ירדן הראל היא משפיענית הרשת של השנה

ירדן הראל | צילום: אביב חופי
ירדן הראל | צילום: אביב חופי

זו השנה השנייה בה זוכה ירדן הראל בקטגוריית משפיענית הרשת, ומצליחה לשלב אופנה, חיים אישיים, קולינריה ותיירות לבלוג וחשבון אינסטגרם מוצלחים במיוחד

88 שיתופים | 132 צפיות

הראל, המנצחת בקטגוריה זו בשנה שעברה, ממשיכה לכתוב, לצלם ולהפיק תכנים מעניינים עבור בלוג האופנה שלה, הכוללים הפקות אופנה וראיונות עם אושיות מעניינות ולהרשים אותנו תמיד עם לוקים מושקעים ואופנתיים, כמו גם תיירות רשת, כי בואו נודה, כל הפקת אופנה זקוקה ללוקיישן לוהט.

ירדן הראל | צילום: אביב חופי
ירדן הראל | צילום: אביב חופי

לאחרונה בישרה למאות אלפי עוקביה בשורה משמחת במיוחד על ההיריון הפונדקאי שלה ושל בן זוגה, לאחר מספר שנים של טיפולי פוריות קשים, שלא צלחו.

>> זה מה שספר לנו עידן רול על ההיריון הפונדקאי שעברו הוא ובן זוגו הראל סקעת

View this post on Instagram

רציתי. כל כך רציתי שהם יגיעו ממני (כן יגיעו… עדיין לא מאמינה שמדברת ברבים♥️♥️). חלמתי לחוות הריון, לראות שני פסים על מקל, חלמתי על בטן עגולה, על ״קרייבים״ הזויים באמצע הלילה, להרגיש בעיטה בבטן ולהניח את היד של עומרי שירגיש גם הוא וכשכאב לי עמוק בלב, חלמתי אפילו על צירים. יותר מהכל חלמתי שנהיה הורים. החיים הובילו אותנו למסלול קצת אחר בדרך להורות, אולי ארוך ושונה ממה שדמיינו אבל החלום שלנו עתיד להתגשם בקרוב והמתנה תהיה זו שחלמנו עליה כל השנים. עומריקו, אהבת חיי מאז ומתמיד, אני כבר לא יכולה לחכות להקים איתך משפחה.

A post shared by Yarden Harel shalom (@yardenha) on

בניגוד למשפיעניות אחרות הראל לא מסתפקת בחשבון אינסטגרם אלא מתחזקת בלוג לייף סטייל עם תכנים מעולמות האופנה, התיירות והקולינריה. הסטייל המושלם של הראל, שכבר שנים נמצאת בחזית הפאשניסטות המקומיות, בוודאי תורם אף הוא לזכייתה אבל אנחנו אוהבות בעיקר את העובדה שפעמים רבות היא עומדת מאחורי המצלמה ומצלמת את חברותיה להפקות אופנה מנצחות.

>>הכירו את המועמדות בקטגוריית משפיענית הרשת

>> לכל הזוכים בפרסי האופנה 2019