איך אניה בוקשטיין שומרת על הלוק?

שמלה  Bakker | צילום: דודי חסון
שמלה Bakker | צילום: דודי חסון

מה הדרך הכי טוב להתמודד עם אקנה מבוגרים, איזה טיפ גאוני היא קיבלה מיובל שרף וכמובן, איך מטפלים בגבות עבות שצומחות כל שבועיים? תיק האיפור של אניה בוקשטיין מוכיח שמשתלם להיות קפדנית

88 שיתופים | 132 צפיות

 

אניה בוקשטיין

בת 35, מוזיקאית, שחקנית ופרזנטורית של המותג דניאלה להבי.

טיפוח הפנים

"כילדה ראיתי את אימא שלי מתמרחת בקרמים ובזכותה, וגם בגלל עור פנים שמנוני ונטייה לאקנה אני מקפידה מגיל צעיר על שגרת טיפוח. אני חסידה של מוצרי הטיפוח של דרמלוג'יקה ולאחרונה מכורה לפילינג הפחם Daily Superfoliant. אני משתמשת בשמן טיפולי שניתן לערבב עם הלחות, בפריימר מסדרת האנטי אייג'ינג .Skinperfect Primer  כקרם לחות אני אוהבת את קרם הוורדים של ד"ר האושקה".

אניה בוקשטיין מצטלמת בהשראת המקום בו נוצרה

איך מיכל צפיר שומרת על מראה צעיר גם בגיל 50?

איך טיטי איינאו מטפלת בעור הפנים הבעייתי?

 

קוסמטיקאית

"אחת לחודש עד שישה שבועות (תלוי באקנה) אני מגיעה אל הקוסמטיקאית שלי, טלי לגזיאל. היא קשוחה עם הפנים שלי, מנקה אותם היטב ויוצרת קילוף קל".

איפור

"ביום יום אני משתמשת בפריימר של בובי בראון Extra Illuminating Moisture Balm, מייק אפ של ארמני Luminous Silk Foundation, בצלליות בשפופרות של איל מקיאג' בצבעי אדמה ובסומק נוזלי של ארמני. לפני צילומים אני קופצת למאפרות הצמודות שלי, עינת סברלו וענת רזמוביץ', לאיפור ושיער".

מסקרה

"אני משתמשת במסקרה שחורה של איב סאן לורן ועליה נגיעות קלות של מסקרה סגולה. השילוב מדגיש מאוד עיניים בהירות – טיפ שקיבלתי מיובל שרף שקיבלה אותו מקרן מור".

גבות

"הגבות שלי צומחות במהירות וכל שבועיים אני מתייצבת אצל מושיק טקו שמסדר אותן".

אמבטיה

"ברוסיה טבילה באמבטיה הייתה חלק משגרת היום שלי. בארץ אני חוסכת במים ולכן מתפנקת באמבט בעיקר בחופשות בחו"ל ומוסיפה לו שמן רחצה של ל'אוקסיטן מסדרת ארומקולוג'י".

בושם

"אני אוהבת שיש 'קיק אחר' בבושם ומשתמשת ב־Oud & Bergamot של ג'ו מלון וCreed לש Original Vetiver־".

מאסט

"תמיד יש לי בתיק שפתון לחות נטול צבע וריח של אליזבת ארדן. אני משתגעת כשהשפתיים שלי יבשות".

מבט פנימי לתיק האיפור של אניה בוקשטיין | צילום: רן גולני
מבט פנימי לתיק האיפור של אניה בוקשטיין | צילום: רן גולני

מלמעלה עם כיוון השעון: שפתון לחות אליזבת ארדן, צלליות Extreme איל מקיאג׳, קרם יום ורדים ד״ר האושקה, פריימר Skinperfect Primer דרמלוג׳יקה מסקרה איב סן לורן שמן רחצה ל׳אוקסיטן.