מגיפה עולמית? אאוט! הלוק החדש של אדל – אין!

אדל | צילום: MARK RALSTON/AFP via Getty Images
אדל | צילום: MARK RALSTON/AFP via Getty Images

הלוק החדש של אדל הצליח לגנוב גם לנגיף הקורונה את הפוקוס. הזמרת העלתה תמונה שלא השאירה אף אחד אדיש

88 שיתופים | 132 צפיות

זה שלאדל יש גזרה חדשה כולם כבר יודעים, אבל תלתלים? לזה באמת אף אחד לא הכין אותנו. הפוסט שהעלתה הלילה הזמרת לחשבון האינסטגרם שלה שבר את הרשת במלוא מובן המילה.

הזמרת העלתה תמונת תמיכה בפרויקט החדש, החשוב והמרגש של ביונסה. בתמונה היא לבשה את אותו הבגד שלבשה ביונסה בקליפ, של המעצבת המוכשרת מארין סרה מתחת לתמונה מהקליפ של ביונסה. הגולשים כהרגלם בחרו פחות להתייחס לסולידריות הנשית היפה שהפגינה אדל ובמקום זה לדבר על השיער החדש שלה. מלבד שבירת הסטיגמות והקול הגדול מהחיים, אדל היתה ידועה גם בשיער חלק באופן תדיר ואייליינר משורטט להפליא (ואפילו חשפנו את הטריק שלה), ועכשיו היא מציגה לראשונה שיער מתולתל ויפהפה.

>> משלומית מלכה ועד מישל אובמה: הסלבס משחררות את התלתלים

ביום ההולדת ה-32 שלה השיקה אדל מראה חדש פחות 50 קילו. שהשאיר את כולם בהלם. כעת היא משיקה שינוי נוסף שגורר לא מעט תגובות, הגולשים המתולתלים כמובן קפצו מאושר על הצטרפותה לאחוות המתולתלים: "מעולם לא ראיתי אותה כל כך יפה" הגיבה אחת הגולשות. אחרים ציינו כי לדעתם מדובר באדם חדש ושהיא נראית אחרת לגמרי: "כבר אי אפשר לזהות אותה", "אדם חדש לגמרי" הגיבו גולשים אחרים ואי אפשר שלא להסכים עם האמירה. דיונים רבים נוצרו בתגובות סביב המראה שלה לאורך השנים וגולשת אחת סיכמה – "זה לא משנה איך היא נראית, היא יפה תמיד". מעבר למראה היו לא מעט מגיבים שהביעו רצון לשיתוף פעולה בין שתי המלכות – ביונסה ואדל – פייר, אנחנו לגמרי איתם. ותמיד כיף לנו לראות נשים מפרגנות לנשים, אז אדל? אנחנו שרופות עלייך.