איזה חתיך! המייקאובר המטורף של אפרים שמיר

אפרים שמיר | צילום: Rafal Klimkiewicz/GettyImages
אפרים שמיר | צילום: Rafal Klimkiewicz/GettyImages

המוזיקאי האגדי אפרים שמיר (72) חושף גזרה חדשה וסופר מרשימה, בתמונה שהותירה את הרשת בהלם. וברור שיש גם מלא דאחקות משעשעות שקשורות לירדנה ארזי

88 שיתופים | 132 צפיות

וואו, לקחו לנו כמה רגעים טובים בשביל לקלוט שהאדם שבתמונה הבאה הוא אכן אפרים שמיר. אבל כן, המוזיקאי האגדי עבר חתיכת מטמורפוזה, כפי שמעידה התמונה הטרייה ששיתף בחשבון הפייסבוק שלו, וניכר כי הוא הוריד עשרות קילוגרמים ממשקלו.

אפרים שמיר | צילום: פייסבוק
אפרים שמיר | צילום: פייסבוק

שמיר בן ה-72, שפרץ כזמר בלהקת הנח"ל ולימים התפוצץ מוזיקלית כחבר להקת כוורת המיתולוגית לצד שמות כמו דני סנדרסון, גידי גוב, יוני רכטר ויצחק קלפטר, הפתיע את חברי הפייסבוק שלו עם התמונה שזרק על הוול באגביות. לפי מאות התגובות המפרגנות שהולכות שם (וניכר כי רובן נכתבו על ידי אנשים קרובים לו), נשמע כי שמיר בריא וטוב לו.

>> לא תדעי אהבה אמיתית לעולם? ירדנה ארזי סוגרת מעגל אחרי 45 שנה

בין שלל הפרגונים מקיר לקיר, היו גם כמה תגובות משעשעות, עם קריצה לירדנה ארזי – עליה כידוע כתב והלחין שמיר את הלהיט "נכון את יפה", בו איחל לאהבתו הנכזבת שלא תדע אהבה אמיתית לעולם. רק לאחרונה סיפרנו על הקלוז'ר המתוק של ארזי, שציינה 45 שנים מלבלבות עם בן זוגה, ויש כבר מי שהרימו את הכפפה. "שירדנה ארזי לא תראה", כתב אחד המגיבים, ואילו מגיב אחד כתב עם קריצה: "עכשיו ירדנה תרדוף אחריו".