לא על הדגדגן לבדו: שש שיטות מוכחות לאורגזמה איכותית

זו הולכת להיות האורגזמה הטובה בחייך | צילום: Shutterstock
זו הולכת להיות האורגזמה הטובה בחייך | צילום: Shutterstock

איפה לגעת כדי לראות כוכבים ואיזה טריק באגן יטיס את הסקס שלכן לשמיים? 6 טיפים שיגרמו לך לגמור בקלות ובהנאה עצומה

88 שיתופים | 132 צפיות

 

אחרי שלמדנו איך לגמור בזכות אתר הסקס הסודי שמלהיב את הרשת – וגם את אמה ווטסון – החלטנו לפנק את אחיותנו למאבק ולמגדר ואספנו עבורכן 6 טיפים קטנים שיהפכו כל סקס ללוהט במיוחד.

1. השהיה (Edging)
העצמתהאורגזמה באמצעות השהיית המגע רגע לפני השיא או מגע בנקודה קרובה. שש וחצי מתוך עשר נשים נהנות מהשיטה.

2. מסגור (Framing)
שיטה הקוראת להתרכז בתחושות הגוף ולא במחשבות הנלוות כמו "אני לא הולכת לגמור", או "לוקח לי יותר מדי זמן". ההמלצה היא להימנע ממחשבות שמלחיצות את המערכת ומעכבות את הגמירה, ואחת העצות היא לכוון טיימר ל־ 20 דקות שמהלכן מתרכזים רק בתחושות הנעימות ולא במי שנמצא לצידך.

 צילום: Pexel
 צילום: Pexel

עוד כתבות מעניינות
כל מה שצריך לדעת על סקס אנאלי
כל הסיבות להכניס משחקי תפקידים למיטה
מי הסלב שלא יורד לאישתו כי "גברים הם מלכים"?

3. הדגשה (Accenting)
זוהי שיטה נדירה מעט יותר העוזרת לגמור באמצעות ההבנה שהגוף הוא לא סימטרי גם באזור הדגדגן. חלקנו "ימניות" ואחרות "שמאליות", ולא כל אזורי הדגדגן שווים ברגישותם למגע. כדאי להכיר ולהבין איזה צד, אזור או תנועה (למשל ספירלה או צורת הספרה שמונה), יובילו אותך לאורגזמה המיוחלת.

4. מקצב (Rythm)
שמונה מתוך עשר נשים מדווחות שתנועות רפיטטיביות בלופ כמעט מוזיקלי עוזרות להן לגמור. כך למשל המקצב של אחת יכול להיות טפיחות בקצב של 0־ 1־ 0־ 1 והמקצב של אחרת עשוי להיות לחיצות ממושכות בקצב של 1־ 1־ 1־ 1. לא, המקלדת שלנו לא השתגעה, אבל יציאה מהמקצב שלך עלולה לשגע את האורגזמה ולא בצורה כיפית.

צילום: Pexel
צילום: Pexel

 

5. שכבות (Layering)
שש וחצי מתוך עשר נשים זקוקות דווקא למגע לא ישיר בדגדגן, כלומר למגע בעור שעל יד ומסביב לו, למשל בשפתיים או אפילו מבעד לבד הלנז'רי – בשל רגישות בדגדגן. שיטת השכבות יכולה אף להוביל נשים לאורגזמה עוצמתית יותר בשל הבנייה האיטית של המגע.

6. הדרגתיות (Staging)
שבע מתוך עשר נשים דיווחו על שינוי במידה הרגישות שלהן באזור הדגדגן במהלך סקס. כך מתארת אחת הנשים את השלב "כשהאורגזמה מתחילה להיראות באופק זה הרגע שבו הכול הופך להיות מאוד אינטנסיבי, אבל זה גם הרגע שבו בקלות משהו יכול להשתבש והאורגזמה תחמוק". אז כדי שהיא לא תחמוק, שימי דגש על תנועה רפיטטיבית והתמקדי בתחושה.

תקועה בפקק או במשרד? כך תנצלי את הזמן לאורגזמה סודית 

על לא דבר, שמחנו לעזור | צילום: Shutterstock
על לא דבר, שמחנו לעזור | צילום: Shutterstock