און רפאלי: "רוב האנשים לא הגיעו ולא יגיעו לאן שבר הגיעה"

און רפאלי ל-URBANICA | צילום: רפי דלויה
און רפאלי ל-URBANICA | צילום: רפי דלויה

און רפאלי קוטף קמפיין חדש, מספר על הזוגיות המתוקשרת, על החיים במשפחת רפאלי ועל היתרונות והחסרונות של להיות אח של בר רפאלי והבן של ציפי

88 שיתופים | 132 צפיות

ימים לא פשוטים עוברים על משפחת רפאלי. השבוע פורסם כי יש התקדמות במו"מ לעסקת טיעון בפרשיית המיסים של בר רפאלי ואימה, לפי הפרסומים ציפי רפאלי תרצה מאסר של 16 חודשים ובר תקבל 9 חודשי עבודות שירות וקנס. בצל העננה הכבדה הזו, האח הצעיר, און רפאלי, מתייצב לצילומי קמפיין חדש לרשת אורבניקה, שבר היא אחת השותפות בה. כשבחוץ יורד גשם והמעלות קרובות לאפס, רפאלי שומר על אווירה חמה ונעימה, צוחק עם הצוות והכתבים שבאים ומצטלם בבגדי קיץ קצרים. כדי לשמור על מצב הרוח והאווירה הטובה משרד היח"צ תדרך את הכתבים שלא לשאול על פרשיית המס. כמובן שלא יישרנו קו עם העניין ושאלנו, רפאלי ענה באלגנטיות: "אם קורה משהו לבר אז גם אני מתמודד ואם קורה משהו לי כל המשפחה מתמודדת וזה דווקא ליכד אותנו".

>> ציפי רצתה להגשים חלומות דרך בר, אבל זה נגמר בסיוט

בר רפאלי ואון רפאלי ל-HOODIES | צילום: אייל נבו
בר רפאלי ואון רפאלי ל-HOODIES | צילום: אייל נבו

אם נשים את פרשיות המס בצד, רפאלי בן ה-23 עושה מה שרוב הבחורים בגילו עושים, מטייל בעולם, עובד ונהנה מחיים. לאחרונה חזר לארץ אחרי כמעט שנה בלוס אנג'לס ועל פי השמועות הוא מנהל זוגיות עם הכוכבת ההוליוודית היילי סטיינפלד, שמועות שאותן אינו מוכן לאשר.

בנות ישראל רוצות לדעת אם אתה רווק.
"אני בזוגיות. אני מאושר וטוב לי".

פורסם כי מדובר בכוכבת ההוליוודית היילי סטיינפלד.
"אני בוחר שלא להגיד עם מי מסיבה פשוטה, אני לא מומחה במערכות יחסים, הייתה לי רק אחת, כמעט שנתיים, וממנה למדתי שאני מעדיף את הזוגיות הבאה שלי לשמור לעצמי כל עוד אני יכול. אז זאת הייתה מערכת יחסים ראשונה שלי ולא ידעתי איך להתמודד, התקשורת השפיעה על הקשר, אז עכשיו לא בא לי שידעו בכלל, זה עניין שלי ושלה".

View this post on Instagram

I got cold. See ya

A post shared by On Refaeli (@onrefaeli) on

לבת הזוג שלך לא מפריעה הנשיקה עם אנה זק בקליפ החדש שלה?
"לא, היא יודעת שאני גם שחקן. קיבלתי הרבה תגובות חיוביות, אנשים עפו על הקליפ, הכול היה ברמה של אמריקה עם לייזרים והיה ממש כיף עם אנה, היא מהממת". 

היו הרבה תגובות שהתבאסו שאתם לא זוג.
"נראה לי לגיטימי שהמעריצים שלה ירצו שנהיה יחד, זה אקשן ודיבורים, אבל זה מצחיק".

View this post on Instagram

Unaaa Soon???? @annazak12

A post shared by On Refaeli (@onrefaeli) on

לאחרונה פורסם כי רפאלי עזב את אימו כמנהלת ועבר לסוכנות ITM, רפאלי תייג בביו בעמוד האינסטגרם שלו את הסוכנות וזמן קצר לאחר מכן הסיר. "אימא שלי היא החיים שלי והיא הסוכנת שלי ותמיד תהיה, כולם יודעים מה אימא שלי בשבילי ובכללי למשפחה, בחיים אני לא אעזוב אותה. זה היה שת"פ נקודתי", הוא מספר. בתום הריאיון נכנסנו לאתר של סוכנות ITM וגילינו שאון עדיין מופיע באתר כאחד המיוצגים. מסוכנות ITM סירבו להגיב וגם און לא רצה לשפוך אור על העניין. כנראה שעלינו על נקודה רגישה יותר אפילו מפרשיית המיסים המדוברת. 

