הדרכה עליונה

"קבוצת החמש" מאמינה שהיא יודעת איך העולם עובד

88 שיתופים | 132 צפיות

"'קבוצת החמש' הם מדריכי-על אנרגטיים שהגיעו ממקום הנקרא 'המערכת הסגולה' – מערך בריאתי הנמצא בממד התשיעי ומואר ישירות דרך אור גדול", מספרת פנינה אבירז, מטפלת שהתוודעה אל "קבוצת החמש" והעשירה בעקבות כך את יכולותיה. לדבריה, "קבוצת החמש" הגיעה לכדור הארץ במטרה להעביר לאנושות ידע לגבי הצפוי לנו בעידן החדש, והיא מחברת אותנו לספר ההפעלה הקוסמי כדי שנוכל להשתמש בידע שהיה בידינו ונשכח, וכך לשפר את איכות חיינו.

רבים כבר נחשפו בסדנאות של "קבוצת החמש" להבנות שהגיעו ממעל וחוללו שינוי בתפיסת עולמם.

הידע העצום, שהגיע לפי תפיסה זו מ"קבוצת החמש" לכדור הארץ, כולל את הבנת הבריאה וחוקיה, ידע לגבי הנשמות, השימוש באבני הבניין של הבריאה – 72 אנרגיות שמבטאות כוח בריאתי שבעזרתם הבקיע משה את ים סוף ואיפשר לבני ישראל לחצותו, ידע לגבי טיפולים אנרגטיים, איזון האדם, חוקי הגלגולים, ועוד.

מעשייה ליצירה

"אותם מדריכים מכונים 'קבוצת החמש' משום שירדו בחמישה מקומות בעולם ומסרו את המידע הזה, כשבכל מקום הם התכווננו בהתאם לרמת המודעות של האוכלוסייה המקומית. חוקי הבריאה הם אוניברסליים. המידע הנוסף ירד בצורה שתהיה מובנת לאוכלוסייה המקומית, השקפותיה ותפיסת עולמה, ולכן יתכן שהוא ניתן בצורה שונה במקצת מאשר ניתן לעם היהודי". כך מסביר זאב אבירז, המתקשר שקיבל את המידע עבור "צביר נשמות העם היהודי". לדבריו, אנו מצויים בתקופת מעבר בין עידן האדמה לעידן הדלי והחומרים ש'קבוצת החמש' מביאה מאפשרים לנו להתכונן לשינוי. שינוי זה יתבטא במעבר מעולם העשייה לעולם היצירה, שבו המחשבה תיצור את המציאות. השינוי והמעבר משמעותם מעבר מממד שלישי, שאנו חיים בו היום, לממד רביעי שנסתר עדיין מבינתנו.

נשמה, רוח ונפש

פתיחה לפי קלפים אלו מכוונת את תת המודע של השואל לקבלת תשובות וייעוץ "קלפי נשמה רוח נפש", שחיבר זאב אבירז מפיהן של ישויות "קבוצת החמש", מבטאים את התנהגות האדם וראיית עולמו, כשהם משתמשים במונחים המייצגים צורות של תפיסת המציאות שלו. מונחים אלו מחולקים לפי ספירות עץ החיים בהתאם לאנרגיות הכוכבים השולטים בהן. לפי הקלפים שנבחרו על ידי האדם השואל ניתן לתת לאדם הכוונה וייעוץ לגבי דרך חייו וכיצד הוא יכול להביא לכלל מימוש את היכולת הזו. קלפים אלו משתמשים במודעותו העצמית של האדם כדי להפיק ממנה את תוצאות הייעוץ ואת התשובות לשאלות. כמו כל קלפי המסרים, גם קלפים אלו עובדים ועונים דרך כוח תת המודע של האדם, אך הם מחלקים את עצמם לרבדים שונים וכך יש בהם את היכולת לקשר בין התפיסה, ההבנה התיאורטית ומציאות העשייה. שורש התשובות שקלפים אלו נותנים נעוץ בפוטנציאל של האדם הנמצא בעץ הספירות ומכאן באה יכולתם רחבת הטווח.

אומנם עידן הדלי אמור להגיע בעוד כ-240 שנה בזמן ארצי, מסביר אבירז, אבל במדדי הזמן של הקוסמוס מדובר על שניות. "מכיוון שאנו מצויים בתקופת התפר והזמן עד לשינוי מתקצר, עלינו למהר ולהיבנות לקראת העידן החדש, לעורר את אלו שעדיין לא התעוררו", מטעים אבירז. להבנתו, הנשמה שלו בחרה בשליחות הזו לפני שירדה ארצה בגלגול הנוכחי.

