אפל, הבת של גווינת' פאלטרו, חוגגת 16. מדהים כמה שהן דומות

גווינת פאלטרו | צילום: Gary Gershoff/Getty Images
גווינת פאלטרו | צילום: Gary Gershoff/Getty Images

אפל מרטין, בתם של גווינת' פאלטרו וכריס מרטין, חוגגת 16. אימה חגגה לה עם ברכה מרגשת באינסטוש, אבל הגולשים התלהבו דווקא ממשהו אחר בפוסט הזה

88 שיתופים | 132 צפיות

מעבר להיותה כוכבת הוליוודית, כוהנת לייף סטייל ואושיית וגינות, גווינת' פאלטרו היא גם אימא, ולא סתם אימא – כזאת שאוהבת לעוף על ילדיה ברשתות החברתיות. בלי ששמנו לב, אפל מרטין, בתה מהאקס כריס מרטין, חוגגת 16 ואימא גווינת' לא פסחה על ברכה מרגשת באינסטוש. אבל כמו תמיד מה שהעסיק את הגולשים הוא לא תוכן הברכה הנוגעת ללב, אלא התמונה, וליתר דיוק העובדה שהן פשוט נראות אותו הדבר. לא רק שהתפוח לא נפל רחוק מהעץ, כמאמר הפתגם המפורסם, הוא גם יצא מתוק במיוחד.

גווינת' ואפל בת החמש | צילום: PEX/BuzzFoto/FilmMagic
גווינת' ואפל בת החמש | צילום: PEX/BuzzFoto/FilmMagic

>>  סורי קרוז חוגגת 14 שנים של סטייל

"אני לא מאמינה שאני כותבת את המילים האלה. יום הולדת 16 שמח ילדה יקרה שלי, את האור בלב שלי, את שמחה טהורה. את חכמה בטירוף ויש לך חוש הומור חד ומבריק. להיות אימא שלך זה הדבר הכי טוב, אני אוהבת את השיחות הליליות שלנו כשאני שומעת על מה את חושבת. את עובדת קשה כדי להשיג את מה שאת רוצה ויש לי כל כך הרבה מזל שאני אימא שלך. תודה שבחרת בי, אני מעריצה אותך עד הירח ובחזרה זיליון פעמים. אני מצטערת שאת חוגגת יום הולדת בנסיבות האלה, אבל את תמיד יודעת לראות את הטוב בכל דבר", כתבה לה אימה הגאה והצליחה לרגש אותנו. הגולשים, כאמור, התעסקו פחות בהפגנת החיבה האימהית והמרגשת ויותר בדמיון הרבה בין השתיים.