6 אפליקציות וולנס לחיים בריאים ושלווים יותר

אפליקציות מיינדפולנס | צילום: shutterstock
אפליקציות מיינדפולנס | צילום: shutterstock

מאפליקציה שתעזור לכן לישון טוב יותר ועד אפליקציה שמחברת את המיינדפולנס למיניות. 6 אפליקציות שיהפכו את שנת 2021 לבריאה יותר

88 שיתופים | 132 צפיות

מאפליקציה שתעזור לכן לישון יותר טוב, עד כזאת שתגרום לכן להרגיש בטבע היפה ועד אפליקציה שתעזור לשפר את איכות החיים בעזרת נשימות –  מצאנו בשבילכן 6 אפליקציות שמטרתן להפוך את החיים שלכן לבריאים וטובים יותר.

Kama: mindful sex & wellbeing

מה הקשר בין מיניות לוולנס? זה בטח לא מפתיע אותך שיש קשר גדול במיוחד. אפשר לשפר את איכות הסקס וההנאה מסקס באמצעות נשימות ומגע. האפליקציה הזאת תעזור לכן לצאת למסע הנאה ולמידה עם עצמכן או עם הפרנטר בו תקבלו מידע וטכניקות רבות שיאפשרו לשפר את חיי המין.

צילום מסך מאפ סטור
צילום מסך מאפ סטור

Breethe: meditation & sleep

האפליקציה הזו מכילה ספריית מוזיקה עשירה במיוחד עם מעל 1000 שירים שמסייעת בשיפור איכות השינה והפחתת החרדות. לצד הפלייליסטים תוכלו למצוא גם סדרת מדריכי מדיטציה, וגם מדריך איך עושים מדיטיציה גם בסיטואציות שלא מאפשרות לעשות את זה בשקט, ושיחות עם מאסטרים על התמודדות עם חרדות וחיים רגועים ושלווים. המגזינים "טיים", "פיפול", "פורבס" ו"אין סטייל" כבר המליצו עליה בעבר, רק אומרות.

צילום מסך מאפ סטור
צילום מסך מאפ סטור

Flo

באמצעות האפליקציה הזו תוכלו לשלוט במחזור שלכן ולעקוב אחרי ההיריון. האפליקציה תעזור לכן לשים לב לכל הסימפטומים הנלווים לכל שלב במחזור החודשי שלכן, כולל תיאבון מוגבר וכאבים. באמצעותה תוכלו לקבל מושג גם על הביוץ ולהכיר את תגובות הגוף שלכן לתהליך. האפליקציה לא אמורה להחליף את השימוש באמצעי מניעה, אבל כן אפשר ללמוד בעזרתה על הגוף שלנו.

צילום מסך מאפ סטור
צילום מסך מאפ סטור

Portal

מגזין "ווג" הבריטי הגדיר את האפליקציה הזו כ"מקלט למוח", באמצעות ספריית צלילים ואימג'ים עשירה שתיקח אתכן למסעות נפלאים בתוך עצמכן. ב"ווג" הבריטי נכתב גם ששימוש באפליקציה מסייע בשיפור איכות השינה, שיפור הריכוז והקלה על תחושות לחץ וחרדה.

צילום מסך מאפ סטור
צילום מסך מאפ סטור

שירים מרגיעים לצלילי שינה

למי שמרגישה יותר בנוח עם אפליקציה בעברית, אז זו אפליקציה שמכילה סיפריות מוזיקה, צלילים ורעשים שיגרמו לכן לישון הרבה יותר טוב, מה שיאפשר לכן להיות הרבה יותר רגועות ושלוות במהלך היום, היתרון הבולט של האפליקציה הזאת, מלבד שהיא בשפה העברית, הוא שאפשר לתפעל אותה באמצעות שליטה קולית בלי לגעת בטלפון. מה שמאפשר לכבות, להפעיל או לשנות שירים מבלי לגעת בטלפון, דבר שיכניס אתכן למצב מדיטציה או שינה ביתר קלות.

צילום מסך מאפ סטור
צילום מסך מאפ סטור

Bloom: CBT Therapy & Self-Care

זו אפליקציה הנותנת תמיכה נפשית, הפלטפורמה מכילה ספריית וידאו מותאמת אישית עם טיפים להתמודדות עם חרדה, דיכאון, מתח ואפילו יש שם טיפים להתמודדות נפשית בתקופת הקורונה. לא נמליץ להשתמש בה במקום טיפול ייעודי של איש מקצוע, אך בהחלט אפשר להיעזר בטיפים שהיא מספקת.

צילום מסך מאפ סטור