום תמצאו במועדון גם כמה גברים שבאו לדוג נשים. מלבדם תמצאו גם דייגים בי־סקסואלים. "התחילו איתי המון סטרייטים", מספרת א' שביקרה במקום, "אני חושבת שהתפרעתי שם יותר מאשר הידיד הגיי שלי שלקח אותי למועדון. אומנם מישהו פשוט שלף מולי את הזין שלו באמצע הרחבה, שזה לא היה סבבה בכלל, אבל ברוב הפעמים שהיינו שם הסליז היה ממש מחרמן ובגבול הטעם הטוב".

>> ובינתיים בישראל: חוויות ממסיבת המין הכי קינקית בארץ

וודו קלאב, ורשה

ה־VooDoo Club הפולני מתפרש על פני שלושה חללים ענקיים, ומלבד אזור פטיש יעודי הוא כולל גם פאב־מסעדה ורחבת הופעות. אחת לחודש מקיים המועדון מסיבת קשירות אינטימית המכילה בין 40 ל־80 איש, ומדי אוקטובר מתקיימת מסיבה גדולה של BDSM ופטיש, "קינק פארטי", המזקקת אליה חובבי קינק מכל רחבי פולין. ד' מתאר: "היה שם מישהו במיטת ואקום, הכניסו אותו לתוך משהו מניילון שנראה כמו ציפה של שמיכה ושאבו את האוויר דרך חור. זה היה יצירתי, אבל מבחינת הסאדו־מאזו הדהמנו אותם בעוצמה של ההצלפות שלנו. הם לא ראו דבר כזה". אכן, גאווה ישראלית. 

ווסטלנד אמסטרדם, זמנד 

באזור התעשייה של עיר משעממת במרחק חצי שעה מבירת הולנד, מתארך לו בכניסה ל־Wasteland Amsterdam תור של זוגות במעילים שמתחתיהם מבצבצים זנבות, גרביוני רשת ועקבי ענק. לאחר שעברתן בידוק בטחוני שלא יבייש את נתב"ג ושילמתן 60 יורו, תתבקשו להחליף לדרסקוד מוקפד הכולל לייטקס, עור, מחוכים, עקבים, מסכות ועוד. מאובזרות כדרוש? יופי, עכשיו תצטרכו לעבור דרך זוג נשים העונות לשם Door Bitches ולקבל את אישורן האופנתי, אחרת – אחורה פנה. לדברי א', בליין פטיש מנוסה, תמצאו שם "לא פחות מ־3,000 איש במועדון ענק שמחולק לארבע רחבות ושלושה חדרי חושך, בהם כל פטיש קינקי שעולה על הדעת. הבנים על הבנות, הבנות על הבנות, הטרנסקסואליות על הבנים ובאופן כללי כולם על כולם, מתחת או מעל השוט".