מדעי האורגזמה: אתר הסקס שילמד אותך איך לגמור

צילום: shutterstock
צילום: shutterstock

סרטוני הדרכה שמציגים איך להשיג מולטי אורגזמה: הכירו את OMGyes - האתר שכולל את כל הטיפים לסקס משובח, וזה מדעי

88 שיתופים | 132 צפיות

 

אם יצא לכן לשוטט לאחרונה ברשתות החברתיות, ייתכן שגם אתן נתקלתן במודעות לרכישת העונה הראשונה של OMGYes ובהבטחות לקראת העונה השנייה המיוחלת. לא מדובר בסדרה חדשה שפיספסתן אלא באתר סקס חושפני למדי. שמו התמים אמנם לא מסגיר דבר, אבל תוכלו להיחשף בו לעונג והנאה מינית מכל ז'אנר, סגנון וסוג. אל תתנו לתיאור להטעות אתכן, לא מדובר באתר פורנו סטנדרטי, ההפך הוא הנכון. OMGYes מתרכז בהנאה נשית בלבד על ידי הצגת נשים אמיתיות בסצנות אינטימיות וחושפניות, והכול מבוסס על ממצאי מחקר מדעי ארוך ומקיף בנושא. זה לבדו גרם לשחקנית אמה ווטסון לשבח אותו בוועידה לחינוך חדשני שהתקיימה בלונדון, "הלוואי שהאתר הזה היה בסביבה כבר מזמן. אני ממליצה לכולן לבדוק אותו, זה אולי טיפה יקר, אבל לגמרי שווה את המחיר", באותו זמן אגב ישבה בקהל לא אחרת מהאייקון הפמיניסטי גלוריה סטיינם.

ואם אמה ווטסון ממליצה, מי אני שלא אקשיב? כך קרה שבתשע בבוקר, בעיצומו של הקפה הראשון הקדוש, עת נרשמתי לאתר והתחלתי את יום העבודה, נפלתי ישירות על פות של אישה זרה שהסבירה, עם הדגמה גלויה ועניינית, טכניקה שלפיה היא משהה את האורגזמה שלה על מנת להעצים את התחושה. מצאתי את עצמי פנים אל פנים מול פות זר, ונפעמתי. איך ייתכן שלא היה את זה עד עכשיו? איך בכל האינטרנט הגדול כמו היקום עצמו, נשים התפשטו וקיימו יחסי מין אך ורק בפורנו ולמען סיפוקם של גברים? איך זה מעולם לא נעשה למטרת קידוש העונג הנשי?

נשים אמיתיות המסבירות בצורה ישירה, כנה, ללא מבוכה ובמילים פשוטות על מה שעושה להן נעים | צילום מתוך האתר OMGYes.com
נשים אמיתיות המסבירות בצורה ישירה, כנה, ללא מבוכה ובמילים פשוטות על מה שעושה להן נעים | צילום מתוך האתר OMGYes.com


עוד כתבות מעניינות

מספנקינג ועד גאג בול: מדריך BDSM קינקי למתחילות
תקועה בפקק? נצלי את הזמן לאורגזמה סודית
נקודת הג'י לא לבד: הכירי את נקודות העונג שיסדרו לך אורגזמה אל-חושית

המציגות אינן שחקניות

כאלפיים נשים ברחבי ארה"ב בנות 18 עד 94, מארצות מוצא שונות וממעמדות שונים, תרמו את גופן למדע במסגרת האתר. זאת לאחר שחוקרת המיניות ד"ר דברה הברניק וד"ר בריאן הודג', בשיתוף אוניברסיטת אינדיאנה ומכון קינסי לחקר המיניות, החליטו שעונג נשי הוא נושא חשוב מאוד שמתעסקים בו מעט מדי.

