חידון "חברים" הגדול – עד כמה אתם באמת מכירים את הסדרה?

"חברים" | צילום: Warner Bros. Television
"חברים" | צילום: Warner Bros. Television

השבוע הוכרז על פרק איחוד של "חברים"! זמן מצוין לבדוק עד כמה אתם בלופ. האם אתם מזהים את הסלבס הלוהטים שהתארחו בסדרה לאורך השנים?

88 שיתופים | 132 צפיות

רק התבשרנו על כך שהריבוט של "בוורלי הילס 90210" לא יחודש לעונה נוספת, ומישהו כנראה שמע את ליבנו מתנפץ ומיד דאג לארגן לנו את הריבאונד המושלם: אחרי כל השמועות, הספקולציות והתחנונים, מסתמן שרייצ'ל, רוס, מוניקה, צ'נדלר, ג'ואי ופיבי עומדים להתאחד בפרק מיוחד של "חברים". על פי הדיווחים של הוליווד ריפורטר מדובר בקאמבק חד-פעמי שיכלול מפגש טלוויזיוני לא מתוסרט שישודר ב-HBO max. הצפי לכל הטוב הזה: מאי 2020.

>> ומה אתם זוכרים מ"בוורלי הילס 90210"?

אז תמיד הרגשת שרייצ'ל היא אחותך האובדת? צ'נדלר מזכיר לך את הידיד העתיק מהיסודי שהשנים לא עשו עימו חסד? היה לך קראש על רוס אבל תמיד פחדת להודות בכך? ובכן, בצדק. בקיצור, גם אם בילית את מיטב השנים המוקדמות בצפייה בכל פרקי "חברים" כי עוד לא הייתה לך את היכולת להבין את "סיינפלד", גם אם בילית את השנים המאוחרות בבינג' של שידורים חוזרים בנטפליקס וגם אם עשית את שניהם – החידון הזה בשבילך. הרשנו לעצמנו לדלג על כל המי אמר למי והאם הם היו או לא היו בהפסקה, ולהיזכר ברכבת הסלבס שדהרה לאורך כל עונות הסדרה.

מוכנים? בואו נצא לדרך: