"כאב שלא ידעתי שקיים": מעיין אדם חושפת כי אחותה נרצחה

"מחזיקים חזק לא לבכות. מאושרים ומפורקים". מעיין אדם | צילום: אינסטגרם maayanadam@
"מחזיקים חזק לא לבכות. מאושרים ומפורקים". מעיין אדם | צילום: אינסטגרם maayanadam@

מעיין אדם חושפת כי אחותה הצעירה מפל נרצחה בדם קר במסיבה ברעים, ומתארת את הזוועה: "בן הזוג שלה שכב לצידה, חטף כדורים בגב, ושרד לספר לנו איך היא מתה בזרועותיו". נגמרו לנו המילים

88 שיתופים | 132 צפיות

"בצהרי יום שבת, מול הנוף הפסטורלי הזה, מפל התינוקת שלנו התחבאה מתחת למשאית והעמידה פני מתה", כך פתחה מעיין אדם את הסטורי קורע הלב שהעלתה בשעה האחרונה, ובו סיפרה על אחותה הצעירה והאהובה, שכמו מאות צעירות וצעירים אחרים, מצאה את מותה במסיבה ברעים – שהפכה לזירת טבח מחרידה.

>> "היא נורתה ולא יודעים איפה היא": רומי אלי ברנט עדיין נעדרת

"שעות היא החזיקה מעמד ולא זזה עד שמחבלים ביצוע בה וידוא הריגה", כתבה אדם במילים שקשה להכיל. "זו התמונה האחרונה, זה הטלפון שלה. רואים ומריחים ממנו את הקרב", המשיכה אדם ותיארה במילים קורעות לב את רגעיה האחרונים של אחותה.

>> שלי בראל שרדה בנס את הטבח במסיבה ברעים: "ראינו את הסוף שלנו"

"היא ורועי, בן הזוג שלה, עברו לגור יחד השבוע והיא הייתה המאושרת באדם. הוא שכב לצידה, חטף כדורים בגב, ושרד לספר לנו איך היא מתה בזרועותיו", הוסיפה וסיפרה על בן זוגה של מפל, שהיה איתה ברגעיה האחרונים.

הלב לא יכול להכיל. הטרגדיה של מעיין אדם | צילום: אינסטגרם maayanadam@
הלב לא יכול להכיל. הטרגדיה של מעיין אדם | צילום: אינסטגרם maayanadam@

"כמו כל משפחת השכול, טרם נמסרה לנו הודעה רשמית", שיתפה אדם, "אנחנו תלויים בין חיים ומוות, בין תקווה וסוף העולם. שבורים, מפורקים לרסיסים, כאב שלא ידעתי שקיים. מיחלו לי שלא הצלחתי לאסוף את עצמי כדי לדבר או לפעול עד עכשיו, אנחנו חייבים לעצור את הדימום ולנצח. אחר כך נלקק את הפצעים".

כאב לב בלתי נתפס. מחבקות מרחוק הכי חזק שאפשר.