הדובי המסתורי עם הסטייל המטורף שכובש את האינסטגרם

ג'יי ג'יי הדובי בלוקים מהתצוגות של בלנסיאגה, שאנל וויקטור אנד רוף | צילום מסך מעמוד האינסטגרם: jj_is_fashion
ג'יי ג'יי הדובי בלוקים מהתצוגות של בלנסיאגה, שאנל וויקטור אנד רוף | צילום מסך מעמוד האינסטגרם: jj_is_fashion

ב"ווג" כבר סימנו את הדובון ג'יי ג'יי כהבטחה והוא מרבה להתלבש כאייקונות אופנה כמו איריס אפפל ואנה דלו רוסו. מי עומד מאחורי הדובון האופנתי שעומד לכבוש את הרשת?

88 שיתופים | 132 צפיות

הסגרים והבידודים בעקבות נגיף הקורונה גורמים לכל אחד להתנהג באופן שונה. יש כאלה שלצערנו שוקעים ונכנסים לדיכאון קיומי, אבל יש גם אנשים שמצליחים לנצל את התקופה ומגלים בעצמם צדדים יצירתיים. אחד מהם הוא עמוד האינסטגרם המסתורי הזה שנקרא jj_is_fashion המציג בובת דובון פרוותית ומתוקה הלבושה בכל הבגדים הלוהטים מהמסלולים, השטיחים האדומים והאינסטגרמים של הפאשניסטות הכי רותחות.

אמנם אנחנו רגילות לעמודי אינסטגרם של דמויות בדיוניות כמו הפאשניסטות הדיגיטליות נונורי, ליל מיקלה והנציגה הישראלית של הטרנד, אלה סטולר. לצד בעלי חיים אופנתיים כמו הכלבה בובי ושלל חתולים אופנתיים, אבל לדמות כזאת באמת שלא ציפינו.

הדובון ג'יי ג'יי פרץ למרחב הווירטואלי ביוני האחרון ובפוסט הפתיחה כתב "ג'יי ג'יי לא עושה אופנה, ג'יי ג'יי הוא ה-אופנה", טייק אוף על אחד הציטוטים המוכרים ביותר של קוקו שאנל. וכמובטח, הוא לגמרי מחובר לעולם האופנה בתמונות האינסגטרם שלו תוכלו למצוא אותו לובש לוקים מהמסלולים של שאנל, ויקטור אנד רולף, ריק אוונס, גוצ'י, בלנסיאגה, בוטגה ונטה ועוד, לצד לוקים של כוכבות כמו אנה דלו רוסו, איריס אפפל, פיינליסטים של הריאליטי רופ הול והראפר ליל נאס.

ועכשיו לחלק המעניין – מי עומד מאחורי העמוד הזה? בכתבה מפרגנת מאוד במגזין "ווג" מתארת הכתבת כריסטין אלרי כי לשכנע אותו להיחשף היה עניין לא פשוט אך בסוף הוא הסכים. האומן שעומד מאחורי העמוד הוא סם קוסבי מניו ארלינס, המתמחה בציור ורישום. את ג'יי ג'יי הוא התחיל כפרויקט אישי לפני כשנתיים, כשחיפש מתנה לבן זוגו בתקציב של 15-10 דולר. אז הוא לקח את הדובון של בן הזוג שמלווה אותו מילדות והכין לו לוח שנה עם 12 לוקים ששאבו השראה מקולקציות אביב 2019, מלוק אפל של ריק אוונס ועד שמלת רומנטית של סימון רושה. ואחרי שגילה הנאה מרובה בעניין החליט להמשיך לעשות את זה עד שפתח לו עמוד אינסטגרם ביוני האחרון. הבגדים נעשים כולם מנייר ובריאיון ציין גם פרט חשוב כי ג'יי ג'יי לובש בגדי נשים ובגדי גברים כאחד.