האחות הבכורה של ג'יג'י ובלה חדיד פוצחת בקריירת דוגמנות

אלנה חדיד | צילום: Dimitrios Kambouris/Getty Images
אלנה חדיד | צילום: Dimitrios Kambouris/Getty Images

אחותן בת ה-38 של צמד הדוגמניות צעדה לראשונה על מסלול התצוגה בשבוע האופנה בקופנהגן, ותפסה את תשומת לבנו. עכשיו באות?

88 שיתופים | 132 צפיות

ידעתן שלג'יג'י ובלה חדיד יש אחות בכורה עם לוק חייזרי ומהפנט, שפוצחת בקריירת דוגמנות בגיל 38? עכשיו אתן יודעות.

>> ימות המשיח? ג'יג'י חדד מביעה תמיכה בעם היהודי

בשבוע שעבר צעדה אלנה חדיד, סטייליסטית ובעלת מותג לאופנת יוניסקס בלוס אנג'לס, בפעם הראשונה על מסלול התצוגה בשבוע האופנה בקופנהגן, לבושה שמלת עלים שקופה של המותג Sacks Potts – וזכתה לאזכורים בשלל כלי תקשורת בעולם.

חדיד היא אחותן הבכורה של צמד דוגמניות העל בלה וג'יג'י חדיד, אחיותיה למחצה מאביה, טייקון הנדל"ן מוחמד חדיד, אשר נולד למשפחה מוסלמית בנצרת וגדל בצפת, ואמה היא מארי בטלר. בדומה להתבטאויות של אחיותיה הצעירות, גם חדיד הבכורה רואה בישראל מדינה כובשת ומכנה אותה פלשתין. בעבר הייתה בזוגיות בת שנה וחצי עם מעצב שיער ישראלי בשם אלעד עידן שהסתייימה בשנת 2019. כאשר נשאלה בעבר על נטיותיה הדתיות על ידי קהל העוקבות שלה באינסטגרם – הצהירה כי היא אגנוסטית.

אלנה חדיד | צילום: Matt Jelonek/Gettyimages
אלנה חדיד | צילום: Matt Jelonek/Gettyimages

בעמוד האינסטגרם שלה משתפת חדיד את כ-400 אלף עוקבותיה בחייה המקצועיים כמנהלת קריאייטיב של הפקות אופנה, כמו גם תיעודים של לוקים מלאי צבע ואקססוריז שהיא נוהגת ללבוש. כאמור, אם בעבר היא הייתה מאחורי הקלעים של תצוגות אופנה והפקות – לאחרונה צעדה בעצמה על הראונוויי, מה שגורם לנו לחשוד שהיא פוצחת בקריירה חדשה. אף פעם לא מאוחר מדי.

בין רגעים הפנאי היומיומיים של חדיד, כמו סקירה של שגרת הטיפוח שלה, אימוני הספורט והרגלי התזונה, מתעדת חדיד גם את הנסיעות שלה לישראל, תחת ההיילייט My Heritage. כמו כן, בביו שלה מופיע לינק לתרומה עבור ידידה הפלשתינאי עומר אבו-אוועד, אשר לדבריו, חי תחת הכיבוש הישראלי וזקוק לסיוע על מנת להילחם בפרופגנדה אנטי-פלשתינאית.

מתוך הסטורי של אלנה חדיד | אינסטגרם lanzybear
מתוך הסטורי של אלנה חדיד | אינסטגרם lanzybear