המרכז לרפואת נשים מתקדמת מגיע לבאר שבע

ד"ר איתן לויטס | צילום: שולה מלכה אוחיון
ד"ר איתן לויטס | צילום: שולה מלכה אוחיון

המרכז של ד"ר איתן לויטס מתמקד באיכות הרפואה, בחוויית המטופלת, בקידום בריאותה ומשפחתה, במחקר, בהדרכה ובחדשנות

88 שיתופים | 132 צפיות

ד"ר איתן לויטס רופא מומחה ברפואת נשים ואסתטיקה רפואית, גרם אפילו לנשים התל אביביות לרדת דרומה לבאר שבע. רק בן 37 וכבר מנהל מרפאה יועצת בקופ"ח כללית, ד"ר לויטס מנהל מרפאות פרטיות בתחום רפואה אסתטית אסתטיקה ואגינלית בעומר, מיתר ובנתיבות מכון אסתטיקה ורפואה משלימה. המרכז לרפואת נשים ואסתטיקה בבאר שבע, היכל בגודל 500 מ"ר אליו מגיעות נשים מכל הארץ, מביא בשורה בכדי לשנות את המציאות בעולם הבריאות של הנשים. 

"הגיע הזמן שגם לנשים בדרום הארץ תהיה מרפאת אסתטיקה רפואית חדשנית עם מכשירים חדשניים הטובים בעולם", מספר בגאווה איתן. "כיליד הדרום, חלמתי במשך שנים להביא לכאן בשורה אמיתית ולשים את נשות הדרום בשורה הראשונה, עם טיפולים חדשניים שלא נופלים מבירות העולם – לונדון, פריז או ניו יורק". 

החדשנות אכן ניכרת בכל פינה במרכז החדש: החל מהמכשור המתקדם בעולם ובעיצוב המזמין והנעים, וכלה בטיפולים המקצועיים והמדויקים – טיפולים שעד היום נדרשו בהרדמה מלאה, אצל ד"ר לויטס ניתנים בהרדמה חלקית/מקומית. 

צילום: שולה מלכה אוחיון
צילום: שולה מלכה אוחיון

המרכז לרפואת נשים מתקדמת בגישת 360 שפיתח ד"ר איתן לויטס: מרכז שיתמקד באיכות הרפואה, בחוויית המטופלת, בקידום בריאותה ומשפחתה, במחקר, בהדרכה ובחדשנות פורצת דרך. "גישת 360", מספר איתן, "בנויה ממעגלים. למשל מעגל פיריון הכולל רופא פוריות מומחה, שבמקרה זה אבא שלי פרופסור אליהו לויטס, שהיה מנהל היחידה לפוריות בסורוקה. בתוך המרפאה יש מעבדת זרע מאושרת משרד הבריאות, טיפולים רגשיים, טיפולים זוגיים ודיקור סיני. אנחנו מקיפים גם את המטופלת וגם את בני הזוג ודואגים לכל צורכיהם".

איתן, המתגורר בעומר עם אשתו – אונקולוגית במחלקת רפואת שד באסותא באשדוד – ושלושת ילדיהם, סיים בסורוקה התמחות ברפואת נשים ומאז הוא בנסיקה. הוא היה מומחה על בבית חולים בילינסון בנושא פוריות ומנהל מחלקה של מומחים בקופ"ח כללית. מלבד ארבע המרפאות בדרום, יש לו גם מרפאה פרטית בכפר שמריהו, עם מכשור רפואי והזרקות, למטופלות אסתטיקה רגילה ואסתטיקה וגינלית. 

לאחר שעבר הכשרות בחו"ל הפך למדריך קליני של רופאים. "התחלתי באסתטיקה וגינלית", הוא מספר, "והיום אני היחיד שעושה טיפולים כמו תיקוני נרתיק אחרי לידה, קיצור שפתיים או פלסטיקה נרתיקית בהרדמה מקומית. אנחנו משתמשים בטכנולוגיה הכי חדישה בשוק שמגיעה אלינו ישירות מהיבואן, ואנחנו עושים הדרכות לרופאים. אנחנו מביאים להם את הבשורה".

איתן פיתח סדרת מוצרים המכילים שמן מיוחד לנשים בהיריון, איתם בין היתר ניתן לטפל בסימני מתיחה או לעשות עיסוי לתינוק. נשים בהיריון יכולות לעבור סקירת מערכות או שקיפות עורפית, דיקור לנשים בהריון וקורס הכנה ללידה. "יש לנו את כל הכלים הקיימים בשוק בנושא האסתטיקה. אנחנו מובילים חדשנות. את קונספט 360 אנחנו המצאנו, והוא לא קיים באף מקום. שירותי המרכז כוללים רפואת נשים כללית, מעקב הריון, פוריות בגישת 360, מעבדת זרע, אבחון צוואר רחם, שקיפות עורפית, סקירת מערכות, מעקב זקיקים, טיפולי גיל מעבר בגישת 360, רפואה אסתטית מתקדמת, מגוון קורסים התומכים בגישת 360. טיפולים אלטרנטיביים לתמיכה בתהליך הקונבנציונלי".

על בסיס התפיסה כי רפואת נשים צריכה לתת מענה מערכתי מקיף לכל הצרכים הנשיים הייחודיים, כשההתייחסות הרפואית מבוססת על הבנת התהליכים הביולוגיים, הפיזיולוגיים, המטבוליים, ההורמונליים והרגשיים הייחודים לנשים, אוגד צוות מומחים רב תחומי אשר ייתן מענה לכל ההיבטים הקשורים בבריאות האישה בגישת 360.

"אנחנו עוברים לרפואה מותאמת אישית. כל לקוחה תקבל טיפול אישי שתפור למידותיה. מאז ומתמיד אהבתי אסתטיקה רפואית. היא מעניקה לי הזדמנות לשמח אנשים מדי יום ולפתור להם את הבעיות. והכי אני אוהב את הפריון. לבשר לנשים את הבשורה המשמחת מכולן וללוות אותן עד לחדר הלידה". 

"למעשה, אנחנו מכסים את הנשים המטופלות מכל כיוון. שני מעגלים טיפוליים נוספים במרכז 'לויטס' הם מעקבי היריון וסקירת מערכות. הבאנו למרכז מכשור מאוד מתקדם, הכי חדש שיש בעולם לסקירת מערכות, ועל התחום אחראי ד"ר דורון הררי, שהוא שם דבר בתחום וסוקר מערכות מצטיין. אנו עובדים גם בשיתוף עם קופת החולים מכבי ודרך הביטוח ה'מושלם'. אימא שלי, ד"ר אביבה לויטס, שהיא מנהלת יחידת אקו לב ילדים בסורוקה, עושה אצלנו אקו לב עובר. אנחנו מבצעים כאן כמובן, גם עיסוי לנשים בהיריון ומעקבי היריון. בנוסף, אנחנו גם מקיימים במרכז מעקב היריון פרטי; מטופלות רבות בתחום הפוריות צריכות את האקסטרה הזה, ואנחנו נותנים להן אותו. יש לנו זמינות טובה, והמטופלת יכולה לבוא אלינו מתי שהיא רוצה, ואנחנו ממש עוטפים אותה".

* הכתבה בשיתוף ד"ר איתן לויטס.