איך אתה מצליח לעמוד בשילוב הזה שבין עבודה למשפחה, בין סוכנת לאימא?
"בהתחלה לא עשיתי את ההבדל בין אימא לעבודה וגם רציתי למרוד המון פעמים, אבל התבגרתי, אני בוגר ומבין יותר, היא יודעת שהיא יכולה לפתוח איתי הכול. האופי שלי נבנה מאימא שלי, היא לימדה אותי לתת הכול כשאני עובד". 

מה הטיפ שלך לעבודה עם בני המשפחה?
"אם זה מסתדר זה מסתדר. דבר ראשון היא אימא שלי ואז היא הסוכנת שלי. קורות לי הרבה סיטואציות לא נעימות איתה כאימא ובן, בלי קשר לסוכנת ומיוצג. קודם כל אנחנו חברים הכי טובים. אני לא יכול להמליץ אם כדאי לעבוד עם משפחה או לא כי זה תלוי כל אחד במשפחה שלו, אם זה מזדמן וההורים פתוחים כמו שלי, אז זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות".

אמרת פעם שנמאס לך כששואלים אותך כל הזמן איך זה להיות אח של בר.
"בין אם אני ארצה ובין אם לא עם השנים התפרסמנו כמשפחה, אני מרגיש שזכיתי. להתמודד בעולם כזה ובתעשייה כזאת לבד זה לא כזה כיף, וכשהמשפחה באותה תעשייה איתך צריכים להתמודד עם הכול ביחד. אם קורה משהו לבר אז גם אני מתמודד ואם קורה משהו לי כל המשפחה מתמודדת וזה דווקא ליכד אותנו".

אבל אז גם העיסוק הוא תמיד סביב המשפחה ואולי פחות בך.
"לא מעניין אותי דעתם של אחרים וגם אם אנשים חושבים שאני תחת הטייטל 'האח של', אני גאה בזה, ואני מאוד גאה בה, לא הרבה הגיעו ויגיעו לאן שהיא הגיעה, וכן, אני אח של בר רפאלי, אני אומר על זה תודה ומחייך, זאת גאווה, להתבייש בזה זו לא אופציה".

View this post on Instagram

????!?

A post shared by On Refaeli (@onrefaeli) on

אתה משחק, אתה מדגמן, אבל מה החלום שלך?
"היו לי המון חלומות. כשהייתי בן 13 הייתי שם פתקים בכותל שאני אהיה שחקן כדורסל כמו דווין וויד או קובי בראיינט, שיחקתי המון שנים כדורסל. בתיכון שיחקתי גם כדורגל, אבל הייתי פחות טוב. אם נדבר על שאיפות, אז משחק זאת השאיפה, הייתי רוצה לשחק עם כריסטיאן בייל, מתיו מקונוהיי וטום הארדי. אם הוא ירצה אני אסכים", הוא צוחק. "דוגמנות זה בונוס מבחינתי ואני נהנה מזה שאנשים חושבים שאני נראה מספיק טוב כדי לדגמן. אני לא אציג את עצמי כדוגמן, זה בונוס, הרבה יותר בא לי ללכת לכיוון של משחק". 

לאחרונה הפכת פעם נוספת לדוד, איך זה?
"אני דוד בפעם החמישית, לא אשכח את היום כשהייתי בכיתה ב' באו אלי לבית הספר ואמרו לי 'שלום אתה דוד', כשהאחיין שלי שי נולד לאחי הגדול. היום הוא בן 15, הוא החיים שלי, אנחנו חברים ממש טובים". 

איזה דוד אתה?
"אני דוד ממש טוב, הדבר הכי מטורף שעשיתי כדוד זה לקנות רייזר ולקחת את האחיין שלי לעשות טיולים בשטח. עם האחייניות אני לא יותר מדי משתגע, יש להן חוגים ויום מאוד מסודר, אבל אם אני יכול במשך היום שעה פה שעה שם לבוא ולאכול להן את הלחיים אני עושה את זה. אני רוצה לזכות בתואר הדוד האהוב, זה קשה כי יש לי תחרות עם דור, אבל אני עושה הכול כדי שהאחיינים יקראו לי הדוד האהוב", הוא צוחק. "עד כמה שאפשר, אני לא מחליף חיתולים, זה מגעיל אותי".

אומרים שקקי של תינוק זה משהו אחר.
"קקי זה קקי, הסתכלתי על החיתול פעם אחת ואמרתי 'לא'".

און רפאלי ומאי תגר בצילומי הקמפיין של URBANICA | צילום: רפי דלויה
און רפאלי ומאי תגר בצילומי הקמפיין של URBANICA | צילום: רפי דלויה