בשעה טובה: אילנית לוי בהיריון

אילנית לוי לגולברי | צילום: יניב אדרי
אילנית לוי לגולברי | צילום: יניב אדרי

לאחרונה היא אמרה לנו: "פונדקאות? אני עדיין לא שם אבל אני גם לא פוסלת. דבר אחד בטוח, לאלירז ולי יהיה ילד". היום היא בישרה לעוקביה על ההיריון המיוחל

88 שיתופים | 132 צפיות

רק השבוע פרסמנו ריאיון עם אילנית לוי שדה ובו היא דיברה איתנו על רצונה העז בילד משותף לה ולאלירז שדה והיום שמחנו לגלות עם כל עוקביה את התמונה הבאה שמבשרת את הבשורה המשמחת באופן משעשע ומשפחתי יחד עם שני ילדיה, ליאם ואלין. מאחלים למשפחת לוי-שדה בשעה טובה, היריון קל ורק בריאות. הנה הדברים שאילנית אמרה לנו עוד לפני שנודעו הבשורות המשמחות.

"נו, אז מה את אומרת על המצב?", אני שואלת את אילנית לוי שדה, שנראית כמו אמזונה רפויה ומנומנמת אחרי שהתעוררה בשעת בוקר מוקדמת בשבוע שעבר, ועשתה את הדרך מרחובות לתל אביב, כשעל הפרק איפור ושיער לפני שהיום שלה מתחיל. השאלה שלי העירה אותה סופית וברגע אחד היא נהייתה כולה אש ולהבה. "מה יש עוד לומר. כל פעם שאת חושבת שלא יכול להיות יותר גרוע, המדינה מפתיעה אותנו שוב". אפילו לוי שדה, שאף פעם לא הסתירה את דעותיה הימניות במפה הפוליטית, נשמעת עכשיו מיואשת. "תראי מה קורה מסביב, האנשים כאן בוערים, טעונים, כולם זועקים ומרוב יאוש, כבר לא יודעים ורק רוצים לשחרר קיטור. היום אני מוכנה להכול רק שלא יהיו כאן בחירות חמישיות. די, אי אפשר יותר. אני מבינה שרוצים להעיף את ביבי, או לפחות להזיז אותו, אבל המדינה שלנו יותר חשובה ממנו. ומה יהיה אחרי, זה הרי כבר לא רק שמאל וימין, זה כאוס וכולם דואגים רק לתחת שלהם, אז שתהיה ממשלת שינוי, אחדות, איך שיקראו לזה, רק שכל הסאגה הזאת תיגמר ויבוא לנו קצת שקט במדינה. האם אני מאמינה שאכן משהו טוב מחכה לנו עכשיו? בעיניי זה ברמת הנס אם זה יקרה. עצוב לי נורא. ואת יודעת מה הכי עצוב לי? המחאה של הלומי הקרב ומה שקרה לאיציק סעידיאן שנשבר מול היחס והאטימות ונאבק עכשיו על חייו. למה צריך שיקרה משהו כל כך נורא כדי שמישהו במדינה יתעורר ויתחיל להקשיב לכל אותם אנשים שסובלים באמת".

המקרה של סעידיאן, נכה צה"ל בן ה-26 שהצית את עצמו מול משרדי אגף השיקום של משרד הביטחון בפתח תקוה, כתוצאה מאוזלת היד של טיפול משרד הביטחון בפצועי צה"ל ונפגעי פוסט טראומה, לפני כשלושה שבועות זעזע מדינה שלמה והביא להפגנות של עשרות הלומי קרב ומשפחותיהם. "איפה הייתם כל השנים האלה? למה הקשיתם עליהם כל כך במקום לעזור להם להתרומם?" שואלת לוי שדה, "זה לא נורמלי וזה מקומם בטירוף, אבל עכשיו לאור הצפת הדבר והרעש הציבורי, אני מקווה שסוף סוף הדברים ישתנו". היא מוסיפה.

אפשר להבין את תחושות התסכול שהיא חווה, כנראה שכמעט כל אדם בישראל מרגיש עכשיו פחות או יותר כמוה. במקרה שלה היא יכולה להתנחם בקריירה המשגשגת, שכנראה נותנת לה קצת נחת בימים קשים אלה. רגע לפני שהיא חוגגת 39 לוי שדה מנחה את תכנית האירוח השבועית "גלית ואילנית" עם גלית גוטמן מדי שישי בקשת 12 ומככבת בקמפיין של רשת האופנה "גולברי", "זוהי הנאה גדולה מבחינתי. אני אוהבת את החברה, את האנשים ואת הבגדים, מה שהכי מדהים הוא שאני יכולה למצוא קולקציה נהדרת גם בשבילי וגם בשביל אימא שלי, כי המנעד של הדגמים רחב וכל אחת יכולה למצוא את עצמה", היא מצהירה. ויש לה עוד כמה קמפיינים וסדרות טלוויזיה שהיא עובדת עליהן במקביל בימים אלה.

אילנית לוי בהשקת קולקציית הקיץ של גולברי | צילום: אסף לב
אילנית לוי בהשקת קולקציית הקיץ של גולברי | צילום: אסף לב

חשבת אי פעם שאחרי 20 שנה עדיין תהיי השם הכי רותח בתעשיית הבידור?
"ממש לא, אפילו אני יכולה לספר שהגעתי בטעות לתחרות מלכת היופי, זכיתי בטעות, ואז חשבתי רק לעבור את השנה ולהתחיל ללמוד לתואר בפסיכולוגיה. אבל השנים עברו, פסיכולוגית אני כנראה כבר לא אהיה, החיים התגלגלו ואני מצאתי את המקום שלי וכבר לא רואה את עצמי עושה משהו אחר".

