בר רפאלי שומטת לנו את הלסת בתמונה סקסית במיוחד

בר רפאלי | צילום: Dominique Charriau/WireImage
בר רפאלי | צילום: Dominique Charriau/WireImage

בר רפאלי ממשיכה לתת עבודה באינסטגרם והפעם היא נראית נהדר בתמונה חדשה וסקסית שעוררה לא מעט תגובות. אז מה היא לבשה שהכעיס את הגולשים?

88 שיתופים | 132 צפיות

בר רפאלי העלתה הבוקר תמונה חדשה וסקסית במיוחד לאינסטגרם שלגמרי מתחברת לכיוון אליו היא לוקחת לאחרונה את עמוד האינסטגרם שלה – כיוון אופנתי ואסתטי שנראה שמושקעת בו הרבה מחשבה ועבודה מאחורי הקלעים. אהבנו מאוד את הלוק שמככב בתמונה המדוברת והחלטנו לברר מה בדיוק היא לובשת שם, אז קבלו את הפירוט: בגד ים של המעצבת מיכל אדרי, מעליו חולצה של המותג Vince ובגזרת התכשיטים, צמיד של ולנטינו. אנחנו אומנם אהבנו את התמונה אבל שוב היו כאלה שפחות התחברו לתמונות שמפרסמת רפאלי ובחרו להעביר ביקורת, וכך לצד הרבה עוקבים מפרגנים רפאלי קיבלה גם תגובות מעוקבים שכתבו: "כך מתלבשת בת ישראל?" "את מספיק יפה, את לא צריכה להצטלם ככה". מיותר להזכיר שכל אישה, בת ישראל או לא, יכולה להצטלם איך שהיא רוצה ולחגוג את הנשיות שלה בכל גיל ובכל סוג יופי.

פשפוש באינסטגרם של בר מגלה שזו תמונה שצולמה תוך כדי צילומי הפקת שער למגזין "לאישה", המתחרים האהובים שלנו, כבר בשנת 2015, ומאז רפאלי העלתה תמונה נוספות מהפקה לאינסטגרם ב- 2019, בתמונות הנוספות אפשר היה לראות שהיא נועלת גלגליות לרגליה. אייל נבו הוא הצלם וסיימון אלמלם, הסטייליסט הקבוע של בר, אחראי על הסטייליניג. בר כמעט ולא השתנתה במהלך הזמן שחלף אבל מה שמבאס יותר לגלות זה שאין שינוי גם בתגובות הגולשים. נקווה שמתישהו הם יפנימו שמותר לנו לבטא את המיניות שלנו בכל דרך שנרצה.

בר רפאלי: "רגשות אשם? האמת, אין לי"