"כשעוסקים בסקס אוצר המילים הוא מוגבל וזה לא מועיל לנו", מסבירה ד"ר הברניק בריאיון מצולם באתר, "אני למשל אוהבת לבשל. אני אוהבת למצוא מתכונים של שפים ולקחת מהם את מה שטוב לי, אבל אם לא היה לנו מונח מוסכם של מה זו כפית, איך היינו בכלל מסוגלים לתקשר ולהחליף מתכונים? בבישול יש לנו שפה משותפת. במחקר שערכנו אנחנו עוזרים לתת שמות לדברים כדי לייצר שפה משותפת של עונג נשי שדרכה נוכל לומר 'זה מה שאני רוצה לנסות'". לאחר ראיונות מקיפים הם גילו שישנן 12 שיטות עונג בסיסיות המובילות נשים לאורגזמה ומשותפות לרוב הנשים. את ממצאי המחקר הם לא פרסמו בכתב עת אקדמי או הציגו בכנס, אלא חשפו אותם באתר לכל דורשת ודורש. בעזרת חברת For Goodness Sake המנהלת את האתר, צילמו סרטוני הדרכה והדגמה וערכו אותם יחד לסדרת פרקים מקיפים, פרקטיים ופורצי גבולות, שיגרמו לכל אישה (וגם גבר) להגיד "ואללה?".

אז איך זה בעצם עובד? סגנון הצילום הדוקומנטרי מציג נשים אמיתיות המסבירות בצורה ישירה, כנה, ללא מבוכה ובמילים פשוטות על מה שעושה להן נעים. בהמשך כל מדריכה גם מדגימה בעירום מלא על האיבר שלה. ולפני שהמצקצקות בינינו ישאלו אם זה באמת הכרחי, התשובה היא כן. כי כמו שלא לומדים שחייה בהתכתבות, לא לומדים איך לגמור רק מלקרוא על זה או מלשמוע על זה, במקרה הטוב. לאחר הסרטון וההדגמה ישנם גם הסברים טקסטואליים באנגלית, איורים של פות ובמידת הצורך – הנפשות. בנוסף, ישנם סרטוני הדרכה אינטראקטיביים שבהם ניתן לתרגל את הטכניקה על הפות המצולם במסכי מגע, עם טיפים ספציפיים לגבי איך ואיפה בדיוק כדאי לגעת, ואיפה ממש לא.

"הלוואי שהאתר הזה היה בסביבה כבר מזמן" | צילום מתוך האתר OMGYes.com
"הלוואי שהאתר הזה היה בסביבה כבר מזמן" | צילום מתוך האתר OMGYes.com

 

משחקי זוגות

בניגוד לאתרים רבים בתחום הזה, התשלום כאן הוא חד־פעמי. תמורת 100 ש"ח מקבלים גישה לכל הסרטונים, ההסברים, ההדרכות ואפילו לטוטוריאלים. באופן מפתיע, על פי נתונים שמסרה החברה, מחצית מהלקוחות הם בכלל גברים, נתון משמח במיוחד שמצביע על כך שגברים מבינים שהדימויים שהם צורכים בצפייה בפורנו או בסרטי קולנוע על האורגזמה הנשית אינם מהימנים, כי בואו, מי גומרת אחרי פחות מדקה בזיון על קיר של שירותים מצחינים? לקוחות פופולריים נוספים הם זוגות, שהסרטונים פותחים עבורם ערוץ חדש לתקשורת מינית שבו הנשים יכולות להגיד מה בדיוק הן רוצות, ואף להוסיף הסבר מוכן לשימוש מהאתר במינימום מבוכה.

ההמלצה באתר היא קודם כול לצפות בסרטונים בקטגוריות השונות לבד, להתנסות ולגלות מה עובד בשבילך. אחרי שלמדת את כל השיטות שבהן את יכולה להגיע לאורגזמה, הושיבי את הפרטנר/ית לצפות יחד (ולהסכים עם הנאמר תוך כדי, שידעו שאת מאשרת!). אפשר להציע את זה כמשהו שאת רוצה לנסות ולאחר הצפייה להתנסות בטכניקות שראית וסיקרנו אותך. אין לנו אשליות שאתר כזה הוא מהלך שקל להעלות מול בן או בת הזוג, אבל אם תעברי את המבוכה הראשונית, נגיד – תאמרי שקיבלת את המנוי לאתר במתנה מקולגה לא קיימת, הרווח יהיה כולו שלך.

מחצית מהלקוחות הם בכלל גברים | צילום מתוך האתר OMGYes.com
מחצית מהלקוחות הם בכלל גברים | צילום מתוך האתר OMGYes.com