לדבריו, במקור הועבר הידע לקבוצת המעגל הראשון של תלמידיו, שיש הם לקחו על עצמם התחייבות לקבל את הידע ולהפיצו עוד מתקופת חיים אחרת מזמן אחר. בתקופה זו הם לא ידעו, עד למפגש האחרון, שיש להם משימה משותפת, כך שהם לא בחרו להתחבר מתוך ההיגיון הארצי שלהם אלא מתוך חותם נשמתי.

אנרגיה משפיעה על חומר

על התהייה מהי דמותם של מדריכי העל, מאין הגיעו ומאיפה שאבו את הידע, משיב אבירז, כי "קבוצת החמש" הם מדריכים דמויי יחידות אנרגטיות הנושאות ידע, בדומה למחשבים מעופפים נושאי דיסקים שמתוכנתים במערכת האם שלהם. הם הביאו את רעיונות התפתחות הבריאה, כפי שהן התקבלו מהאור הגדול, הבורא, העבירו את הידע לתלמידים וברגע שסיימו להעבירו, תפקידם הסתיים והם נעלמו אל ה'אין', המערכת הסגולה שהיא מערכת האם שלהם – מקום המוקף בערפל דמוי אדי מים, שמרכזו מהווה את מיצר המשימות וסביבו מעגלים של חלקים אנרגטיים הנקראים אל אותו מרכז. שם נוצר בהם התיכנות, ומשם הם יוצאים למשימותיהם. עם סיום כל משימה, הדיסק נמחק ומטעינים אותם בדיסק חדש בהתאם למשימה החדשה, מסביר אבירז.

"קבוצת החמש" מתנגדת לתפיסת העולם לפיה רק חומר משפיע על חומר, באומרם שאנרגיה יכולה להשפיע על חומר, ויש לנו אפשרות להשפיע על בריאותנו על ידי שליטה במחשבה ושימוש באנרגיות לטובתנו, אם נתחבר לתדר העידן החדש.התקשורת בוצעה בהתחלה על ידי מדיום (stock.xchng)

התקשורת בוצעה בהתחלה על ידי מדיום (stock.xchng)

נוכל לעשות זאת בעזרתם של מדריכי העל, ובתיווכם של המדריכים הארציים. מההסבר שקיבל מהם אבירז עולה כי כשכולנו ירדנו לכדור הארץ, קיבלנו "שתל אנרגטי" שנותן לנו את התוכנה לחיות כאן. לפי אבירז, "קבוצת החמש" נותנת לנו גם תוכנה נוספת, תשתית אנרגטית, השייכת לעידן החדש. התוכנה הנוספת הועברה מ"קבוצת החמש" דרך אבירז ותלמידיו, כדי שישמיעו את התדר שלהם ויבנו לאנשים את ה"שתל". השתל הזה נבנה במפגשים חד-שבועיים, במהלכם משמיעים למעוניינים את הידע שהתקבל בתקשור ישיר באמצעות תקליטורים או קלטות שמע. בקלטות שומעים את קולו של אבירז מתקשר את "קבוצת החמש". בנוסף, מדריכי העל העבירו גם תדר מיוחד – רטט גוון של צליל והמאזינים מתחברים לאותו רטט.

עם רפאל המלאך

מאז החל אבירז, בעברו בעל בית דפוס, להיות מחובר לכוחות עליונים, חייו השתנו, ואת מרבית זמנו הוא מקדיש להעברת המידע המגיע אליו בתקשור, "עזבתי את בית הדפוס מכיוון שהשליחות היתה חשובה לי. איש לא הורה לי לעשות זאת. פעלתי מתוך הכרה ובחירה בדרך הזו".

גם תפיסת עולמו השתנתה ולדבריו, היום הוא אינו מתאבל על מי שמת מכיוון שהוא יודע מהי משמעות המוות. אבירז התוודע לעולם הנסתר ב-1990 באמצעות קורס טארוט, ובסיומו עסק גם בייעוץ לאנשים דרך הטארוט והתחיל להתעניין בחיבור בין קלפים לבין הקבלה. במרוצת הזמן, הוא מספר, הוא החליט להעביר קורס טארוט. טראנס מדיום שהשתתפה בקורס נכנסה בתום השיעור לטראנס. היא התעוותה, קמה ממקומה, הצביעה עליו ואמרה בקול שונה "אתה", ואז היא החלה לחרוט בעט על נייר מסרים המיועדים אליו מאת ישות שהציגה את עצמה בשם אלינוס.

