דיאן מ"האח הגדול" שוברת שתיקה: "מה שרואים מכאן, לא רואים משם"

דיאן שוורץ, האח הגדול | צילום מסך, רשת 13
דיאן שוורץ, האח הגדול | צילום מסך, רשת 13

אחרי ההדחה המפתיעה, חשבון האינסטגרם שנחסם והתגובות הזועמות של הגולשים, מגיע תורה של דיאן שוורץ מ"האח הגדול" להגיב. זה מה שיש לדיירת הכי שנויה במחלוקת לומר

88 שיתופים | 132 צפיות

אחרי שהודחה השבוע מבית "האח הגדול" וחשבון האינסטגרם שלה נחסם, דיאן שוורץ שוברת שתיקה ועונה לכל המגיבים והמבקרים בפוסט אישי ראשון מאז ההדחה. שוורץ תיזכר כאחת הדיירות השנויות במחלוקת בהיסטוריה של התוכנית, אחרי שהואשמה ביצירת אווירה רעילה ושיח אלים בבית. כעת היא מנסה להסביר את הצד שלה בפני 129 אלף העוקבים שלה באינסטגרם. ככה היא כותבת:

>> לריקאפ המלא של האח הגדול

"היי חברים,
הבנתי שעשיתי הרבה בלאגן בחוץ בחודשיים האחרונים…
אני רוצה להגיב בדרך שלי, בלי צינזורים או סינונים. בלי פרקים ערוכים, בלי דלתות בערוץ 26, בלי קטעים קצרים שעולים בטיקטוק.
רק אתם ואני.

מעולם לא התכוונתי לפגוע באף אחד.

הגעתי ל'אח הגדול' במטרה להגדיל את החשיפה שלי לעוד קהלים ולמנף את הקריירה שלי כדוגמנית בארץ שלי. נשאבתי לתוך סיר לחץ מטורף שהוציא ממני דברים שלא יוצאים ביום-יום. פתאום ריבים על אוכל, על מקומות ישיבה, על קידוש, על סיגריות. הרגשתי בודדה, מותקפת, מאוהבת, שמחה, עצובה, מדוכאת, מתגעגעת. וכל רגש כזה בתוך בית האח הגדול הוא על 200. חסר פרופורציות. אני יודעת מה עברתי בתוך הבית, מה הרגשתי, מה נאמר לי, וברור לי שלמי שלא שם קשה להבין את העוצמות של כל רגע ורגע בבית הזה.

היו פעמים שהתנסחתי בצורה מוגזמת והעלבתי. ובאמת, שאני התנצלתי בבית בפני מי שפגעתי ועוד אתנצל בפני מי שלא הספקתי, ומתנצלת עכשיו בפניכם, הצופים, שנפגעו מהאימרות שלי.

המשחק החברתי והניתוק מהעולם שבחוץ לקח אותי לקיצון שלי עם עצמי.

ייקח לי עוד זמן להשלים ולעכל הכל, ובינתיים, אני מאמינה שעוד ניפגש – ברחוב, בסופר, בצילומים, באירועים.

ולפני שאתם אומרים 'פיפי, חרטטנית, ממציאה, הכי לא קרה', תנו צ׳אנס ונסו להכיר אותי באמת – בלי מצלמות, בלי תסריטים או משימות תקציב שבועיות.
ותזכרו, מה שרואים מכאן לא רואים משם.

מקווה שתצליחו לשמור לי קמצוץ של חסד.
בקרוב נדבר על הכל,
דיאן".

>> נטלי דדון חושפת: "יש לי נכות חברתית"