"הוא יצא בלי דופק": אדל בספלוב חושפת את הלידה הטראומטית

אדל בספלוב ברגע שאחרי לידת בנה השני | צילום: אינסטגרם adelbespalov@
אדל בספלוב ברגע שאחרי לידת בנה השני | צילום: אינסטגרם adelbespalov@

אחרי שהתבשרנו על לידת בנה השני, אדל בספלוב חושפת את רגעי האימה שקדמו לרגע המרגש מכל. סיפור הלידה המצמרר שכל אימא חוששת ממנו

88 שיתופים | 132 צפיות

בתחילת השבוע התבשרנו בשעה טובה על לידת בנה השני של אדל בספלוב, אבל עכשיו היא חושפת בפוסט את רגעי האימה שקדמו לרגע המרגש מכל:

>> בשעה טובה: דניאלה פיק וקוונטין טרנטינו הביאו לעולם בת שנייה

"אז חשבתי המון אם לשתף את סיפור הלידה הלא חלומי הזה שהיה לי , אבל אז נזכרתי שמהות האינסטגרם שלי הוא לשתף את האמת שלי כמו שאני חולקת איתכם כל יום כל דקה וכל שעה ביום יום בלי פילטרים ובלי חארטות.

"זה התחיל בזה שהגעתי למיון לזירוז כשהגעתי למיון מסתבר שהיו לי צירים סדירים כל 3 דק שזה מעולה פתיחה 1 וחצי, העלו אותי לחדר לידה מתן פיטוצין אחרי שעה כבר התקדמתי ל-2 וחצי ובמהירות לפתיחה 3. הצוואר התחיל להיות מחוק, נשמע כמו התחלה מדהימה. הרופא שלי, פרופסור קופרמינץ, והמיילדת אומרים לי 'את יולדת בקצב הזה עוד כמה שעות בודדות'. הגעתי לפתיחה של 4 וביקשתי אפידורל, אמרתי שהכאבים הם באמת לא נסבלים ולא בגלל הפיטוצין, משהו פשוט לא היה נראה לי תקין  -במיוחד אחרי שעברתי לידה – אני יודעת מה ההרגשה, ומשהו היה נראה לי מוזר מאוד!

"התחילו אפידורל, ותוך כדי מתן אפידורל ופיטוצין אני מרגישה שמאוד כואב לי, שהאפידורל לא משפיע… הייתי בטוחה שאני ממש עומדת למות מכאבים שאני בכלל לא אמורה להרגיש. המיילדות התחלפו, הגיעה מיילדת ואני התחלתי לצרוח מכאבים. הבנו שמשהו לא תקין, המחט בפנים אבל הכאבים הם לא נסבלים!

"ואז ברגע אחד הכל השתנה. מסתבר שהנסיך הקטן פשוט שוכב עם הראש הפוך במצב o.p, משהו שמעולם לא שמעתי עליו, שהפנים והאף שלו פשוט מקדימה ולכן הוא לא מצליח להתברג בתעלה. הגענו לפתיחה 9, הוא מוכן לרדת, אבל כל דבר שניסו פשוט לא עזר. כל היפוך, כל תנועה וכל זה עם פיטוצין דרגה 3 ומרגישה את הפיטוצין כאילו לא קיים האפידורל!!!

"באיזשהו שלב הדופק של הנסיך שלי התחיל לרדת… ואז מחליטים ליילד אותי בקיסרי. התחננתי, התפללתי לשמיים, המיילדת שהתחלפה פשוט ניסתה לעשות הכל מהכל, כל תנוחה כדי להפוך אותו. כבר היה לו קשה עם הלחיצות שלי וכבר התחילו להכין אותי לניתוח, ואז הגיעו חמישה רופאים לחדר ואמרו 'את בפתיחה 10, ניסיון אחרון.

"בשעה 00:15, בנס גדול, כשלעובר כבר כמעט לא נשארו כוחות ואני כבר גמורה, כנראה מכוח שאלוהים נתן לי התחלתי ללחוץ כשהראש בכלל הפוך. בפלא הצלחנו להוציא אותו עם ואקום, רק שאז עוד התקף לב – הוא יצא בלי דופק ובלי נשימה. פשוט בשנייה לקחו אותו ממני, לעשר דקות שנראו לי כמו נצח. עשר הדקות המפחידות בחיי. כולנו בוכים ולא מבינים מה קרה עכשיו, ואז בנס נכנסת הרופאה המדהימה שאומרת שהכל תקין, הוא חזר לנשום והדופק סדיר… רק נשאר לי לבכות ולהגיד תודה לאלוהים על הנס הקטן הזה, על החתיך המושלם הזה שנולד יפיוף בריא ושלם. עם המון התקפי לב יצא הנסיך במשקל 3.360".

חברותיה המפורסמות של בספלוב הריעו לאימא הטרייה באינסטגרם. אורטל עמר כתבה "את פשוט גיבורה!", שי מיקה כתבה: "מלכה שלי אני מעריצה אותך ואת הכוח שלך. את מעוררת השראה ובזכותך נולד מלאך" ומגישת החדשות מירי מיכאלי כתבה: "אימא לביאה ותינוק מתוק, ותודה לאל הטוב". אנחנו מצטרפות לברכות ולאיחולים ושמחות על הסוף הטוב.

>> בתמונה חדשה: מיכל אנסקי מתעלמת מסערת הנידה ומנרמלת שילוב בין הורות לעבודה