"האנרגיות בעת ההופעה היו כה חזקות, ששערות הנוכחים סמרו", הוא נזכר, "וכך החל קשר עם אותה ישות. מכיוון שלא הייתי עדיין 'כלי מתאים' לתקשור, הטראנס מדיום היתה המקשר שלי עם אותה ישות, שהופיעה ארבע פעמים ומסרה לי מסרים אישיים". אחרי אותה ישות, הופיע רפאל המלאך ומזה עשר שנים הפך לבן לווייתו. הוא זמין לאבירז בכל רגע משעות היממה, משיב לו על שאלות הקשורות ברומו של עולם, המקובצות בסדרת הספרים, "אני רפאל המלאך" (הוצאת "בית עלים"), שכתב בעזרת המלאך.

רפאל המלאך העביר לאבירז מידע על שליטי צינורות ראשיים, המהווים את כוח ארבעת היסודות – אש, מים, אוויר ואדמה – שמרכיבים את הבריאה. אלינוס הוא שליט צינור האש, המסמל את אל ההווה ואל העתיד.

שינוי חיים קיצוני

יש כיום כבר 700 בוגרים שקיבלו תעודות מאבירז, ועוד כ-400 איש שנמצאים בתהליך למידה. לדבריו, רק חלק קטן מהאנשים החליטו לעזוב את הכל ולעסוק בהעברת המידע, כפי שהתבקשו על ידי קבוצת החמש. ארבע הנשים המרואיינות בכתבה הזו, שנחשפו למידע הזה, שינו את השקפת עולמן, עזבו את מקצוען והחליטו להפיץ את הידע, כשהן מפנימות את המסר שקיבלו, שהברכה שורה על מי שמתחבר לידע הזה ומפיץ אותו. להבנתן, הברכה מתבטאת בכך שהכסף חדל להיות מקור המוטיבציה שלך.

חנה סובל-ברסקי, רופאת שיניים בוגרת "הדסה" בירושלים, היתה בעבר שבויה בעולם המדעי ורק ניסויים שהוכחו היו קיימים עבורה. בעקבות בעיות אישיות שלעולם הרפואה לא היה מענה עבורן, היא הפסיקה להאמין בו. לפני כחמש שנים היא נחשפה ל"קבוצת החמש" ומצאה דרך אחרת שסיפקה לה תשובות.

איך מטפלים?

טיפול ב-72 השמות לפי המידע שהגיע מ"קבוצת החמש"
לפי המידע שהגיע מ"קבוצת החמש", כל מחלה מעידה על שיבוש בזרימת האנרגיה בגוף (אש, מים, אוויר, אדמה). כדי לטפל יש להבין את הסיבות לשיבוש כלומר מהי המודעות שהביאה את האדם למצב זה – מחשבות, רגשות ואמונות. בשיחה עם המטופל מבינים את המודעות שהביאה את המחלה כדי לעבוד על שינוי המודעות – זהו הצעד הראשון להחלמה.

הייחוד ב-72 השמות, אנרגיות המשמשות בבריאה, הוא היכולת שלנו לשלוט בזרימת ארבעת היסודות שהם מחולקים אליהם. מדריכי העל לימדו את ההשתייכות האנרגטית של היחידות. הם למדו כיצד להשתמש באנרגיות האלו כדי לרפא מחלות שונות.

אש: כוח החיים שלנו. יצירתיות, רצון, רעיון, חיות, שמחה, מעבירה פולסים חשמליים בגוף ועוד.
מים: הרגשות שלנו וכל סוג של נוזל שיש לנו בגוף.
אוויר: המחשבות שלנו, כל מקום שיש בו אוויר ומעבירים פולסים חשמליים יחד עם האש.
אדמה: יכולת הביצוע שלנו, העשייה וכל התאים בגוף, כי אדמה היא חומר.

המטפלים עובדים עם היחידות האלה לחוד, מוסיפים או מפחיתים יסוד, או בשילובים שונים, וגם יוצרים "כלי עבודה" כמו מחט לייזר שורפת תאים, יכולת לייצר חומר הממלא את העצם, או יכולת ליצור חומר שהוא סחוס, ועוד. כשעובדים עם 72 השמות, יש לנתח את מהות הבעיה מבחינת ארבעת היסודות המרכיבים אותה ואז לבנות טיפול מתאים לאותה בעיה ספציפית.

