חלומות מתגשמים

חולמת על בטן שטוחה וירכיים חלקות? בלה קונטור מגשימה לך את החלום

88 שיתופים | 132 צפיות

האופנה של היום היא פרובוקטיבית, ולהיות "סקסית" זו כבר לא מילה גסה. נשים כיום רוצות להיראות טוב ולהרגיש נוח עם הגזרה שלהן, לכן ישנה דרישה הולכת וגוברת לחיטוב הגוף.

לא הצרת – לא שילמת

האופנה העכשווית מחלחלת לכל קבוצות האוכלוסייה: הכלות העכשוויות החליפו את שמלות סינדרלה בשמלות נופלות וצמודות לגוף, וכך בטן שטוחה וחטובה הפכה למצרך הכרחי. הקיץ מביא עמו חשיפת גוף נוספת וגם לרזות שבינינו הורדת המכנסיים בים הופכת עם השנים למשימה לא קלה בשל אי הנוחות שבחשיפת השוקיים ה"תפוזיות", ושלא להעלות על הדעת את הורדת החולצה למי שניחנה בבטן ה"תפוחית".

אפילו כינינו בשמות חיבה דיאטטיים את הבעיות שלנו: קוטג' בישבן, ירכיים "תפוזיות", ובטן "תפוחית" … רעבים? מקפידים על דיאטה ? זהו התפריט שלכן לתזונה בריאה. מה לא עושים כדי להגיע לחלום המתוק. אופס אסור להגיד מתוק .

אז הנה הנחמה, במאבק הזה אתן בהחלט לא לבד. מאמרים סטטיסטיים מעידים שלפחות 50% מהנשים חולמות על שינוי קוסמטי כלשהו בגופן: הצרת היקף המותניים, בטן שטוחה, טיפולי צלוליט, ירכיים חלקות, ישבן מעוצב, וגם חזה שופע (אבל זה לא קשור לכאן), ואם אפשר אז גם ללא מאמץ וללא דיאטה… יחי החיים הטובים!

אז הנה כאן ניתנת לך ההזדמנות להגשים את החלום…צאלה אברוני – מדריכת הכושר הזוכה – לרדת בגדול 2008 – מייצגת את קונטור אפקט

צאלה אברוני – מדריכת הכושר הזוכה – לרדת בגדול 2008 – מייצגת את קונטור אפקט

טיפולי צלוליט: טיפול בישבן ובירכיים!

הנטייה לפתח צלוליט היא גנטית, תוצאה מהשמנה או משינויים הורמונאליים (גיל ההתבגרות או הריון ולידה). הצלוליט מחמיר עם השנים, וככל שנזניח, הוא יצבור יותר נפח. כפי שהצלוליט לא צץ בבוקר בהיר אחד, הוא גם לא ייעלם באופן מידי. הדרך היחידה להפחית את מראה הצלוליט היא להקטין את כמות השומן בתא. הפחתת לחץ השומן ברקמה ישפר את מראה העור, והגבשושיות יראו אבל פחות.

טיפול אולטרה סאונד בשיטת בלה קונטור אפקטיבי להפחתת מראה הצלוליט עם תוצאות של ממש, ולאורך זמן.

טיפולי הצרת היקפים: הצרת היקף הבטן והמותניים!

לא ניתן לבצע הפחתת שומן נקודתית בשום אזור בגוף רק באמצעות תרגילי ספורט או דיאטה.

הורדת משקל הוא הכלי הנפוץ ביותר למדוד הצלחה של דיאטה. אבל הורדה במשקל הנובעת מירידה בכמות הנוזלים ומצמצום תאי שריר פוגעת בחילוף החומרים ובמראה העור, ולכן יש להיזהר משימוש במשקל כמדד לתוצאות. הרזיה אמיתית נובעת מצמצום נפח תא השומן, והיא גם זו הגורמת לצמצום בהיקפים ולמראה חטוב.

פעילות גופנית גם אם היא מכוונת לאזורים ספציפיים, כמו בטן או ירכיים, אומנם תחזק את השרירים אבל לא בהכרח תפחית את מסת השומן מהאזור הרצוי.

הפתרון להצרת היקפים אמיתית ולחיטוב הגוף במקומות הרצויים הוא מכשיר הבלה קונטור שמטרתו שריפת שומנים ממוקדת.

צאלה אברוני, מדריכת הכושר הזוכה מלרדת בגדול, המייצגת את "קונטור אפקט" (המשווקת של בלה קונטור בישראל), האמינה שכדי להיות חטובה ולהפחית את הצלוליט צריך להקדיש זמן רב ועבודה קשה… עד שהיא פגשה במכשיר הבלה קונטור בו המדע פשוט עוזר לטבע לעשות את העבודה, אשר באופן משמעותי פחות קשה (יותר קלה), ועם תוצאות נראות לעיין.

היכן ניתן לטפל במכשיר הבלה קונטור?
לרשימת סניפי בלה קונטור ברחבי הארץ היכנסו לאתר של קונטור אפקט או התקשרו 1700-503-700.

 

אלפי פריטים במגוון המותגים — עכשיו ללא מע״מ באתר האונליין ThreeSixtyFive by MASHBIR !