לאחרונה חשפה לוי שדה כי היא רוצה ילד משותף עם בעלה אלירז שדה ושיתפה בקשיים, "אלירז ואני מאוד רוצים ילדים משותפים, ולמרבה הצער זה לוקח זמן ויש ימים מבאסים שאת מבינה ששוב זה לא קרה אבל אני יודעת שאני לא אוותר, אני עדיין מקווה שזה יילך קל ובדרך הטבע הרגילה, אבל אנחנו כבר קרובים להתחיל בטיפולים. אנחנו נעשה הכול, וכשאני אומרת הכול, אני מתכוונת, להכול, כדי להביא לעולם ילד משלנו", היא סיפרה לנו לפני שנה, "למה לא אמרו לי בגיל 30 להקפיא ביציות? היום אני אומרת לכל אחת בגיל 30 'תקפיאי, זה הרי לא מזיק, מקסימום – ילך לפח, אבל תמיד עדיף ביצית מוקפאת צעירה מביצית מבוגרת טרייה. אני רואה נשים שעוברות טיפולים של שנים ולא מרפות וגם אני לא מתכוונת להרפות", היא הוסיפה.

איך את מתמודדת עם זה שהתקשורת מכניסה אותך להיריון כל הזמן, איך את מתמודדת?
"לפי התקשורת כבר היו צריכים להיות לי כמה ילדים כולל תאומים, אבל אני עדיין מתמודדת וכל חודש מקווה שזה יקרה. אני לא חושבת שמה שכותבים בא מרוע. יש הרבה סקרנות והתעניינות אז יש גם שמועות".

את חושבת על כל מיני אופציות אם זה לא יקרה בדרך הרגילה?
"אני עוד לא שם, עדיין מקווה להיריון ולידה רגילים. עדיין לא נתתי לעצמי לימיט של זמן שאחריו אולי אקח החלטה אחרת. אני לא בטיפולים, אבל אני לא פוסלת שום דבר. פונדקאות? לא בשלב הזה, אני עדיין לא שם אבל אני גם לא פוסלת אם בזמן נתון אחשוב שזה נכון. דבר אחד בטוח, לאלירז ולי יהיה ילד".

עוד שנה וקצת תחגגי 40. מפחיד אותך?
"
לא. 40 נראה לי מגניב, וואלה אני הולכת להיות גדולה אבל אני לא מרגישה שאני מתקרבת לשם, למרות שיש לי קטע שאולי כבר צריך להתנהג בהתאם אבל זה עובר לי בשתי דקות. לפעמים אני מרגישה את הגיל בגלל ליאם שהוא בן 18 ואלין בת 15. יש לי ילדים גדולים, כבר גבוהים ממני".

ונראה שגם הולכים בדרכי הוריהם, זה מה שאת מאחלת להם?
"אלין מגיל צעיר בעניין והיא שרה ורוקדת, אני בגילה הייתי ביישנית כמו ליאם ולא פיללתי לזה, כרגע היא בעניין אבל זה עוד יכול להשתנות, ליאם סלד מזה ופתאום בא הניצוץ בשנה האחרונה. ממש עכשיו הם עשו קמפיין ראשון יחד לחברת שוגיס מתנות לצעירים ואני הלכתי לשמור מהצד, אני לא מתערבת. בתוך הגבולות יש להם חופש. השמירה שלי היא לא עליהם מהם אלא מבחוץ, שירגישו בית בתוך הזרות".

איזו עצה נתת להם לפני?
"בבוקר לפני שיצאו, אלירז ואני איחלנו להם בהצלחה והעצה הכי טובה שלי אליהם הייתה שייהנו".

איך את ברשתות?
"פעילה מאד. הפכתי כוכבת רשת. יש לי באינסטגרם 290 אלף עוקבים. האמת היא ששנים הייתי הכי אנטי, זה נראה לי שטותי ולא הבנתי למה זה יכול לסקרן. לפני שנתיים מיקי בוגנים, יוני דותן ובעלי פתחו לי אינסטגרם ובמשך שבועיים תפעלו לי אותו. אחרי, התאהבתי בעשייה הזאת ומאז אני חופרת שם. אצלי אינסטגרם הוא לא בשביל להכניס תמונות מהממות שלי, לרוב אני מעלה דברים שמצחיקים אותי ומביכים את בעלי".

אילנית לוי לגולברי | צילום: ניר יפה
אילנית לוי לגולברי | צילום: ניר יפה

את מחפשת את עצמך בגוגל?
"לא. למה? מה אני כבר אמצא?".

מה הדבר הכי מרושע שכתבו עליך?
"כתבו עלי אלף דברים, הכול מהכול כולל הרבה על המראה החיצוני, מכוערת, שמנה וגם טפשה אבל אני לא לוקחת ברצינות טוקבקים. אם רכילאים ואחרים צריכים להוציא קיטור שיוציאו, אני לא שם".

>> גל גדות חוגגת 36. אז חגגנו עם הלוקים הכי יפים שלה