בדומה אליה, גם יפה לוטם, מורה ומדריכת מחשבים למורים, ליאורה נמרוד, מעצבת אופנה ויפה קנדלקר, יועצת חינוכית ומורה לגיאוגרפיה, עזבו את עיסוקם הקודם לטובת העברת הידע שהגיע מ"קבוצת החמש", לאחר שחוו על בשרם את תרומתו לחייהם.

הייחוד בסדנה של "קבוצת החמש" לדעתה של סובל-ברסקי הוא שהמידע שמועבר כולל את ההבנות, ובה בעת גם את היכולת ליישם אותן ברמה הפרקטית. היא מדגימה: "אם אני נמצאת בלחץ, אני יכולה להיעזר בסמלים גיאומטריים ולהפעיל עוצמות מחשבתיות – כלים שפועלים ברמה כזו גבוהה שהם משפיעים פיזית". לדברי קנדלקר, היא מסוגלת אפילו ב"הנף מחשבה" לדלל את אנרגיית הכעס של הניצב מולה ולהשפיע בכך על הדיאלוג ביניהם. כיום, היא אומרת, יש בידיה כלים לשלוט באנרגיה ובמחשבה ולנתב את חייה כפי שהיא רוצה.

ההבנות שקיבלו מסייעות להן להתבונן בחיים מזווית שונה. כיום הן יודעות, למשל, שאין מקריות בבריאה, אלא דינמיקה של תהליכים אבל הבחירה בידינו. מכיוון שהאדם אחראי לחייו, הוא איננו יכול להטיל את האשמה לחוסר הצלחתו באחרים.

יסוד האוויר ישלוט

פנינה אבירז, אשתו של זאב אבירז, עסקה בעבר באומנות ולמדה שיטות טיפוליות. היא מספרת על הידע שהוענק לה מ"קבוצת החמש", שאותו היא מיישמת בפועל עם מטופליה: "כשהתוודעתי ל'קבוצת החמש' היה ברור לי שאני הולכת לעלות מדרגה ביכולת הטיפולית שלי, ושהטיפול יקבל מיקוד ועוצמה מכווננת. הטיפול האנרגטי שאני מעבירה למטופליי כיום מבוסס על סמלים גיאומטריים לפי שיטת 'קבוצת החמש', כשהטיפול נעשה מרחוק.

"אני נפגשת עם המטופל להיכרות אישית לקבלת מידע אודותיו והבנת הבעיה שברצונו לפתור. בשיחה איתו אני מנסה להביא אותו למודעות למקור הבעיה, מכיוון שחלק חשוב בטיפול הוא הבנת הסיבה לבעיה, כשהתובנות עוזרות לפתרונה. הטיפול יכול להיות בגוף הפיזי, ברובד המנטלי וברובד הרגשי, כשהוא נעשה לפי בקשת המטופל והסכמתו".

בעוד שחלק ניכר מהאנשים שנחשפו למידע שהגיע מ"קבוצת החמש", כבר חשים בניצניו של העידן החדש, מרבית האוכלוסייה לא יכולה עדיין לנצל יכולות אלו, "כי לא כולם יודעים לרכז את המחשבה", מסביר אבירז.

מה שמאפיין את חיינו בתקופה זו, בעידן האדמה הוא שאנחנו פועלים דרך הרגש, ורגשות כמו אהבה, שנאה וקנאה מנחים גם את צעדיהם של האנשים הרציונלים ביותר. יש בכך היבט שלילי לדעת אבירז, כי הרגשות הפילו אותנו בפח פעמים רבות, גם כלפי מי שתופס את החוויות השליליות שעבר בגין רגשותיו הסוערים כחוויה נעימה. מלבד זאת, בעוד הרגש משתייך ליסוד המים, השדרוג המחשבתי שיחול בעידן הבא יתבסס על יסוד האוויר.

כדי שנוכל לחוות אופטימיות וליהנות מ"פרי עץ הדעת" המצפה לנו בעידן הדלי, מציע אבירז להימנע מרגשות שליליים ולהתעסק פחות בדברים פסולים. לדבריו "רק כך נראה ונרגיש אחרת, נזרום אחרת ותהיה פה אנרגיה שבמסגרתה נוכל בעזרת המחשבה ליצור את המציאות הרצויה לנו ולשפר את חיינו".